Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek AZILNI DOM DEBELI RTIČ SE PRIPRAVLJA NA SPREJETJE 320 MIGRANTOV

AZILNI DOM DEBELI RTIČ SE PRIPRAVLJA NA SPREJETJE 320 MIGRANTOV

Da je Vlada v odhodu za nastanitev migrantov potencialno aktivirala letovišče MNZ-ja na Debelem rtiču, dokazujejo nedavno objavljeni razpis za »varovanje objektov, ljudi in premoženja« ter razpis za »čiščenje objektov v uporabi naročnika«.

Datum razpisa za varovanje je 03. Avgust 2018, v njem pa je navedena lokacija Varovanje izpostave azilnega doma Debeli rtič, ki lahko po včerajšnjem poročanju sprejme kar 320 migrantov.

Razpis v katerem je razvidna aktivacija azilnega doma Debeli rtič, foto: uoim.gov.si
»Debeli rtič leži na sončni strani miljskih hribov tik ob morju. V kampu počitniškega doma v gosti senci borovcev lahko dejavno preživite počitniške dni.« je bil pred masovno invazijo migrantov na Slovenijo v letošnjem letu opis počitniškega kampa na spletnih straneh Slovenske policije.

Počitniški dom je sicer sameval od leta 2016, ko je zaradi vladnega kontingentnega načrta za slovenske družine postal nedostopen. V zadnjih mesecih pa se Vlada v odhodu pospešeno pripravlja na njegovo morebitno aktivacijo za sprejem migrantov. Aprila je bil za isto lokacijo tako objavljen razpis za oskrbo migrantov s hrano v vrednosti prek 3. milijonov €, Junija je sledil še razpis za »živila predelana na ekološki način« izključno za Debeli rtič, v vrednosti 1.4 milijona €, zadnji razpisi pa dodatno dokazujejo, da Vlada za azilni dom na Debelem rtiču že išče varnostno in čistilno osebje.

http://novice.najdi.si/predogled/novica/75301e1567845f52fc6d6b406b5c869f/Primorska24/Obala-Kras-in-Notranjska/Azilni-dom-Debeli-rti{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8D-se-pripravlja-na-sprejetje-320-migrantov

Sramota, sramota, sramota.
Živila, pridelana na ekološki način? Koliko družin, upokojencev, si lahko privošči kaj takega? Sami mladi, zdravi moški….
Fuj taka oblast!

In to, kar je zdaj izvoljeno, jih bo sprejemalo neomejeno????? Banda smrdljiva, naši pa komaj čez mesec pridejo. Kdaj bo revolucija????

nova
Uredništvo priporoča

Prvorazredni migranti, drugorazredni slovenski ribiči

Poslanci Vlade v odhodu in bodoče koalicije so danes na dopisni seji potrdili razporeditev 255 tisoč € »za izplačilo nadomestila ribičem zaradi oviranega gospodarskega ribolova na morju, ki je pod suverenostjo Republike Slovenije«. V javnem naročilu z datumom 26. April 2018 pa je Vlada samo za »izvajanje oskrbe s prehrano migrantov« za »lokacijo 2 v primorsko-notranjski statistični regiji« torej za center na Debelem rtiču namenila kar 3.093.375 €, s čimer bodo lahko dnevno nahranili do 320 migrantov.

http://primorska24.si/prvorazredni-migranti-drugorazredni-slovenski-ribici/

Spletna peticija proti azilnemu domu Debeli rtič

https://www.pravapeticija.com/peticija_proti_nastanitvi_prosilcev_za_azil_v_izpostavi_azilnega_centra_na_debelem_rtiu

Ta kos/košček našega morja je potrebno tudi s silo zaščititi in ne dovolit vstop migrantom tja.

Slovenijo bo Evropa in še posebno Hrvaška totalno zjebala z migranti. Avstrijci bodo pri zaščiti bolj dosledni in žep bo nastal tukaj.

A smo se za to borili 1991

Ta kos/košček našega morja je potrebno tudi s silo zaščititi in ne dovolit vstop migrantom tja.

Slovenijo bo Evropa in še posebno Hrvaška totalno zjebala z migranti. Avstrijci bodo pri zaščiti bolj dosledni in žep bo nastal tukaj.
[/quote]

Avstrija je junija že izvedla vajo, kako bo v takem primeru na hitro zaprla mejo s Slovenijo.

Na debelem rtiču bodo samo mladoletne migrantke brez spremstva.

Dajmo jih rajši kar v parlament, pa prašiče ven. Pol pa glejmo in stavimo, kdo bo več škode naredil.

🙂

drug drugega programiramo

Bodo lahko vozile policiste naokoli 🙂

Podpišite peticijo!
Jaz imam pa res dost teh politikov!! Prav sovražim jih!!
In vi greste volit Šarca, ki je gor potegnil Cerarja, Korlna,,,,,,, in vse bo isto. Kaj to delajo z našim denarjem zaradi svojih napak. Obup….!!!

Podpišite peticijo!
Jaz imam pa res dost teh politikov!! Prav sovražim jih!!
In vi greste volit Šarca, ki je gor potegnil Cerarja, Korlna,,,,,,, in vse bo isto. Kaj to delajo z našim denarjem zaradi svojih napak. Obup….!!!
[/quote]

Nič svojih napak, ne! Napak naših butastih opranoglavih sodržavljanov, ki jih držijo lajšto. Poglejte se v špegl vsako jutro in si povejte, da ste državotvorno pomagali zjeb.at Slovenijo!

Podpišite peticijo!
Jaz imam pa res dost teh politikov!! Prav sovražim jih!!
In vi greste volit Šarca, ki je gor potegnil Cerarja, Korlna,,,,,,, in vse bo isto. Kaj to delajo z našim denarjem zaradi svojih napak. Obup….!!!
[/quote]

A je že katera peticija kaj dosegla? Ja, saj vem da česa drugega nismo sposobni.

Ne vem kje vi živite, kvote migrantov v države EU so bile že zdavnaj napovedane. Eni neki govorite o Avstriji…Avstrija je ena od držav ki ima migrantov na prebivalca NAJVEČ. Kakšen žep, mater se ponavljate že od 2015 dalje.

Ampak obstaja ene par držav ki teh kvot enostavno ne sprejema za nobeno ceno. Ja saj smo mi en mali pišček, ampak če bi rekli ne, kaj nam lahko naredijo? Pripeljejo migrante sem z vojsko? To bi bilo zanimivo videt.

Ja, ampak kvota je bila 550 migrantov! Te so že sprejeli. Odkod zdaj teh novih 320?

Ampak obstaja ene par držav ki teh kvot enostavno ne sprejema za nobeno ceno. Ja saj smo mi en mali pišček, ampak če bi rekli ne, kaj nam lahko naredijo? Pripeljejo migrante sem z vojsko? To bi bilo zanimivo videt.
[/quote]

Naši politiki nimajo j…da bi rekli Eu NE! Avstrija bi že morala prenehati z nadzorom svoje meje s Slovenijo, ker članica v Eu lahko nadzoruje notranjo mejo Eu max.2 leti, ampak avstrijski politiki imajo j…in so Bruslju lepo povedali, če Eu ne zna ali ne more zaščititi svoje zunanje meje EU bomo mi svojo mejo še naprej sami zavarovali, kot tudi državo in državljane. Pri nas pa načrtujejo kakšne rezerve bodo naredili in kaj bodo dali migrantom, namesto kako bi zavarovali mejo.

Ampak obstaja ene par držav ki teh kvot enostavno ne sprejema za nobeno ceno. Ja saj smo mi en mali pišček, ampak če bi rekli ne, kaj nam lahko naredijo? Pripeljejo migrante sem z vojsko? To bi bilo zanimivo videt.
[/quote]

To, da bi jih z vojsko not pripeljali, je malo verjetno. Je pa politika in antimilitaristično pumpanje doseglo svoje – tudi ven jih z vojsko ne bomo spravili.

Kaj biznis je biznis, Slovenija krvavo potrebuje denar. Sprejel bodo migrante in pokasiral za vsakega od Evrope in fondov.

Pa kakšne peticije neki? Ne vidite, kakšni kreteni se sedaj tlačijo v vlado? Nori Šarec je požrl še čisto vse svoje obljube, od novih obrazov do tega, da brez zagotovljenih 46 glasov ne bo kandidiral. Edino blokada dostopa in resen množični upor državljanov!
[img]https://pbs.twimg.com/media/DjiZg61XgAA4Lhv.jpg[/img]

Naši politiki nimajo j…da bi rekli Eu NE! Avstrija bi že morala prenehati z nadzorom svoje meje s Slovenijo, ker članica v Eu lahko nadzoruje notranjo mejo Eu max.2 leti, ampak avstrijski politiki imajo j…in so Bruslju lepo povedali, če Eu ne zna ali ne more zaščititi svoje zunanje meje EU bomo mi svojo mejo še naprej sami zavarovali, kot tudi državo in državljane. Pri nas pa načrtujejo kakšne rezerve bodo naredili in kaj bodo dali migrantom, namesto kako bi zavarovali mejo.
[/quote]

Se strinjam.

In ta goveda se danes spravljajo skupaj v slični in še slabši postavi kot so bili in niso speljali dosedanje vlade do konca.Tu bi konec moral napraviti Cerar.
To je neverjetno kaj si dovolijo in jim mi omogočamo. To ni njihova odgovornost, ampak naša. Naša totalna slovenska indolentnost do politike.
Zagovarjam tvoja stališča iz zadnjega stavka.

Nimam besed .Skratka sramota in sramota.Naši državljani stradajo.

New Report

Close