Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kam se je skril naš Janez Janša?

Kam se je skril naš Janez Janša?

Janša, kje si? Zakaj si tako tih? To ti ni podobno. A si se predal in priznal poraz? Ne verjamem. Kaj imaš za bregom? Kaj naklepaš?

Tudi meni je sumljiv njegov molk.

Janez popelji nas v lepšo bodočnost, tako kot si nas tistega vročega poletja v svobodo!

sej je skos na twitterju pa komentira:
https://mobile.twitter.com/JJansaSDS?ref_src=twsrc{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}5Egoogle{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}7Ctwcamp{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}5Eserp{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}7Ctwgr{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}5Eauthor

Puklasti si je končno našel svetovalca, ki mu ne dovoli povedati vsega, kar se mu plete pod plešo!


Otroke v šoli učijo, da izrazi kot debeli, špeglar, špehar, grinta, … niso primerni. V to kategorijo spada tudi izraz puklasti.

🙂

drug drugega programiramo

Pred par dnevi je bil z ženko na Triglavu. Ma fajn počitnice.

Je ugotovil, da se drugi otroci ne želijo igrati z njim. Spokal ajmerčke in lopatke in splezal na drvo. Občasno sikne dol z drevesa mal na mularijo v peskovniku, ki se še vedno igra in gradi gradove.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Čaka na razplet in drži gobec, kolikor ga pač lahko.

Če bi se vsi zgoraj toliko ukvarjali s svojimi boljšimi polovicami kot se ukvarjate z Janezom Janšo, potem se vam ne bi one kurbale okoli in vam natikale rogove……

boste tako ali tako gledali stare obraze: Židana, Cmerarja, Bratuškovo,….

So vsi, ampak vsi ,po spisku boljši .

So vsi, ampak vsi ,po spisku boljši .
[/quote]

Niso ne. Medtem ko vsi namakajo riti pri problematičnih južnih sosedih, je edini, ki mu je Slovenija v interesu, na Triglavu.

A skril da se je? Mu že paše. Jaz ga nič ne pogrešam.

Pa dr. Vinko Gorenak. So se v zemljo pogreznal.


A Janša pa ni star obraz?
Bi rekla, da je najstarejši od vseh, ki si jih naštel/a.

še posebej v tej vročini, ki jo težko prenašam brez Njega in ki so nam jo poslali iz murgel. le On nas lahko reši in ubrani pred njo.

Kjerkoli je – izven Slovenije, naj kar tam ostane.

Kaj pa je rdečüharji? A pogrešate gospoda Janeza Janšo?
Če gospod Janez Janša kaj pove, vam ni prav, če pa je tiho, pa vam spet ni prav.
Bi se ga radi znebili kot ste se gospoda Ivana Krambergerja?

Pred kratkim sem na FB videla,da je bil v hribih s člani stranke.

Da mi je enkrat videti popolnost tistih, ki uporabljajo tako kritične in žaljive izraze kot puklasti ..

Da mi je enkrat videti popolnost tistih, ki uporabljajo tako kritične in žaljive izraze kot puklasti ..
[/quote]

A vi rdečüharji, ki zagovarjate komunistično zloičinsko elito, ki je na slovenskih tleh zagrešila genocid in na 10tisoče zločinov, boste komu očitali žaljenje? Dokler ste vi tisti, ki ste na strani komunističnih zločincev, kateri še nobeden ni bil obsojen za svoje zločine, nimate kaj govorit drugim, da žalijo koga.?

A vi rdečüharji, ki zagovarjate komunistično zloičinsko elito, ki je na slovenskih tleh zagrešila genocid in na 10tisoče zločinov, boste komu očitali žaljenje? Dokler ste vi tisti, ki ste na strani komunističnih zločincev, kateri še nobeden ni bil obsojen za svoje zločine, nimate kaj govorit drugim, da žalijo koga.?
[/quote]

A ti že malo spomin peša? Janša je (bil) tudi komunist.

A ti že malo spomin peša? Janša je (bil) tudi komunist.
[/quote]

ti, ej..
vem da veš..
pa vseeno spomnim..

joško je bil tud stalinov kompa..do leta49..
pol pa nič več..
hmm..a je fejlkal..
ker kolkr vem smo bli domači pionirčki navdušeni..
kak smo se mu mi uprli..
in to je bilo dobro in to je bilo prav..kajne..

nu., zajec..
kaj je zdej prou??

bo enkrat potrebno mal manj srat, pa enake vatle uporabljat..

New Report

Close