Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Rep med noge

Rep med noge

Ja, Levica ne gre v vlado. Pokakančki mali. Žal mi je, da sem jih volila. Nikoli več.

Zastonj se mučiš, že celo jutro je vileda na delu.

Saj je logično da brišejo, če se kdo pokaka. Že brez tega smrdi.

nova
Uredništvo priporoča

Pa kaj majo za brisat?
Zbrisal so jo oni, nesposobni čvekači, zdaj se pa to še javno ne sme povedat?

Meni je bilo pa smešno, da bi imeli ministra, ki z nahrbtničkom od svoje bejbe hodi naokrog.

Ali pa da bi čarovnica Kirka vodila ministrstvo za okolje.

Najhujši bik je tisti Terček, kaj pa on piše na FB, pa še kao profesor je. Jasno da na FDV, sam to že ni normalno.

Sploh ne vem, kako je lahko kdo pričakoval, da bodo ti paglavci šli v vlado. Saj vendar ne moreš uresničevat teh stvari, o katerih govorijo in nategujejo folk. Saj potem bi se sami semi smejali ali pa zaradi sebe vsak dan jokali, ko bi v jamo padli. Ki bi si jo sami skopali.


lol

Resnično vam povem, da bodo, po ponovljenih volitvah, sestavljali vlado tisti iz NSi in Levica!

Ti resno priporočam, da ostaneš pri poslu, ki ga imaš. Kot “prerok” zelo dvomim, da se boš izkazal.

Bodo sestavljali vlado v e senci?

Podpišem. Sem jih volila in jih ne mislim več. Če me bodo pa novice še zelo dolgo spravljale ob živce, zna biti, da bom na novih volitvah obkrožila Jajota – iz same zlobe, ker imam že vseh poln kufer!!!!!

Neki kvazi razočarani bivši volilci pod krinko. V resnici janševa propaganda.

Upam, da bodo volitve ponovljene. In da bosta tako Levica kot NSI dobili precej manj glasov! Upam, da jih bo JJ dobil čim več! Pa sicer nisem za njega, ampak, ko vidim tole Levico, kako se norca dela… prav privoščim njim in vsem nam, da pride JJ na oblast! Očitno smo že pozabili njegovo vladanje, pa je čas, da se malo spomnimo.

Bodo sestavljali vlado v e senci?
[/quote]

Pejt ti mal na e sonce v tej vročini!

Ja sej, že od jutra poskušajo in jamrajo, da jim brišejo 100 istih tem. Itak so pa normalnemu človeku tako prozorni, da se lahko med sabo farba samo ene par teh SDS zakrinkavcev in mislijo, da ne vem kaj dosegajo, ko jim začne še en zamaskiran SDSovc kimat.

Ja sej, že od jutra poskušajo in jamrajo, da jim brišejo 100 istih tem. Itak so pa normalnemu človeku tako prozorni, da se lahko med sabo farba samo ene par teh SDS zakrinkavcev in mislijo, da ne vem kaj dosegajo, ko jim začne še en zamaskiran SDSovc kimat.
[/quote]

Kar “tolažite” se, da SDS-ovci odpirajo te teme …

Kar “tolažite” se, da SDS-ovci odpirajo te teme …
[/quote]

Ha, ha, na kilometre daleč se vas vidi

Janševikom se spet trga … Tonin Thinski in NSi sta ravno tako zavrnila sodelovati v koaliciji ker je predlog preveč odstopal od njihovih idej pa ni bilo težke drame.

Ker je za vas ukvarjanje z zgodovino neproduktivno, šele sedaj ugotavljate, kakšni so levičarji. V slovenskem zgodovinopisju je ogromno napisanega o levakarskih stranpotih in njihovi nesposobnosti. Večina nas ve, da so zaradi nesposobnosti uničl našo bivšo skupno državo.
Kljub temu dejstvu (uničenje neke države ni mala stvar!), ste jih volili.

Podpišem. Sem jih volila in jih ne mislim več. Če me bodo pa novice še zelo dolgo spravljale ob živce, zna biti, da bom na novih volitvah obkrožila Jajota – iz same zlobe, ker imam že vseh poln kufer!!!!!
[/quote]
Ja, včasih so ljudi dresirali in indoktrinirali samo z nekim brozom in takoimenovano “NOB”. Danes so tej dresuri dodali še “jajota”, pomladne stranke ter osamosvojitelje.
Folk se samo za hip zaveda te dresure, ko ugotovi, kakšne nesposobneže je volil, potem se vse zopet povrne na stari tir.

SdS klika je spet pod vplivom močnih substanc in klati neumnosti. Nič ni narobe, če nekdo ne gre v “slabo družno” kjer ne more opravljati svojega dela pošteno in človeško. To je storilo že veliko strank, tudi NSI, da ne govorimo za SDS!
Spomnite se, kako je ravno SDS stisnila rep med noge in se dobro skrila v zaklonišče CD kjer so jih varovali specialci, ki so takrat imeli veliko bolj pametnega dela.


Ja, včasih so ljudi dresirali in indoktrinirali samo z nekim brozom in takoimenovano “NOB”. Danes so tej dresuri dodali še “jajota”, pomladne stranke ter osamosvojitelje.
Folk se samo za hip zaveda te dresure, ko ugotovi, kakšne nesposobneže je volil, potem se vse zopet povrne na stari tir.
[/quote]

En tak dresiranec se pojavlja ravno med najinima zapisoma. :)))))

New Report

Close