Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Slovenski terorist Žabvi napadel novinarje planet TV -ja

Slovenski terorist Žabvi napadel novinarje planet TV -ja

Video : https://siol.net/novice/slovenija/rok-zavbi-fizicno-napadel-novinarja-in-snemalca-planet-tv-video-473830

Tudi groil 24 ur novinarjem
https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pri-zavbijevih-grozili-nasi-novinarki.html

Ta človek bi moral biti pod nadzorom 24 ur na dan, ker je nevaren kaj mislite vi ?

Zaradi kartoteke s teroristicno vsebino izgnala iz drzave. Naj izvoli v sirijo. Tipje nevaren in agresiven, samo vprasanje kdaj mu bo zaspilalo in bo koga pognal v luft. Jaz tekemu ne zaupam niti dober dan

Jah, če je slovenski državljan, ga mal težko izženeš iz države, se ti ne zdi?

Elvira Šušmelj bi za takega rekla: “Se bomo malo pogovorili z njim, da ga ne vznemirjamo preveč. Ampak pazljivo, prijazno, z razumevanjem.”

Bomo Mahniča poslali, da ga pazi?

Jah, če je slovenski državljan, ga mal težko izženeš iz države, se ti ne zdi?
[/quote]

Sej to vem, da pravno to ne vzdrzi, samo jst bi vsajega tud slovenca, ki se gre taksno izdajo naroda, da se pridruzi teroristom na bliznjem vzhodu, bi mu odvzela drzavljanstvo in naj lepo pojde tja dol. Pa se znajde kakor ve in zna. In prepovedala vsak vstop v drzavo. Tip b e samo, da je se boril tam dol, novacil je ljudi.

Če bi za mano oprezali novinarji, me klicarili na moj hendi in zvonili na vratih, mi tudi ne bi pasalo.
Sicer se pa iz isis verjetno ne pride več dam, vsem pred oči.
Je to hudo težka dilema za starše, kako z otrokom, ki so mu sprali teroristi možgane.
On pa trenutno sodeluje s policijo in protiobveščevalnimi, zato bo kar lepo nedotakljiv, tudi za novinarje.
Moramo vedeti, da v naši družbi ni vse tako, kot se nam kaže.
V Ljubljani so se urili borci brez problemov pod ptetvezo, da praznujejo otroški rojstni dan, pa so za to vedeli tako policisti, kot sova.
Vsi so bili obveščeni s strani avstrijskih oblasti, ki so bili paf, da naši nič ne ukrenejo. Torej?

Sej to vem, da pravno to ne vzdrzi, samo jst bi vsajega tud slovenca, ki se gre taksno izdajo naroda, da se pridruzi teroristom na bliznjem vzhodu, bi mu odvzela drzavljanstvo in naj lepo pojde tja dol. Pa se znajde kakor ve in zna. In prepovedala vsak vstop v drzavo. Tip b e samo, da je se boril tam dol, novacil je ljudi.
[/quote]

Marsikdo bi tud tebi kaj naredu, kar pravno ne vzdrži. Pa je še dobro, da ne vzdrži.

Žavbiju ne more nobeden nič za njega se bo potegnila stranka Levica, Amnesty international, Mentačna sirota, Tara_S, rogovci…

Če bi pogledal video bi videl, da sta bila snemalca na cesti na javni površini.

Marsikdo bi tud tebi kaj naredu, kar pravno ne vzdrži. Pa je še dobro, da ne vzdrži.
[/quote]

Ti pa nisi normalen. On je izdal s tem kar je naredil slovenski narod in ga tudi ogrozal.
Si ti tudi eden izned njegovih pajdasev za katerega,se moramo bati teroristicnih izpadov. Glede na tvoje pisanje je skrb lahko resna. Mi grozis?

Ti pa nisi normalen. On je izdal s tem kar je naredil slovenski narod in ga tudi ogrozal.
Si ti tudi eden izned njegovih pajdasev za katerega,se moramo bati teroristicnih izpadov. Glede na tvoje pisanje je skrb lahko resna. Mi grozis?
[/quote]

Ti nisi normalna, ker izdajaš slovenske pravne norme in zakone, torej Slovenijo. Zate bo džungla ali tretji svet, če takih stvari ne razumeš.

In ne, nobenih groženj ni tu. Samo dejstvo je, da če bi pravno šlo skozi, bi ti marsikdo kaj naredil. Ker ne gre, ti pa ne. Civiliziran človek razume, zakaj imamo zakone. Divjaki, ki bi delali mimo, pač ne.

Hja, vsaj enkrat je terorist taprave napadel, presstitutke.

Sej verjetno je in bo. A misliš da ne? V Italiji ga pač niso mogli slovenski policaji nadzirat.

Resno? Koga ti imenujes za divjake … mene in ostale drzavljane, ki nikomur nic nocemo, zagovarjas pa ocitno tega, ki je dojazano bil obsojen zaradi terorizma in bil zaort v tujini, ker nasi varuhi reda in miru niso nic protipravnega prepoznali v njegovih dejanjih. Tujci pa so in so ga obsodili in kaznovali. In spet konaj pride domov in napade, tepe, zmerja, zali… in potem smo ostali zate divjaki. On pa kaj pridkana zlata oseba, ki ga hvalus. Zamisli se resno nad sabo in svojimi vrednotami. Ker s takim kot si ti, ki tako osebo zagovarja kot ti to pocnes, se rahe.ne srecam nikoli. Ker nisi zaupanja in obcutka varnosti vreden v mojih oceh, ker ocitno zagovarjas cloveka obsojenega terorizma, ki je ovitno agresiven, napadalen in torej tudi nevaren. Za divjake pa imenujes nas mirne drzavljane.


da bi moral ostati tam, kamor je šel

poba je svoje odsedel
Ga medijci nimajo kaj je.bat ne za nazaj, ne za naprej.
btw: a honorarja za intervju npr. 1.000€ pa niso ponudili – oni bi pa na njem služili – gamad

Pa se glede pravnega reda pri nas… ocitno je z njim nekaj hudo narobe da se je lahko terorist pri nas mirno sprehajal, ceprav so vedeli za njegova pocetja, pa niso naredili nic… v italiji pa so ga lahko takoj obsodili in kaznovali. Ocitno imamo hudo faljen pravni red… ta ki ga ti tako zagovarjas,in je taksen po katerem se ocitno lahko teroristi prosto setajo brez vsake odgovornosti za njihova dejanja


me ne preseneča


me ne preseneča

Resno? Koga ti imenujes za divjake … mene in ostale drzavljane, ki nikomur nic nocemo, zagovarjas pa ocitno tega, ki je dojazano bil obsojen zaradi terorizma in bil zaort v tujini, ker nasi varuhi reda in miru niso nic protipravnega prepoznali v njegovih dejanjih. Tujci pa so in so ga obsodili in kaznovali. In spet konaj pride domov in napade, tepe, zmerja, zali… in potem smo ostali zate divjaki. On pa kaj pridkana zlata oseba, ki ga hvalus. Zamisli se resno nad sabo in svojimi vrednotami. Ker s takim kot si ti, ki tako osebo zagovarja kot ti to pocnes, se rahe.ne srecam nikoli. Ker nisi zaupanja in obcutka varnosti vreden v mojih oceh, ker ocitno zagovarjas cloveka obsojenega terorizma, ki je ovitno agresiven, napadalen in torej tudi nevaren. Za divjake pa imenujes nas mirne drzavljane.
[/quote]

Ne bluzi, kdor izjavlja “vem da pravno ne zdrži, ampak jaz bi to”, ni noben miren in normalen državljan, ampak čisti necivilizirani divjak. Nič kaj dosti drugačen od teh teroristov.

Čist komot tud v Sloveniji ni delal nič zakonitega, v Italiji pa. Tako enostavno je to.

Čist komot tud v Sloveniji ni delal nič zakonitega, v Italiji pa. Tako enostavno je to.
[/quote]

*nezakonitega, seveda.

Če bi pogledal video bi videl, da sta bila snemalca na cesti na javni površini.
[/quote]

Ta dva ja, so pa posnetki, ko zvonijo na vratih, pred vrati ga kličejo na hendi, obenem povedo, da je to prav njegova številka, na katero se javi in jim pove, da je pomota, obenem hodijo po dvorišču…

Mogoče niso pričakovali, da se ga bo kdo sploh še spomnil. Nas pač malo podcenjujejo, novonarji pa tudi niso še dobili z vrha ukaza, da je nedotakljiv. Bodo že še. Mogoče bo pa še koristen.

New Report

Close