Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Trajna naselitev migrantov v mariboru vse bomo plačevali mi

Trajna naselitev migrantov v mariboru vse bomo plačevali mi

Evo, vlada je leta 2016 sklenila, da smo dovolj bogata država finančno, da bomo častili ogromno ljudi do smrti vse – zastonj stanovanja, medicinska oskrba, vse, a mene vzame recimo Norveška, da se do smrti njim na računu?

https://mbreport.si/izpostavljeno/v-mariboru-bo-zazivelo-21-beguncev/

Mi smo drugorazredni, če nisi musliman in če nisi temnejše polti, pač moraš delati, da lahko taki lagodno živijo in se množijo, pa še pobijali nas bodo prej ali slej.

Po moje poskušajo narediti poskus, pa da bodo videli, kaj je lahko hujšega od sedanjega stanja (cigani).

nova
Uredništvo priporoča

V MB ni človeka, ki bi se s tem strijal in upal to izvesti.da

Možno je edino, da si jih župan pdpelje domov in jih tudi vzdržuje.

Ti se za na bazen nimas bos pa za te reveze placeval? Mona populisticna zdolgocasena raje kaj pametnega naredi.

V MB ni človeka, ki bi se s tem strijal in upal to izvesti.da

Brez skrbi, da bojo… če bo treba, bodo lasten narod zapirali zaradi nasprotovanja!

Možno je edino, da si jih župan pdpelje domov in jih tudi vzdržuje. Zaveze in obveze so dane in plačane in nekateri se bodo iz njih dovolj okoristili, da bo to sprejeto. Tudi v Italijo bo svež dotok samo toliko časa, dokler bo dotekal tudi denar, evropski in mafijski. Italija je že skoraj kot da si v Afriki.
[/quote]

V MB ni človeka, ki bi se s tem strijal in upal to izvesti.da

[/quote]

Brez skrbi, da bojo… če bo treba, bodo lasten narod zapirali zaradi nasprotovanja! Zaveze in obveze so dane in plačane in nekateri se bodo iz njih dovolj okoristili, da bo to prej kot slej vsiljeno. Tudi v Italijo bo svež dotok samo toliko časa, dokler bo dotekal tudi denar, evropski in mafijski. Italija je že skoraj kot da si v Afriki.

Tvoja mentaliteta je tretjerazredna.

Probat bo treba, veš, tako kot so migranti probali. Od ležanja na kavču ne bo nič, če misliš, da ti bodo Norvežani rdeči tepih položili do Dupleka.

New Report

Close