Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Re: Ninje v termah Vivat v Moravskih toplicah

Re: Ninje v termah Vivat v Moravskih toplicah

gre ze bogate goste iz Katarja ipd. Obicajno so takrat zaprti za javnost. Vode komplet pa zihr ne zamenjajo. No zdej se ocitno ne splaca vmes niti zaprt za druge.

Hvala bogu da ne grete vec tja;sem bil v teh dneh tam in sem videl te zenske;zraven je bila se cela nogometna ekipa na pripravah;plavalci iz belgije in vi debili greste te ljudi blatit;kaj te briga v cem se kdo kopa.?in se termam boste unicili dober posel…in upam da te nikoli vec ne srecam tam butara ljubljanska


me zanima, ce bi teb pustil, da gres v slafroku v bazen?? Ja? Kaj pa v kavbojkah? Pa v spodnjih gatah? Vse to ok? Ja pol pa ne vem zakaj sploh kopalke kupujemo..potem so te samo nepotrebni strosek :).

nova
Uredništvo priporoča

No, potem smo pa mi Slovenci itak odveč. In ne se bat, nas ne bo več, saj je dosti izbire drugje.


me zanima, ce bi teb pustil, da gres v slafroku v bazen?? Ja? Kaj pa v kavbojkah? Pa v spodnjih gatah? Vse to ok? Ja pol pa ne vem zakaj sploh kopalke kupujemo..potem so te samo nepotrebni strosek :).
[/quote]
Butara ;ce bi blo po moje bi bli vsi nagi v bazenih ampak ti ti tud ne bi pasalo? In ko dojencke v plenicah not namakate mi tud ne pase pa kaj? V slafroku bi pa mal tezko plaval a ne? Hotel v teh mesecih zivi od priprav in ne vem kaj vam je da se medate v poslivno politiko? Delnicarji niste tirej fuck off


Eni tam ste res bli odvec se posebej stare babe ki je motlo skakanje otrok v vodo

Pojdi ti v kako njihovo deželo pa naj si tvoja žena bikini obleče. Pa ne samo na kopališčih, naj nosi kratko krilo in majico brez rokavov na ulici. Boš kmalu videl, kako nekoga briga, kako je kdo oblečen. Če si v tuji državi, je edino prav, da se prilagodiš okolju, navadam, pravilom, zakonom, kulturi…..pa ni važno iz katere države si in v katero državo potuješ.

A v savno grejo tudi v tem? Sam vprašam…


me zanima, ce bi teb pustil, da gres v slafroku v bazen?? Ja? Kaj pa v kavbojkah? Pa v spodnjih gatah? Vse to ok? Ja pol pa ne vem zakaj sploh kopalke kupujemo..potem so te samo nepotrebni strosek :).
[/quote]
sindikalni popust na kopanje v šlafroku prvih 100 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, naslednjih 100, ki poskačejo v šlafroku v otroški bazen pa 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ;D


Butara ;ce bi blo po moje bi bli vsi nagi v bazenih ampak ti ti tud ne bi pasalo? In ko dojencke v plenicah not namakate mi tud ne pase pa kaj? V slafroku bi pa mal tezko plaval a ne? Hotel v teh mesecih zivi od priprav in ne vem kaj vam je da se medate v poslivno politiko? Delnicarji niste tirej ****** off
[/quote]

A te gospe plavajo al se sam namakajo? Ker v slafroku bi se lahk tud ti namakal a ne 🙂 ? p.s. Jst tud nism za planice v bazenu. Se manj za tiste,ki se uporabljajo planice pa jih majo sam v kopalkah :).


sindikalni popust na kopanje v šlafroku prvih 100 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, naslednjih 100, ki poskačejo v šlafroku v otroški bazen pa 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ;D
[/quote]
🙂 je za razmislit. Biznis je biznis.

Tole ti bom rekel ;hotel ima svoja pravila in ocitno je bilo vse po njihovih oravilih;mene in se koga to ni niti najmanj motilo;sem videk te gospe na bazenu in ko so bile v facuziju in kaj? Videl pa sem tud slovensko rdecelase strasilo ki je kot sokol preganjalo otroke po bazenu ces kaj skacejo no to pa me je zmotilo;in se enkrat ce niste delnicarji term vivat se lepo je.bite in sr nimate kaj vtikat v njihovo poslovno politiko;kupite si svoje terme pol pa delajte kar hocte

A te gospe plavajo al se sam namakajo? Ker v slafroku bi se lahk tud ti namakal a ne 🙂 ? p.s. Jst tud nism za planice v bazenu. Se manj za tiste,ki se uporabljajo planice pa jih majo sam v kopalkah :).
[/quote]

Sem ti rekel;kar se mene tice ste lahk not vsi nagi me golota ne moti…v slafroku pa ne morem plavat..in v zunanjem bazenu se da fajn naplavat

Dokler ne bodo sprejeli zakona in bo kot je, se bom od sedaj naprej kopala v trenirkah, hlačah, majici, puloverju… Pa naj mi samo kdo kaj reče.

Pa pancarje si se dej gor in deviski pas da bos prej potonla

Raje naj promovirajo nudizem v toplicah, so vsaj normalni turisti.

Nisem za promoviranje problematičnih turistov, so bogataši, kar kratkoročno prinese več denarja, ma na dolgi rok nič dobrega.

Pa jaki bogatasi? Ti pravim da si bili na pripravah nogometasi iz ene arabske drzave in terme vivat imajo veckrat ekipe na pripravah ;plavalce;imajo tudi nigometno igrisce in to promovirajo;tajo kot hodijo nogometasi na priprave na roglo ali v terme catez…ima pac raztegljive kopalke koga briga


Kar dobra ideja :)))))

Mene ne moti če imajo takšne “kopalke”. Ni pa to daleč od tega, da bodo začeli pripombe dajat drugim ženskam, ki so bolj razgaljeno oblečene. smo doživeli to v Egiptu, na hotelski plaži ne javni, ko so bili tam eni turisti iz Savdske. Tako da najboljše res, da najamejo kompleks in ga imajo zase takrat.


Butara ;ce bi blo po moje bi bli vsi nagi v bazenih ampak ti ti tud ne bi pasalo? In ko dojencke v plenicah not namakate mi tud ne pase pa kaj? V slafroku bi pa mal tezko plaval a ne? Hotel v teh mesecih zivi od priprav in ne vem kaj vam je da se medate v poslivno politiko? Delnicarji niste tirej ****** off
[/quote]

pa kdo se meša v poslovno politiko hotela?
samo pravimo, da nas pač ne bo, njihova odločitev je takšna, naša pa takšna, simpl kot pasulj

pa kdo se meša v poslovno politiko hotela?
samo pravimo, da nas pač ne bo, njihova odločitev je takšna, naša pa takšna, simpl kot pasulj
[/quote]
Je zelo pomembno mnenje vsakega gosta. In kdo je vecinski gost na letni ravni?

Glede na to, da si po potrebi perejo riti/spolovila in se umivajo najmanj 5x na dan, dvomim, da predstavljajo neko grožnjo glede higienskega minimuma. Za pogledat pa res ni, se strinjam.

Je pa tudi res, da krulijo tisti, ki gredo v bazene s kuglicami dreka, prilimanih na ritnih kocinah in glivičnimi prsti na nogah in tisti, ki ščijejo v bazene…. E, to pa je problem.

V terme zato ne hodim in bmk, kdo hodi tja. Če muslimanke upajo v te mlakuže, vsaka jim čast…. jaz ne upam.

Ja res ej, kakšne bedarije pišejo. Da to ni higienično in ne vem kaj. A mini bikini kopalkice, pa enodelne čez večino trupa, pa moške dolge gate do kolen, ljudje tudi z majicami gredo včasih bazen, tisto je ful higienično, če cunja več od tega zakriva, pa naenkrat ni higienično?

Če vem ni všeč, pač povejte, da vam ni všeč in je to to, meni tudi niso vsake kopalke všeč. Da si pa še namislite zraven neke oslarije, pa vas potem nihče več resno ne jemlje. Naslednje si boste verjetno izmislili, da svinjina razkužuje in čisti in so nehigienični vsi, ki je ne jedo.

Pa tako kot nekdo piše, musliči si vsaj dupe dobro umivajo, na en način sem raje v župi z desetimi nindžami kot s kakšnim slovencljem, ki se bolj slabo umiva in ima tarzane zadi in jajčeca prašičje trakulje še spotoma za sabo pušča. Je treba vseeno imet malo stika z realnostjo.

Biznis je biznis.

Na bruhanje mi gre ko berem kako nekateri zagovarjate take ki ne spostujejo drzave katero obiskujejo in ne upostevajo njenih pravil!! To so bogati turisti iz katarja ja in??!!potem jim pa dajmo se pistole in puske in naj med obiskom slovenije pobijajo domace prebivalstvo saj so bogati bojo placali lepo vas prosim!!ce so bogati katarji niso kupili teh term da lahko delajo kar hocejo in da ne upostevajo pravil ki jih vsi moramo sramota teh term ki so to pustile ki so se prodale za par evrckov!!kriva je pa drzava za vse to ki ne postavi zakona za take krsitelje z mastno denarno kaznijo znajo pa nas jebat postene davkoplacevalce za vsako malenkost!zato pozivam k bojkotu da ne obiskujete teh term in vseh slovenskih ustanov ki takim gledajo skozi prste in jim vse pustjio nas ki pa smo zgrsdili to drzavo in te terme pa kaznujejo za vsako malenkost!!avtorici teh slik in javne objave pa vsa cast kapo dol ce te bodo pa tozili zaradi te objave pa tudi to v medije vse do podrobnosti-slovenija je demokraticna drzava!!!

New Report

Close