Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Svoboda govora in levi fašizem

Svoboda govora in levi fašizem

Levičarji želijo s pomočjo vsiljevanja politične korektnosti in sovražnega govora iz javnega prostora izločati posameznike, ki nasprotujemo vsiljevanju njihovega multikulturnega zgleda cum LGBT in si drznemo dvomiti o svetih kravah anarhokomunizma.

Politična korektnost je domislek stalinistov iz tridesetih let 20. stoletja. Pri nas pomeni ne odstopati pretirano od “pluralizma samoupravnih interesov”. Pomeni biti na liniji. Liniji kompartije seveda. Podobno je s sovražnim govorom.

Sovražni govor ni nič drugega kot terminološka nadomestitev nekdaj zloglasnega 133. člena kazenskega zakonika.

Je vse, kar ni všeč izrojeni levici.

Če udbovcu rečeš udbovec, Kučanu komunist, črncu negroid ali podvomiš, da je islam religija miru, si pri nas obtožen sovražnega govora. Prišli smo tako daleč, da je izrekanje resnice postalo sovražni govor.

Sicer razumem, da je na primer tovariš Kučan, ko je soočen s svojimi preteklimi zli dejanji, lahko užaljen. Resnica boli. A priznati pravico ne biti užaljen predstavlja konec svobode govora.

Svoboda govora kot temeljna svoboščina najbrž ni namenjena samo pogovorom o vremenu. Pomeni, da lahko trdimo, da je 1 plus 1 enako 2, in ne 3 ali 5, kot bi nas radi prepričali levičarji.

Vsa prizadevanja levice za omejevanje svobode govora, pranje možganov in zapiranje javnega uma so precej jalova. Njihov multikulti evangelij LGBT ima vse manj vernikov, Overtonovo okno dopustnega diskurza se širi, družbene anateme padajo.

V obupu se zatekajo k etiketiranju drugače mislečih. Oznake nacist, fašist, homofob, ksenofob, rasist so se v celoti izvotlile, jezik izpraznil, abnormalnost je postala nova normalnost.

Če ti ne dišijo moške zadnjice in zavračaš ritoščipstvo, te levičarji označijo za homofoba.

Če ne želiš, da negroidni migranti Evropo spremenijo v Afriko, si rasist.

Če dojenje psa razumeš kot pojavno obliko polimorfne perverznosti in ne kot visoko umetnost, si provincialni rdečevratnež.

Kot tak si v maniri obračunavanja s sovjetskimi disidenti označen za mentalno moteno osebo ali v izrojenem svetu slapšakovih, sunčičk in crnkovičev za Janševega nacista.

Svobode govora si ne bomo pustili vzeti.

Pa kje kozu star si se tinajdu?! Človek jaz zdaj gledam na SK2 tenis Djokovic-Nadal in nimam jaz časa tvojih traparij brati. Jaz sem že prej napisal da sem jaz alfa in omega foruma in nimam časa vaše blejanje tukaj komentirati. In to se naj becke in ostala kozjad pač enkrat nauči. Zdaj se pa zbriši iz tukaj, sicer bom jaz, kralj planeta Egrobudestonicsial poslal satelitske žarke in te spremnil v rastlinski klorofil. Potem bom pa luč ugasnu. Adijooos

Zato smo pa mi vsi za desni komunizem kosovskega doktorja.

nova
Uredništvo priporoča


Podpis!

(to je material za peticijo)


Podpis!

(to je material za peticijo)
[/quote]
Oziroma ni za peticijo, ker potem vedo točno kdo si, ki se ne strinjaš z njimi. Čeprav itak špijonirajo že internet promet..

1.Ti imej svojo svobodo govora, dokler tvoja svoboda ne ogroza svobode nekoga drugega. Tako deluje liberalisticna demekracija
2. zakaj bi sploh cutil taksno potrebo da moras ti odprto dvomiti o islamu ali klicati crnce kakorkoli ze. Mar se lahko samo brigas zase in pustis ljudem delovati v miru.
3. Sovrazni govor se mora omejiti, zakaj? no, prvo kot prvo kot ti ze ime pove, ker je SOVRAZNI, precej samoumevmo je zakaj to za skupnost ni dobro. Se posebej ni dobro do manjsin zato ker, 1. se ljudje, ki prihajajo iz tistih manjsin potem o sebi slabo pocutijo, ali pa se z nekaterimi stvari se niso bili pripravljeni soociti (lgbtq+) 2. ker spodbuja stereotipe se v drugih ljudeh in da idejo da je sovrazni govor nekaj kar se lahko tolerira. TEMU NI TAKO. Mar se ti zavedas da ljudje zaradi tega delajo samomore? ampak ne, imej ti rajsi svojo “svobodo govora” do tega da sploh izoliras in nato se targetiras in zmerjas manjsine.
4. A mi lahko prosim razlozis stavek: “njihov kulturni evengelij LGBT ima vse manj vernikov” nisem prepricana ce tukaj targetiras ljudi kot Mesca ali skupnost LGBT. V obeh primerih, popolnoma neprimerno. Mar lahko nehas oglasevati LGBTQ+ kot da je nekaksen oglas ki ga levica uporablja da se promovira oprosti ampak to ni to. Govoris o ljudeh ki zivijo svoja zivljenja opressed in potem ko jim nekdo koncno da glas potem ko se vset konco zacne spreminjati na bolje, jih ti tako nespostujes.
4. KAKO TI MISLIS DA TI BODO MIGRANTI SPREMENILI EVROPO V AZIJO, pa daj clovek umiri se ze malo, a sploh ves koliko migrantov v sloveniji prosi za azil? stevilka? Dragec, evropa je popolnoma varna ne se bat, kar se tice migrantov pa, to so le ljudje, ki so se nazalost rodili v drzavi kjer niso svobodni in je beg njihova edina moznost. Tudi ti bi lahko bil na njihovem mestu, pa k sreci nisi. Kaj bi pa naredil na njihovem mestu? Kaj zelis da kot Trump locujemo otroke in starse?
5. definitivno stvari kot so pravica do splava, LGBT pravice.. ki jih levica oglasuje so stvari ki jih potrebujemo v danasnjem svetu (v sloveniji se vedno ni dovoljeno posvojiti otroka), zato se vedno definitivno imamo tezave.
5. ti si samo eden izmed mnogih ki ga je desnica dobila na osnovi POPULIZMA. samo zato ker ti vlivajo v glavo strah o migrantih in recejo da bodo to resili (ceprav definitivno na grozne in slabe nacine ki ne resijo nicesar) gres ti kot ovca v credi za njimi, ker te je strah neznanega-migrantov. Pogoogli si decko malo o populizmu, tega nimam casa razgljabljati.
6. se eno dejstvo za povrh-kapitalizem propada, pa ce mi verjames ali pa ne mi je popolnoma vseeno dejstvo je da imamo zaradi tega vsake toliko let kapitalisticno krizo-2008 npr. (ce zelis ti napisem vse krize) ker kapitalizem deluje le na osnovi izkoriscanja delavcev aja pa tale mehanizacija je tudi zanj belika tezava, in ne nerabimo narediti korak nazaj z mehanizacijo, naredimo korak naprej s spremembo sistema. Ampak kot sem ze rekla, mi je vseeno, revolucija prihaja in to je dejstvo.

1.Ti imej svojo svobodo govora, dokler tvoja svoboda ne ogroza svobode nekoga drugega. Tako deluje liberalisticna demekracija
2. zakaj bi sploh cutil taksno potrebo da moras ti odprto dvomiti o islamu ali klicati crnce kakorkoli ze. Mar se lahko samo brigas zase in pustis ljudem delovati v miru.
3. Sovrazni govor se mora omejiti, zakaj? no, prvo kot prvo kot ti ze ime pove, ker je SOVRAZNI, precej samoumevmo je zakaj to za skupnost ni dobro. Se posebej ni dobro do manjsin zato ker, 1. se ljudje, ki prihajajo iz tistih manjsin potem o sebi slabo pocutijo, ali pa se z nekaterimi stvari se niso bili pripravljeni soociti (lgbtq+) 2. ker spodbuja stereotipe se v drugih ljudeh in da idejo da je sovrazni govor nekaj kar se lahko tolerira. TEMU NI TAKO. Mar se ti zavedas da ljudje zaradi tega delajo samomore? ampak ne, imej ti rajsi svojo “svobodo govora” do tega da sploh izoliras in nato se targetiras in zmerjas manjsine.
4. A mi lahko prosim razlozis stavek: “njihov kulturni evengelij LGBT ima vse manj vernikov” nisem prepricana ce tukaj targetiras ljudi kot Mesca ali skupnost LGBT. V obeh primerih, popolnoma neprimerno. Mar lahko nehas oglasevati LGBTQ+ kot da je nekaksen oglas ki ga levica uporablja da se promovira oprosti ampak to ni to. Govoris o ljudeh ki zivijo svoja zivljenja opressed in potem ko jim nekdo koncno da glas potem ko se vset konco zacne spreminjati na bolje, jih ti tako nespostujes.
4. KAKO TI MISLIS DA TI BODO MIGRANTI SPREMENILI EVROPO V AZIJO, pa daj clovek umiri se ze malo, a sploh ves koliko migrantov v sloveniji prosi za azil? stevilka? Dragec, evropa je popolnoma varna ne se bat, kar se tice migrantov pa, to so le ljudje, ki so se nazalost rodili v drzavi kjer niso svobodni in je beg njihova edina moznost. Tudi ti bi lahko bil na njihovem mestu, pa k sreci nisi. Kaj bi pa naredil na njihovem mestu? Kaj zelis da kot Trump locujemo otroke in starse?
5. definitivno stvari kot so pravica do splava, LGBT pravice.. ki jih levica oglasuje so stvari ki jih potrebujemo v danasnjem svetu (v sloveniji se vedno ni dovoljeno posvojiti otroka), zato se vedno definitivno imamo tezave.
5. ti si samo eden izmed mnogih ki ga je desnica dobila na osnovi POPULIZMA. samo zato ker ti vlivajo v glavo strah o migrantih in recejo da bodo to resili (ceprav definitivno na grozne in slabe nacine ki ne resijo nicesar) gres ti kot ovca v credi za njimi, ker te je strah neznanega-migrantov. Pogoogli si decko malo o populizmu, tega nimam casa razgljabljati.
6. se eno dejstvo za povrh-kapitalizem propada, pa ce mi verjames ali pa ne mi je popolnoma vseeno dejstvo je da imamo zaradi tega vsake toliko let kapitalisticno krizo-2008 npr. (ce zelis ti napisem vse krize) ker kapitalizem deluje le na osnovi izkoriscanja delavcev aja pa tale mehanizacija je tudi zanj belika tezava, in ne nerabimo narediti korak nazaj z mehanizacijo, naredimo korak naprej s spremembo sistema. Ampak kot sem ze rekla, mi je vseeno, revolucija prihaja in to je dejstvo.
[/quote]
Popolnoma se strinjam z avtorjen teme. Seveda je “sovrazni govor” le orodje komunajzarjev, ki vedoc ali ne stremijo proti komunajzarskemu totalitarizmu brez meja. Masovni “uvoz” “migrantov” pa sluzi trem ciljem. Jacanju levice, sesuvanju zahodne kulture in destabilizaciji, ki bo pripeljala do tega, da si bo narod sam zazelel totalitarizem.


+


+
[/quote]
++

sem proti migrantom in proti na izi prodobljenim vizam za bivanje v Sloveniji, ko pol tisti, ki dobijo te vize, še pol familije sem privlečejo….., jst jim čisto nobene pomoči ne bi dal, samo tega norca na čelu stranke SDS in ljudi iz te stranke pa ne morem videti, to je največje sranje od ljudi po karakerju, ko bi oni skenslali migrante, bi skenslali tud nas, ki nismo z njimi/vami in to je fakerski nacizem, zadeti SDS ovci….
Evo, tako zgleda svoboda govora, če ti lahko lapaš, avtor, lahko tud mi. Pa lahko dalje sviraš qurcu do nazavesti…

Nekateri mislijo, da je bilo v SFRJ hudo ker so jih v to prepričali prisvojitelji in ostali šakali. Še malo počakajte in boste videli, da je SFRJ bila milina v primerjavi s tem kar se pripravlja v EU.
Vse bo označeno za sovražni govor čeprav bo šlo za resnico in dejstva, dovoljeno bo le tisto kar ustreza “demokraciji in svobodi govora” skorumpiranih elit.

1.Ti imej svojo svobodo govora, dokler tvoja svoboda ne ogroza svobode nekoga drugega. Tako deluje liberalisticna demekracija
2. zakaj bi sploh cutil taksno potrebo da moras ti odprto dvomiti o islamu ali klicati crnce kakorkoli ze. Mar se lahko samo brigas zase in pustis ljudem delovati v miru.
3. Sovrazni govor se mora omejiti, zakaj? no, prvo kot prvo kot ti ze ime pove, ker je SOVRAZNI, precej samoumevmo je zakaj to za skupnost ni dobro. Se posebej ni dobro do manjsin zato ker, 1. se ljudje, ki prihajajo iz tistih manjsin potem o sebi slabo pocutijo, ali pa se z nekaterimi stvari se niso bili pripravljeni soociti (lgbtq+) 2. ker spodbuja stereotipe se v drugih ljudeh in da idejo da je sovrazni govor nekaj kar se lahko tolerira. TEMU NI TAKO. Mar se ti zavedas da ljudje zaradi tega delajo samomore? ampak ne, imej ti rajsi svojo “svobodo govora” do tega da sploh izoliras in nato se targetiras in zmerjas manjsine.
4. A mi lahko prosim razlozis stavek: “njihov kulturni evengelij LGBT ima vse manj vernikov” nisem prepricana ce tukaj targetiras ljudi kot Mesca ali skupnost LGBT. V obeh primerih, popolnoma neprimerno. Mar lahko nehas oglasevati LGBTQ+ kot da je nekaksen oglas ki ga levica uporablja da se promovira oprosti ampak to ni to. Govoris o ljudeh ki zivijo svoja zivljenja opressed in potem ko jim nekdo koncno da glas potem ko se vset konco zacne spreminjati na bolje, jih ti tako nespostujes.
4. KAKO TI MISLIS DA TI BODO MIGRANTI SPREMENILI EVROPO V AZIJO, pa daj clovek umiri se ze malo, a sploh ves koliko migrantov v sloveniji prosi za azil? stevilka? Dragec, evropa je popolnoma varna ne se bat, kar se tice migrantov pa, to so le ljudje, ki so se nazalost rodili v drzavi kjer niso svobodni in je beg njihova edina moznost. Tudi ti bi lahko bil na njihovem mestu, pa k sreci nisi. Kaj bi pa naredil na njihovem mestu? Kaj zelis da kot Trump locujemo otroke in starse?
5. definitivno stvari kot so pravica do splava, LGBT pravice.. ki jih levica oglasuje so stvari ki jih potrebujemo v danasnjem svetu (v sloveniji se vedno ni dovoljeno posvojiti otroka), zato se vedno definitivno imamo tezave.
5. ti si samo eden izmed mnogih ki ga je desnica dobila na osnovi POPULIZMA. samo zato ker ti vlivajo v glavo strah o migrantih in recejo da bodo to resili (ceprav definitivno na grozne in slabe nacine ki ne resijo nicesar) gres ti kot ovca v credi za njimi, ker te je strah neznanega-migrantov. Pogoogli si decko malo o populizmu, tega nimam casa razgljabljati.
6. se eno dejstvo za povrh-kapitalizem propada, pa ce mi verjames ali pa ne mi je popolnoma vseeno dejstvo je da imamo zaradi tega vsake toliko let kapitalisticno krizo-2008 npr. (ce zelis ti napisem vse krize) ker kapitalizem deluje le na osnovi izkoriscanja delavcev aja pa tale mehanizacija je tudi zanj belika tezava, in ne nerabimo narediti korak nazaj z mehanizacijo, naredimo korak naprej s spremembo sistema. Ampak kot sem ze rekla, mi je vseeno, revolucija prihaja in to je dejstvo.
[/quote]
Bog nas reši tako sfuzlanih aktivistk!
En Kočevski Rog in en Goli otok sta bila preveč! Mnogo preveč!!!!
Intelektualno podhranjeno babše!

Bilo je hudo! V SFRJ! Sam sem doživljal in mnogo mojih sotrpinov.

Vidim da še zdaj trpiš.

Zakaj pa nisi ti v vrtcu danes, ne pa da tukaj klatiš bedarije, ne da bi vedel kaj delaš!
Glede tvojega neumnega kracanja pa naslednje. Ko se pojavijo SdS norci je vse tiho, vse preplašeno in s strahom gledajo kakšna tragedija se bo zgodila.
Ko pa se pojavi Kučan in ostali POŠTENI SLOVENCi, ki za svoje ljudstvo dobro mislijo se pa sliši bučen aplavz! Tako se je zgodilo že velikokrat in se še bo.
Glede komunajzarjev pa je jasno, da so vsi takšni in podobni doma na Trstenjakovi in tam bluzijo pod diktaturo šiptarja!
Vatikan je zaradi lopovščine storil kar je storil in zagotovo je imel prekleto dobre razloge za to, da je obglavil nadškofe in vatikanske hlapce, sicer zagotovo ne bi tega storil. Še enkrat obglavil je škofe in njihove podložnike in nobenega drugega, razen če so to levaki o katerih vi v vašem neznanju govorite. Prav tako ni Kučan brusil podplate do Madagaskarja ampak je bil to nekdo drug! To je bil stric v kikli.
za vsakega prisebnega človeka je to več kot dovolj argumentov. Če pa cele mesece buliš Noro TV, reporter škandale in podobne propadle časopise, ki jih vi tukaj v svojem neznanju in izgubljenosti tako radi lepite pa je čisto druga zgodba!!!

New Report

Close