Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek ZDA totalno podpirajo Hrvate!

ZDA totalno podpirajo Hrvate!

http://www.obramba.com/novice/kopno/james-mattis-zda-bodo-pomagale-hrvaski-posodobiti-njeno-vojsko/

Taka podpora ni normalna

Me zares zanima, kaj točna ima ZDA od tega, morda preko CRO in Ukrajine drkajo Ruse, ne verjamem, mora biti globji razlog.
Prisluhi slovenskemu arbitru so sedaj verjetno jasni?
Še most na Pelješas gradijo brez težav, BiH je v nekem trenutku povsem utihnila.

Bodo čez 10 let pred vrati Ljubljane? Ne, nikdar!

Se bo končalo z rusko pomorsko in letalsko bazo v Sloveniji? Križarske razreda Slava, ki bi upoštevala arbritažne določbe in plula v skladu z njimi pač celotna CRO ‘mornarica’ in ‘letalstvo’ ne moreta ustaviti.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kaj se čudiš? Vsi, ki so pametni, zdaj vlečejo od Evrope in od sveta. Mi nismo pametni. Imamo točno to, kar narod hoče! “We don’t need money, we need time.”

Kaj se čudiš? Vsi, ki so pametni, zdaj vlečejo od Evrope in od sveta. Mi nismo pametni. Imamo točno to, kar narod hoče! “We don’t need money, we need time.”
[/quote]

Ja, samo ZDA mora imeti od Hrvatov kar precej glede na podporo?! Le kaj je v ozadju?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ja, samo ZDA mora imeti od Hrvatov kar precej glede na podporo?! Le kaj je v ozadju?
[/quote]

Hrvaška je normalna država, ki se zaveda, da je članica zveze NATO in zato proZahodno naravnana. Naša opica Kahla pa v enem mandatu kar 14 x uradno z najvišjimi ruskimi predstavniki v Moskvi in niti 1 x ne v Washington.

Ti je zdaj kaj bolj jasno?

Verjetno te žena tudi ne bi dolgo podpirala in gledala, če bi namesto nje jahal sosedo.

Hrvaška je normalna država, ki se zaveda, da je članica zveze NATO in zato proZahodno naravnana. Naša opica Kahla pa v enem mandatu kar 14 x uradno z najvišjimi ruskimi predstavniki v Moskvi in niti 1 x ne v Washington.

Ti je zdaj kaj bolj jasno?

Verjetno te žena tudi ne bi dolgo podpirala in gledala, če bi namesto nje jahal sosedo.
[/quote]

Tega tudi jaz ne razumem, kaj točno imamo od Rusov? Izredno poceni plin? Nimamo. SO naš največji trgovinski partner? Daleč od tega! Nam Rusi ščitijo nebo in morje? Še manj! So nam poslali 3000 lepotic za dvig natalitete? Niso!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Tega tudi jaz ne razumem, kaj točno imamo od Rusov? Izredno poceni plin? Nimamo. SO naš največji trgovinski partner? Daleč od tega! Nam Rusi ščitijo nebo in morje? Še manj! So nam poslali 3000 lepotic za dvig natalitete? Niso!
[/quote]

Levičarji, komunisti rdeča sodrga, titoisti ali kakorkoli že hočete, da jih imenujem , že od leta 1991 dalje bojkotirajo, uničijejo, kradejo Slovenijo.

Kaj je povedal leta povedal prvi med njimi?
Milan Kučan, 31. 1. 1990
O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti

Na kratko: Levičarji, komunisti rdeča sodrga, titoisti ali kakorkoli že hočete, da jih imenujem, bi radi novi “Varšavski” pakt in ne zveze NATO!

Levičarji, komunisti rdeča sodrga, titoisti ali kakorkoli že hočete, da jih imenujem , že od leta 1991 dalje bojkotirajo, uničijejo, kradejo Slovenijo.

Kaj je povedal leta povedal prvi med njimi?
Milan Kučan, 31. 1. 1990
O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti

Na kratko: Levičarji, komunisti rdeča sodrga, titoisti ali kakorkoli že hočete, da jih imenujem, bi radi novi “Varšavski” pakt in ne zveze NATO!
[/quote]

…kakšni ljudje so za NATO. To je zločinska, lažniva organizacija, ki je v bistvu orodje za dosego ameriških ciljev. Rezultat delovanja te organizacije pa so uničene države, tisoči žrtev in miljoni beguncev. Tudi Evropo nam bodo uničili.

Vez med Hrvaško in ZDA se je vzpostavila kmalu po drugi svetovni vojni. Vpliv Vatikana, najvišji vrh skupaj s takratnim papežem, ki je podpiral ustaše, fašiste, naciste itd. sega globoko v politiko v ZDA. Vatikan je preko “ratlines” pomagal bežati vojnim zločincem, ustašem, fašistom, nacistom … ves čas se je hrvaška in ustaška diaspora po Evropi, Avstraliji, ZDA itd. trudila razbiti SFRJ kar je ustrezalo tudi zahodnim silam.
Hrvaška diplomacija gre po kolenih v Vatikanu, Vatikan posreduje naprej v ZDA … Vatikan dobi ogromno denarja od Hrvatov … vse se vrti okrog denarja in ne okrog boga. Če to razumete potem se ne nimate kaj čuditi. Lahko pa se ste še naprej naivneži, verjamete v izmišljene pravljice in se sprašujete le kaj je v ozadju.
Poleg tega se ve, da je bila blonda Kolinda nastavljena v Nato in njo so pripravljali za nadaljnji prevzem funkcije.


Hrvaško vedno podpirajo ZDA. In tudi Hrvaška je od prvega dneva osamosvajanja ameriško orientirana. Za razliko od večinske Slovenije, ki deluje pro rusko.

Hrvaška je bolj fašistično in ustaško orientirana zato je istočasno bolj proameriško orientirana. Ampak brez Vatikana bi bilo težko.

New Report

Close