Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek prispevek na POPtv o beguncih-azilantje v

prispevek na POPtv o beguncih-azilantje v

Ravno sedajle prispevek tudi o somalijski ženski, ki je rodila na mejnem prehodu z Italijo, ker so jo nosečo ven vrgli iz kombija, polnega ilegalcev.

Potem pa pokažejo posnetke iz azilnega doma v Ljubljani na Viču – pa je bilo videno, ko na posnetku moški, ki se je nastavil predkamoro v azilnem domu, nosi Abercrombie& Fitch majico….. Samo v vednost: taka majica stane cca. 40 usd.
Jaz si ne kupim T majice za 40 usd, ker mi je to absolutno too pricey, sploh za to znamko, pa mi ni problem naprimer 40 usd….Kako si jo lahko privošči pa en slovenski azilant?

Potem pa nadaljujejo v prispevku z upokojenko, ki pripoveduje, da dobi premalo pokojnine za svoja leta…..

Se vidi, da nisi prav bistre pameti. A misliš, da on nosi original majico??? Ponaredki so po 1 evro ali 2 evra, turški ponaredki še veliko kvalitetnejši od kitajskih.
Daj pejd se raje v pesek zabrskat, budala blesava.

Se vidi, da nisi prav bistre pameti. A misliš, da on nosi original majico??? Ponaredki so po 1 evro ali 2 evra, turški ponaredki še veliko kvalitetnejši od kitajskih.
Daj pejd se raje v pesek zabrskat, budala blesava.
[/quote]

Se spuščam na tvoj primitivni nivo:
Budala blesava si ti.
Ločim poriginale od ponaredkov, tudi na daljavo. Imam večkrat originale po štacunah v rokah, kot ti…..

nova
Uredništvo priporoča

Oddaja je meni pustila občutek manipulacije. Namreč prikazali so ženske begunke in otroke, sicer so zraven tudi napisali, da je večina moških, a občutek sem imela, da so s tem, ko so prikazali le ženske hoteli prikazati, da je večina žensk.

Majice sicer nisem videla – ampak a ni možno, da bi jo dobil prek kakšnega Rdečega križa, Karitasa…?


Saj nimajo samo majic, nekdo jim plačuje tudi mobilno telefonijo. S tistimi 18 evri si tega res ne morejo privoščiti, ampak telefonirajo pa ves čas. Imajo tudi mnogo fensi superge, pa veliko denarja za razne priboljške iz bližnjega Mercatorja. Ker jih gledam na Kotnikovi dnevno. Fensi šmensi! Mi pa njim hrano, pa stanovanje, pa zdravniško oskrbo, pa gretje, pa pa … 3 obroke na dan, pa brezplačno morje, pa brezplačno šolanje, pa ……Le kateremu upokojencu z 600 evri penzije to nudimo??


Saj nimajo samo majic, nekdo jim plačuje tudi mobilno telefonijo. S tistimi 18 evri si tega res ne morejo privoščiti, ampak telefonirajo pa ves čas. Imajo tudi mnogo fensi superge, pa veliko denarja za razne priboljške iz bližnjega Mercatorja. Ker jih gledam na Kotnikovi dnevno. Fensi šmensi! Mi pa njim hrano, pa stanovanje, pa zdravniško oskrbo, pa gretje, pa pa … 3 obroke na dan, pa brezplačno morje, pa brezplačno šolanje, pa ……Le kateremu upokojencu z 600 evri penzije to nudimo??
[/quote]

Točno tako. Hvala, ker razumeš.

ta črnuhla je izstopila iz kombija v bližini,kjer je bila opažena,ne mi nakladat da je hodila iz italije.potem bo treba pripeljat otroke od prej.pa babice,tete in.te novinarke,in druge osebe ž. spola ki sotake zagovornice migrantov naj jim gredo čistit sanitarije,sobe itd da ne bo treba plačevati dragih servisov

In potem še obvestijo v prispevku javnost, da je zmanjkalo sredstev za vrtec za malo deklico, ki se uči slovenskega jezika in pozivajo k darovanju v prispevku- kako si drznejo…. Koliko slovenskih otrok ne hodi v vrtec, ker ga ne zmorejo plačati?

Za slovenske državljane ni, za tuje pa je.

Saj te na nek način razumem. Vaše laži so že davno razkrite, vaš globalni enopolarni svet se maje, razumem da ste v paniki in histeriji. Se bo treba v roke vzet in se prilagodit spremembam.

S tem zapisom se skoraj popolnoma strinjam (zlasti z zadnjim stavkom 😉 ). Le tega ne vem, kaj neki bi bile “naše laži”. V katero skupino neki si me spet vtaknilo, da baje delim z njo laži, he he.

Je pa ta mala Sabrina tak cukrček. In kako teče čas; še nedavno v trebuhu mamice, sedaj že takšna mlada damica. 🙂

S tem zapisom se skoraj popolnoma strinjam (zlasti z zadnjim stavkom 😉 ). Le tega ne vem, kaj neki bi bile “naše laži”. V katero skupino neki si me spet vtaknilo, da baje delim z njo laži, he he.
[/quote]

V tistonskupino 100 000 pritepenih, ki jih želiš ti tu! Ker ti eden za tvoje mednožje ne zadovolji, babura blesava nenasitna.
Pejd dol k njim, boš lažje dihala v tem zate sovražnem svetu!

veš, jaz pa nosim salomon superge, ki jim rečem begunjske superge. ti bom pojasnila zakaj.

ko sem delala v prehodnem domu je pripeljal en ogromen šlepar oblek in obutve iz tujine. tolk cunj ti najbrž še v življenju nisi videla na kupu. in to zastonj. najprej smo jih presortirali, potem so prišli rdeči križ, vdc-ji in drugo, tisto, kar je pa ostalo, je bilo pa za begunce. meni se je ravno takrat ena od mojih superg totalno odlepila in nisem imela v čem hodit, pa sem vzela iz kupa superge. niti nisem vedela kakšne so. mi je moj mož doma razložil, da so draga sorta, 100 eur in več. sama si jih nikoli ne bi kupila, ker nimam denarja zanje. ampak ker ti ne veš kje in kako sem jih dobila, bi, če bi me videla, rekla, da hodim v dragih supergah, pa sicer brezposelna.

V tistonskupino 100 000 pritepenih, ki jih želiš ti tu! Ker ti eden za tvoje mednožje ne zadovolji, babura blesava nenasitna.
Pejd dol k njim, boš lažje dihala v tem zate sovražnem svetu!
[/quote]

Danes si pa prav poosebljena sitnoba. Pa vidim, da si spet začel SVOJE laži v TUJEM imenu okrog trositi. Takim pravimo reve.

Kakšen sovražni govor neki. Tip ko stara obrabljena plata vrti ene in iste laži. Naj dobi, kar si za svoje laži zasluži.
[/quote]

Spokaj… Nisem moški, sem ženska. Kol zadrži raje zase, ker če ga že ponujaš, ga tudi potrebuješ.

Kakšen sovražni govor neki. Tip ko stara obrabljena plata vrti ene in iste laži. Naj dobi, kar si za svoje laži zasluži.
[/quote]
Ah, ja spet ti! Le kakšne koristi imaš? Velike? Enkrat bo konec, še mutti je to ugotovila. Bodo pa še naši, če so že Nemci! Pa sosedje tudi – recimo Italijani, pa Madžari, pa Avstrijci. Ti pa še kar naprej vilkomen!

Ne, ne gre za to… Napačno si interpretiraš. Preberi si prispevek avtorja nič legalno….

Ne, ne gre za to… Napačno si interpretiraš. Preberi si prispevek avtorja nič legalno….
[/quote]

Pravzaprav je superge odgovorila točno v duhu prvega posta v temi. Ostalo so pa itak vse laži in izmišljotine.

Ampak tari se pa iz dneva v dan stanje slabša. Ne vem ali zdravila ne primejo vec, ali jih mogoce zavraca…pocasi bo zrela za prisilni jopič…
Pred kakim letom sli dvemi se je z njo se dalo pogovarjati, zdaj se ji je pa že čisto skisalo

Mehanik1, spet mimo sekaš. Vidim pa, da enim se pa iz dneva v dan res vremena bolj kisajo.

Upam, da je takih ljudi med nami čimmanj. Torej ti si delala tam in si mirno postregla z robo, ki ni bila namenjena tebi? A da je blo oblek in obutve veliko? In potem je kar vredu, če si postrežeš… nekdo je doniral za begunce in ne zate, jebote@ a če bi delala v skladišču RK bi si tud postregla z ustrezno obutvijo in oblačili, pa če bi delala v tosami bi si tud domov vložke nosila? Fuj.

Mehanik1, spet mimo sekaš. Vidim pa, da enim se pa iz dneva v dan res vremena bolj kisajo.
[/quote]

Dej spelji se, pa nehaj trolat in tapkat brezveze po temi, samo zato, ker misliš, kako pomembna si….

Dej spelji se, pa nehaj trolat in tapkat brezveze po temi, samo zato, ker misliš, kako pomembna si….
[/quote]

Pa kaj se spet usajaš? A tudi nedelja ti ne nudi drugih užitkov, kot da se samozadovoljuješ z lajanjem na ljudi?

Pa kaj se spet usajaš? A tudi nedelja ti ne nudi drugih užitkov, kot da se samozadovoljuješ z lajanjem na ljudi?
[/quote]
Očitno tud teb ne, ker se že pred fruštkom tle izživljaš! Kaj pa majo za fruštek migranti? Je halal?


Očitno tud teb ne, ker se že pred fruštkom tle izživljaš! Kaj pa majo za fruštek migranti? Je halal?
[/quote]

Pojdi spat.

New Report

Close