Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek He, he, tale Brglez …

He, he, tale Brglez …

Brglez je vrgel Janšo iz parlamenta, sedaj pa je lastna stranka vrgla Brgleza iz stranke.

Politika je qurba, pravijo. Naši južni bratje pa: “Sudbina jarac”.

Brglez je;ze skoz trdim in to se je zdaj javno pokazalo demoagog,hinavec in grabezljivec; ki bo storil vse da obdrzi tace v koritu za lastne koristi, …prodana dusa za drobiz

Gristi roko, ki te hrani ni demokracija .. Je neželjeni oportunizem.

Hm…pa ne, da je SDS poskrbela (se dogovorila s SMC), da so vrglji Brgleza… Spletke torej, nič novega ne za politiko, zlasti pa ne za SDS.

Šušlja se, da je zmagovalna stranka takoj po volitvah snubila Brgleza, da bi se smc priključila koaliciji, pa je zavrnil.
Kjer je dim, je tudi ogenj.

Hm…pa ne, da je SDS poskrbela (se dogovorila s SMC), da so vrglji Brgleza… Spletke torej, nič novega ne za politiko, zlasti pa ne za SDS.
[/quote]
Če bom rekel, da seznam CAE-UDBA namigne v pravo stran, zakaj je Brglez letel, me bo večina obsodila, da sem panikar. Ampak ravno to trdim!
Namig: Na podoben način bodo dali Šarcu “tinto pit”, če bo mandatar!


Če bom rekel, da seznam CAE-UDBA namigne v pravo stran, zakaj je Brglez letel, me bo večina obsodila, da sem panikar. Ampak ravno to trdim!
Namig: Na podoben način bodo dali Šarcu “tinto pit”, če bo mandatar!
[/quote]

Hm….

Zato jaz bežim od tam, kjer je denar. Ker je tam toliko agresije in spletk, da ne moreš verjamat. Oziroma lahko verjamam, ker toliko sem pa le že bila v bližini denarcev, da vem, kako fino lahko odletiš.

New Report

Close