Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Brgleza vrgli iz SMC

Brgleza vrgli iz SMC

https://www.24ur.com/novice/slovenija/brglez-ker-sem-bil-kriticen-do-lastne-stranke-so-me-vrgli-iz-smc.html

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

ježesmarija, a bo zdaj konec sveta?

Levica zopet izključuje, tokrat je bil na vrsti Brglezzzzz.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.
nova
Uredništvo priporoča

Na tej levi strani je res res veliko notranjih bitk, notranjih interesov,kar kaze ze razdrobljenost strank. Vsako tele ma ze svojo stranko.

Dejstvo pa je da SMC fura svoj zadnji mandat.

Me zanima ce bo Cerar res sel v koalcijo z Janso, po tem ko je na vsakem srecanju poudarjal madzarski denar in bosanska posojila. To bi bila hinavscina big time.

Na tej levi strani je res res veliko notranjih bitk, notranjih interesov,kar kaze ze razdrobljenost strank. Vsako tele ma ze svojo stranko.

Dejstvo pa je da SMC fura svoj zadnji mandat.

Me zanima ce bo Cerar res sel v koalcijo z Janso, po tem ko je na vsakem srecanju poudarjal madzarski denar in bosanska posojila. To bi bila hinavscina big time.
[/quote]

Se strinjam, ampak madžarski denar in to 200 milijinov, je ravno njegova vlada prinesla v Slovenijo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

”Kdor izključuje in razdvaja, bo izključen tudi sam.” Ivan, 4:16

Na tej levi strani je res res veliko notranjih bitk, notranjih interesov,kar kaze ze razdrobljenost strank. Vsako tele ma ze svojo stranko.

Dejstvo pa je da SMC fura svoj zadnji mandat.

Me zanima ce bo Cerar res sel v koalcijo z Janso, po tem ko je na vsakem srecanju poudarjal madzarski denar in bosanska posojila. To bi bila hinavscina big time.
[/quote]

če bi nam vladal Janša, bi bil tudi pri stranah red, saj bi bile le tiste, ki bi jih on dovolil ustanoviti.

Slišala pri poročilih.

če bi nam vladal Janša, bi bil tudi pri stranah red, saj bi bile le tiste, ki bi jih on dovolil ustanoviti.
[/quote]

ja, se strinjam. Še bolje pa bi bilo, če bi na prizorišču ostala ena sama stranka, saj drugih sploh ne potrebujemo.

Kdo bi si mislil, da bo levica tako hitro začela razpadati. Politika izključevanja, ki jo fura levica, se pač ne obnese več v letu 2018.

Slovenci imamo dovolj levega fašizma.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Na desnici je veliki vodja, na levici pa ves čas prerivanje za pozicije. Kako si nekdo, ki je dobil samo 13 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov, predstavlja biti predsednik vlade v taki bitki in popolnoma brez izkušenj, še sama ne vem. Poleg tega je treba opozoriti še na bodoče predsedovanje Slovenije Svetu EU. Komaj čakam slišat kako Šarec govori angleško, lahko tudi v kombinaciji z Bratuškovo. :)))

Ne provociraj.

Slabš od Ivanove grasupelske angleščine pač ne, ker ni možno :)))

https://www.youtube.com/watch?v=qGLzkU5OfkI

Ne provociraj.
[/quote]

Ne gre za provokacije, ampak dejstva. Izključimo tiste, ki izključujejo! Izključimo levi fašizem.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ne gre za provokacije, ampak dejstva. Izključimo tiste, ki izključujejo! Izključimo levi fašizem.
[/quote]

To z zlorabo besede dejstvo pri desno mi je znano…. Dejstvo je, da so Brgleza izsključili iz SMDS. Vse ostalo si dodal ti in niso dejstva.

Slabš od Ivanove grasupelske angleščine pač ne, ker ni možno :)))
[/quote]

Grosupeljska angleščina je eno predsedovanje že dala skozi in to uspešno. Ta vsaj nima plonk ceglcev. :))

To z zlorabo besede dejstvo pri desno mi je znano…. Dejstvo je, da so Brgleza izsključili iz SMDS. Vse ostalo si dodal ti in niso dejstva.
[/quote]

Dejstvo je, da imamo Slovenci dovolj levega fašizma, Ti ga nimap dovolj, a podpiraš levi fašizem? A podpiraš politiko izključevanja? Potem si ena redkih, ker politika izključevanja pri Slovencih ne deluje več. Ne levemu fašizmu, ne izključevanju!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Grosupeljska angleščina je eno predsedovanje že dala skozi in to uspešno. Ta vsaj nima plonk ceglcev. :))
[/quote]

Ja jaki dosežek, ker predsedovanje je lahko neuspešno? Tu ravno v grasupelski angleščini razlaga, da v Sloveniji ni krize. Če se je dalo še bolj falit kot to, naj me koklja brcne. To je instagram funkcija, lahko padeš samo po stopnicah, še težje kot na FDV (zato pa je ivan tud tja hodu).

Aja, levegakao fasizma ne bi, bi samo fasizem? Aha vse jasno, no stalno angaziranemumpodpihovalcu tu gor, pikoletku zjanšanemu, ne.

Ja jaki dosežek, ker predsedovanje je lahko neuspešno? Tu ravno v grasupelski angleščini razlaga, da v Sloveniji ni krize. Če se je dalo še bolj falit kot to, naj me koklja brcne. To je instagram funkcija, lahko padeš samo po stopnicah, še težje kot na FDV (zato pa je ivan tud tja hodu).
[/quote]

Da je nekaj lahko neuspešno, je dokaz eno kandidiranje na določeno funkcijo v EK. :))))

Dejstvo je, da imamo Slovenci dovolj levega fašizma, Ti ga nimap dovolj, a podpiraš levi fašizem? A podpiraš politiko izključevanja? Potem si ena redkih, ker politika izključevanja pri Slovencih ne deluje več. Ne levemu fašizmu, ne izključevanju!
[/quote]

Ivek ti je 364 dni na leto fašista špilal in izključeval, po twitterju pljuval, zdaj pa solzice, uee ueee, izključujejo me. Prav ti je, mulc hudičev. Če bi Slovence motilo izključevanje Ivana, ne bi dali strankam, ki so Ivana izključile, več glasov kot Ivanu samemu. 33 proti 25, bitch!

Dejstvo je, da imamo Slovenci dovolj levega fašizma, Ti ga nimap dovolj, a podpiraš levi fašizem? A podpiraš politiko izključevanja? Potem si ena redkih, ker politika izključevanja pri Slovencih ne deluje več. Ne levemu fašizmu, ne izključevanju!
[/quote]

čas je za desni komunizem

Da je nekaj lahko neuspešno, je dokaz eno kandidiranje na določeno funkcijo v EK. :))))
[/quote]

To drži, ampak to je strokovna funkcija, premier pa floskule ponavlja in ga izvolijo neuki, je lahko vsak jolbe, potem pa če pade na tisti mandat predsedovanje, pa še tam frajerja špila. Tudi Bratuškova bi avtomatsko predsedovala tam, ko je bila premierka, pač ni padlo na tista leta predsedovanje. Jaka sposobnost, aneda?

čas je za desni komunizem
[/quote]

😉 Orbanizem

New Report

Close