Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

Če boš kdajkoli razkril, kar si odkril, boš izgubil svoj dom, svoje otroke in svojo službo

Default avatar

Dohtarji imajo ošpice

Odgovor bi bil: "Hiša je zavarovana, delat se mi tako ali tako ne da, otroci so pa takšni, da mi je žal, da so moji in ne otroci kakšnega sovražnika, kdor njih pozna, mu v pekel ni težko pasti. Tako, da kar izvoli.
Default avatar

junij 2018

Dohtarji imajo ošpice je napisal/a:
Odgovor bi bil: "Hiša je zavarovana, delat se mi tako ali tako ne da, otroci so pa takšni, da mi je žal, da so moji in ne otroci kakšnega sovražnika, kdor njih pozna, mu v pekel ni težko pasti. Tako, da kar izvoli.
5:32 Če boš kdajkoli razkril, kar si odkril, boš izgubil svoj dom, svoje otroke in svojo službo
Default avatar

junij 2018

junij 2018 je napisal/a:
Dohtarji imajo ošpice je napisal/a:
5:32 Če boš kdajkoli razkril, kar si odkril, boš izgubil svoj dom, svoje otroke in svojo službo
iz govora Johna Wedgerja, policaja 'piskača' pred sodno komisijo na zasedanju mednarodnega tribunala za naravno pravo v preiskavi o trgovanju z ljudmi in spolni zlorabi otrok
Default avatar

Tako to je

Povezave ljudi, ki se ukvarjajo z trgovino z ljudmi, prisilno prostitucijo, spolno zlorabo otrok, pedofilijo ipd. segajo do nekaterih zelo visoko rangiranih ljudi na funkcijah od šefov policije, sodišč, politikov, ni da ni. To ni nič novega. Če teh povezav ne bi bilo bi že zdavnaj razj.jebali vse te kriminalne mreže do temelja.
Default avatar

junij 2018

junij 2018 je napisal/a:
6:14 Grozili so mi, da če bom kdajkoli omenil besedo od tega, kar sem odkril, bom izgubil svoj dom, svoje otroke in svojo službo.
Default avatar

Kitajska operacija

Tako se to dela v demokraciji. Še dobro, da smo zlomili totalitarni komunizem!
Default avatar

hjaaaa

povsem iste metode imajo naši komunisti

najprej zagrozijo če še ne ubogaš te vržejo v zapor otroka pa k pedofilu

ni samo koroška deklica, koroških deklic je več in če pride slučajno kaj skozi policijo in tožilstvo, sodišče uniči dokaze ou jih namerno spregleda

istočasno te komunisti s policijo ki jo imajo v lasti napadajo z vseh topov

pri nas je bil en žvižgač, pa je pristal v zaporu

komunisti so uspešno z zgledom utišali ostale

vi jih pa volite, nič boljši niste od njih

pa ne zdaj da to niso komunisti....dokler je vse rdeče kamorkoli pogledaš, tako dolgo pridno obkrožali rdeča imena, ker si boste želeli služb po zvezah za svoje otroke, ker drugače službe niti ni mogoče dobit..ane ane
Default avatar

hjaaaaaaa

takole bo bolj res je napisal/a:
hjaaaa je napisal/a:
povsem iste metode imajo naši komunisti

najprej zagrozijo če še ne ubogaš te vržejo v zapor otroka pa k pedofilu

ni samo koroška deklica, koroških deklic je več in če pride slučajno kaj skozi policijo in tožilstvo, sodišče uniči dokaze ou jih namerno spregleda

istočasno te komunisti s policijo ki jo imajo v lasti napadajo z vseh topov

pri nas je bil en žvižgač, pa je pristal v zaporu

komunisti so uspešno z zgledom utišali ostale

vi jih pa volite, nič boljši niste od njih

pa ne zdaj da to niso komunisti....dokler je vse rdeče kamorkoli pogledaš, tako dolgo pridno obkrožali rdeča imena, ker si boste želeli služb po zvezah za svoje otroke, ker drugače službe niti ni mogoče dobit..ane ane
Bolj metode SDS.
glavno da mirno spiš in so tvoji otroci ponosni na tebe
Default avatar

junij 2018

junij 2018 je napisal/a:
grooming pomeni kriminalno dejavnost spoprijateljevanja z otrokom z namenom, da se otroka poskusi prepričati, da bi imel seksualni odnos