Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Leva slovenija v desni Evropi nima več prihodnosti

Leva slovenija v desni Evropi nima več prihodnosti

Celotna Evropa postaja ‘desna’, o Višegradu z Orbanom nima niti smila izgubljati besed, Avstrija zapira 7 džamij in izganja večje število islamskih ‘svečenikov’, Italija je rekla ‘basta! množicam ekonomskih migrantov.

V Prihodnsoti bosta 2 Evropi, desna, konzervativna, varna in leva, multikulti po švedskem vzoru, kjer si v polovici države nihče ne upa več na cesto.

Slovenčki, izbirajte, bomo v pravem trenutku ujeli ‘duh časa’?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Držim pesti za madjarski model!

In kar tiho v tej temi. Vseeno se malo bojijo izreči kakšno grožnjo v zvezi z brezni in rudniškimi jaški.
Seveda levičarstvo nima prihodnosti, ker je prazno, zgolj prazne besede.
Za naše razmere pa je zaskrbljujoče izključevanje. Že pred volitvami so začeli izključevati.
Vemo, kako se je izključevalo pred tričetrt stoletja. najprej verbalno, potem fizično. Potem so dobili totalno oblast in s fizičnim izključevanjem povročili nepredstavljivo gorje.
In potem jim je država propadla.
Začenjamo znova. Z verbalnim izključevanjem. Nadaljevanje je opisano zgoraj.

nova
Uredništvo priporoča


Janša me je blokiral na Twitterju (pa nobene nisva izmenjala!) in še množico drugih. Kdo izključuje?


Janša me je blokiral na Twitterju (pa nobene nisva izmenjala!) in še množico drugih. Kdo izključuje?
[/quote]
In jaz ti naj verjamem? Nikoli se OSEBNIM zadevam na netu ne sme verjeti. Jaz pa sem zgoraj navedel zgolj zgodovinska dejstva.

Aja, twitter je pomemben, to bo ja!!!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


In kam paše Nemčija pod vodstvom Merklove iz desne krščanske stranke, ki je navozila migrante v evropo? med varne desne ali leve?

Pa Italija, Kaj je potem naredila, s tistimi migranti? jih je poslala nazaj v Afriko ali jih je le spravila po drugi poti v evropo?

Pa Avstrija? Kje so sedaj tisti islamski svečeniki ki jih kot praviš izganja? Na Dunaju ali v Teheranu?

Nekje je treba začeti in tako jasno povedati, kako in kaj bo nova politika počela.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Odličen pokazatelj je.

Hm, meni je švedski model vseeno bolj všeč kot madžarski…

Odličen pokazatelj je.
[/quote]
Twitter ni državni nivo. Sestavljanje koalicij in aprioristično izločevanje nezaželenih političnih partnerjev in strank, pa JE državni nivo.
Tako, kakor ni vaški fuzbalski klub državni nivo, državna fuzbalska reprezentanca pa je. (Za manj dojemljive sem posegel po fuzbalu, ker manj dojemljivi na primeru fuzbala zagotovo [upam!] razumejo.)


Twitter ni državni nivo. Sestavljanje koalicij in aprioristično izločevanje nezaželenih političnih partnerjev in strank, pa JE državni nivo.
Tako, kakor ni vaški fuzbalski klub državni nivo, državna fuzbalska reprezentanca pa je. (Za manj dojemljive sem posegel po fuzbalu, ker manj dojemljivi na primeru fuzbala zagotovo [upam!] razumejo.)
[/quote]

Ah, nivo 🙂
Oni so izvoljeni, da služijo ljudstvu, so naš servis, ne da so sami sebi namen. V resnici so kasta, ki je odrezana od realnosti, ki ima državo za svoj osebni plen. Vsem nam so odgovorni in ne sami sebi in svojim prisklednikom.
Gledati nanje kot na rešitelje in na nekaj več ter pritlehno klečeplazenje in prilizovanje ni vredno odraslega in zrelega človeka.

Ah, nivo 🙂
Oni so izvoljeni, da služijo ljudstvu, so naš servis, ne da so sami sebi namen. V resnici so kasta, ki je odrezana od realnosti, ki ima državo za svoj osebni plen. Vsem nam so odgovorni in ne sami sebi in svojim prisklednikom.
Gledati nanje kot na rešitelje in na nekaj več ter pritlehno klečeplazenje in prilizovanje ni vredno odraslega in zrelega človeka.

[/quote]

Ah, nivo 🙂
Oni so izvoljeni, da služijo ljudstvu, so naš servis, ne da so sami sebi namen. V resnici so kasta, ki je odrezana od realnosti, ki ima državo za svoj osebni plen. Vsem nam so odgovorni in ne sami sebi in svojim prisklednikom.
Gledati nanje kot na rešitelje in na nekaj več ter pritlehno klečeplazenje in prilizovanje ni vredno odraslega in zrelega človeka.

[/quote]
Pa vseeno najraje volite tiste – in njihove naslednike -, ki so eno “našo” državo že poslali k hudiču.


Pa vseeno najraje volite tiste – in njihove naslednike -, ki so eno “našo” državo že poslali k hudiču.
[/quote]

Janša ni izjema.

Janša ni izjema.
[/quote]
Ma, kakšna izjema!!! On je GLAVNI za vse slabo pri nas! On je kriv za tako debelo točo v Črnomlju. Že zdavnaj bi ga morali zažgati na grmadi – tega čarovnika -, kakor so včasih zažigali žarovnice.

Takole so pa Italijani rekli “basta” migrantom.
https://www.vecer.com/foto-od-nase-porocevalke-na-siciliji-pristala-ladja-s-skoraj-tisoc-migranti-6496844


Ma, kakšna izjema!!! On je GLAVNI za vse slabo pri nas! On je kriv za tako debelo točo v Črnomlju. Že zdavnaj bi ga morali zažgati na grmadi – tega čarovnika -, kakor so včasih zažigali žarovnice.
[/quote]
Dej, ne seri! A ni Kučan, pa Murglje, pa rdečuhi, pa komunajzerji, pa klavci, pa vsi tisti, ki niste “vi”?


Ma, kakšna izjema!!! On je GLAVNI za vse slabo pri nas! On je kriv za tako debelo točo v Črnomlju. Že zdavnaj bi ga morali zažgati na grmadi – tega čarovnika -, kakor so včasih zažigali žarovnice.
[/quote]
Pokvarjen je, ni pa vsemogočen. 😛


Pokvarjen je, ni pa vsemogočen. 😛
[/quote]
Janša je vsemogočen! Aleluja!
Si boš zapomnil?

A jövőnk öröm Jajoš. Anélkül, hogy nincs Európában, anélkül, hogy a nap felmelegedne, a nap nem megy nélkülük. Ha Jajoš nem a miniszterelnök, akkor sírunk. Szereted Jajoš.
Az öröm a Jajoš.

Demokratični Ameri,Angleži,Francozi so naredili sranje po celem bližnjem vzhodu,uničili Libijo in Gadafija,sedaj pa mi nič krivi redimo in sprejemamo begunce ,ki so plod njihove politike,ki je povezana z nafto,ker si želijo prilastiti njihova naftmna polja-naj jih redijo oni!

Kaj Jezus,Alah JJ je vsemogočni res si nor.

“Leva slovenija v desni Evropi nima več prihodnosti.”

To je že zdavnaj jasno. le tim ne, ki so se pustili čez vse obdobje Juge in še potem v Sloveniji manipulirati komunistom in ostalim levakarjem, tega ne zmorejo dojeti.
Uspešne so le demokratične, kapitalistične države zahodne civilizacije. Zgledov za to je več kot dovolj.

V Sloveniji ne bi smelo biti težav na tem področju ker se vsi res pravi levaki nahajajo na Trstenjakovi in tam je leglo vsega hudega tudi za Evropo.
Torej samo leglo je potrebno TEMELJITO POČISTITI in je težava rešena na svetovnem merilu!

New Report

Close