Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek 70 in več miljard so znesli (ukradli) iz Slovenije

70 in več miljard so znesli (ukradli) iz Slovenije

Samo ne vem, kateri več: levi al ta desni?? Mogoče kdo ve?

Si predstavljate kakšen raj na zemlji bi imeli, če se to ne bi zgodilo?

Moj glas gre talevim. Že preprosta aritmetika glede na število vladajočih let govori temu v prid. Zraven dodajmo še moč kontinuitete, sistemske banke, primat v pravosodju ter v zlati jami zdravstvu, pa imamo zmagovalca. Zgovoren je podatek, da imamo tanajbolj specializiranega tožilca, ki ima na našo žalost brata, pripadnika taiste mafije, kot naj bi jo on preganjal.

Raj bi že bil v Sloveniji, če bi ta denar samo ostal v Sloveniji pa če tudi na njihovih trr-jih.

nova
Uredništvo priporoča

To so odnesli “uspešni privatniki”, “delodajalci” itd. Tako to je v kapitalizmu. Sicer ne vem, zakaj bi levica ven nosila, oni si lahko legalno smetano poberejo in jo imajo v Sloveniji, se jim ni treba skrivat.

Za vsaj 3 nule pretiravaš.
Take cifre v zaslužkih Slo ni imela v 100 letih

Tako to je v TOVARISIJSKEM KAPITALIZMU po slovensko, hoces reci. Glede skrivanja bi bil primeren naslovnik nas najvecji levicar tovaris Hej brigade. Katerega sinko placuje prerazkosno zivljenje v preteklosti s prerazkosnim zivljenjem v sedanjosti. To uspe samo najvecjim levicarjem. 😀

??? Sepa matematika?

Samo v zdravstvu na leto izpuhti do 500 milijonov. Krat 25 let je 12 milijard.

se pravi vse kar se dela, na cestah, v zdravstvu, šolstvu, v vojski, policiji, na lokalni ravni … je vse preplačano za najmanj 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaradi podkupnin, imaš pa primere, ko je šlo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v zasebne žepe.

Pri 43 miljardah bdpja in če vzamemo da je samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mafijsko zadržanega, imaš v 15-20 letih cifro 70 miljard.

Tudi jaz sem ugotovila, da se najbolj splača biti “talev”. Pozabil si še navesti, da kot “talev” še službo dobiš preko vez in poznanstev.

Blebetate nekaj brez veze. 70 milijard sta dva celoletna BDP-ja. Dve leti bi morali vsi delati popolnoma zastonj, da bi se nabrala taka vsota. Nasedate vsaki neumnosti, ki jo preberete v rumenem tisku.

Jah, lej…ni bilo ograje.

Ne dve leti popolnoma zastonj, pac pa 20 let 10 procentno zastonj. Na dolgi rok narod vse pozlati.

Ne dve leti popolnoma zastonj, pac pa 20 let 10 procentno zastonj. Na dolgi rok narod vse pozlati.
[/quote]

Pa ja, kot da tajkuni niso denarja porabljali za luksuzno življenje na visoki nogi, ampak ga dajali na kup kot hrčki. Nismo mi Švica, da bi se take cifre ujemale.

Najlažje je slediti denarju.

Če imaš seveda interes.

In nehajte prodajat pravljice, da se ne ve kam je kaj šlo in kako.

So vse to govorice? Ne vem. Dokler ni papirjev na mizi je vse to blebetanje.



Pa ja, kot da tajkuni niso denarja porabljali za luksuzno življenje na visoki nogi, ampak ga dajali na kup kot hrčki. Nismo mi Švica, da bi se take cifre ujemale.
[/quote]

pošlji vprašanje pobudo whatever tv slo in jih vprašaj zakaj niso objavili imen ljudi ki imajo denar v davčnih oazah

objavili so samo imena štirih nekomunistov ki so si z lastnimi rokami prislužili denar ne s korupcijo

Lahko je, ne samo sled, ampak konkretna dejstva, kot v primeru pranja denarja v NLB, v katerem piskru ima roke visoko preko komolcev večina tistih, ki si kroji platno samo s svojimi škarjami. Našemu vrlemu precedniku seveda takšnega gradiva ni za prebirat…. madonca, zakaj že ne? Na kateri strani poročila bi se našel?

New Report

Close