Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj ste sds falanga po volitvah tako aktivni?

Zakaj ste sds falanga po volitvah tako aktivni?

Vprašanje v naslovu teme. Samo resnični odgovori, prosim.

hja … veliko jih je, pa tako zgleda – 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilnega telesa ☺

Veliki vodja jim je ukazal napad na sarca, pred tem pa na meseca

Tadva kekca sama vabita napade nase, brez da bi kdo dal komando. Žalostno je stanje v naši politiki, vključno z JJ.

Na začetku predvolilne kampanje sem bila prepričana, da bom volila NSi. Potem pa ste tako intenzivno tolkli po Janši in prostaško zmerjali volilce njegove stranke, da sem SDS stranko volila iz principa. Poznam še nekaj takih, ki so razmišljali enako kot jaz.
Zmerjanje s falango in velikim vodjo me samo še utrjuje v prepričanju, da sem ravnala prav. Če želite, da naslednjič volim stranko, ki ni SDS, se boste morali umiriti.


+


+
[/quote]

Jaz sem iz tocno istega razloga volila levico. Hecno, ne?

Če se volitve ponove LMŠ ne bo več. Niti revice, pardon, levice.

Če ste gledali priljubljenost, je LMŠ ves čas upadala, če bi bile volitve torej namesto 3.6. npr. 20. junija še v parlament ne bi prišel.

Vesel oče, SDS


Torej si volila iz usmiljenja ali kako? Se ti je revcek smilil, pa si rekla, ajde, da me bo tako zalosten, mu pa dam glas.Ne stekam te logike?


Torej si volila iz usmiljenja ali kako? Se ti je revcek smilil, pa si rekla, ajde, da me bo tako zalosten, mu pa dam glas.Ne stekam te logike?
[/quote]
Na jetra mi je šlo, ker je bil edini program drugih strank, naj se voli njih, da Janša ne zmaga, obenem pa levičarji niste znali nastopati z argumenti, temveč z zmerljivkami.

dejte se zdaj odločt a smo fašisti/nacisti al falanga..
ker je vmes ene 2000 let časovne razlike..
menda..tud na wiki nisem najdu, ni res, da bi nacisti mel falango..
še težje je pa najt a je blo v času grških/makedonskih falang kaj fašizma v njihovih vrstah..


Na jetra mi je šlo, ker je bil edini program drugih strank, naj se voli njih, da Janša ne zmaga, obenem pa levičarji niste znali nastopati z argumenti, temveč z zmerljivkami.
[/quote]

Zakaj potem nisi volila NSi? Oni niso imeli anti-JJ programa.

Zakaj potem nisi volila NSi? Oni niso imeli anti-JJ programa.
[/quote]
Sem že napisala.

Žal je pri nas vseeno koga voliš! Vsi so na nek način ekstremisi in lažnivci!

Jaz sem iz tocno istega razloga volila levico. Hecno, ne?
[/quote]

Jaz tudi 🙂


tudi jaz, pa preberte Marjanov program, potem pa se zamislite!

Nisem sds falanga, sem pa proti levičarskim norostim, ki žal prevagajo vse kar je pri njih pozitivnega. Če si lahko predstavljaš da obstajamo tudi taki, jaz mislim da nas ni malo.

dejte se zdaj odločt a smo fašisti/nacisti al falanga..
ker je vmes ene 2000 let časovne razlike..
menda..tud na wiki nisem najdu, ni res, da bi nacisti mel falango..
še težje je pa najt a je blo v času grških/makedonskih falang kaj fašizma v njihovih vrstah..
[/quote]
Sej en popay tut napiše, da je volila sekta 25posto od 35posto vseh, ki so volili
vseh, ki so volili je bilo pa več kot 50 posto

dejte se zdaj odločt a smo fašisti/nacisti al falanga..
ker je vmes ene 2000 let časovne razlike..
menda..tud na wiki nisem najdu, ni res, da bi nacisti mel falango..
še težje je pa najt a je blo v času grških/makedonskih falang kaj fašizma v njihovih vrstah..
[/quote]
Nesi spričevalo nazaj v šolo in zahtevaj denar nazaj.
https://en.wikipedia.org/wiki/Falangism

+1

Omg, a da taki tudi obstajate!? In si se upate priznati?! Res ste bogi, na duhu.

Omg, a da taki tudi obstajate!? In si se upate priznati?! Res ste bogi, na duhu.
[/quote]
Mislim, da bom naslednjič spet volila SDS.


Mislim, da bom naslednjič spet volila SDS.
[/quote]

Imaš vso demokratično pravico. Kot imamo vsi ostali pravico, da volimo tisto stranko, ki nam odgovarja. Večini slovenskih volilcev tokrat SDS ni odgovarjala. Mnogim ni odgovarjala zato, ker so sdsovci tako agresivni.

Imaš vso demokratično pravico. Kot imamo vsi ostali pravico, da volimo tisto stranko, ki nam odgovarja. Večini slovenskih volilcev tokrat SDS ni odgovarjala. Mnogim ni odgovarjala zato, ker so sdsovci tako agresivni.
[/quote]
Na eni strani pišeš, da grozim, potem filozofiraš, kako imam pravico voliti SDS, in na koncu razpredaš o tem, koga so volili drugi in zakaj. Kaj pravzaprav hočeš od mene? Lepo sem vam povedala, kako precej ljudem ni bil všeč žaljivi odnos do SDS, vi pa še kar naprej kompulzivno žalite. V bistvu vam ni pomoči.

btw kaj je to falanga

je marjan podobnik včeraj na tv slo lepo povedal zakaj se rdeči bojijo janše

ker bi še marsikdo orglice špilat

sence bi padle seveda tudi na stranke, na velecenjene slovenske inštitucije, na ves slovenski cvet ki lepo živi a si ne prizadeva za resnico

živi torej v laži ker ima od tega korist

ubogi reveži (3/4 slovenije je na minimalcih) pa nimajo toliko lastne pameti, poslušajo pametnejše po iqju, ki jim zatrjujejo, da so komunisti naši rešitelji in ne tisti, ki so nas spravili za par stoletij za evropo, medtem ko smo bili pred 2.sv.vojno na skoraj isti ravni razvitosti evrope

isto se je zgodilo celotnemu vzhodnemu bloku, ki prej ni zaostajal za zahodom, nam je šlo edino za malenkost boljše, ker smo bili že od časov marije terezije pod avstrijci

nekaj stoletij ja, toliko bi slovenija potrebovala, da pridobi na imenu, sedaj smo za zahod ost blok

če bi volilci..ja vi ki šinfate janšo..volili desne, bi slovenija gorela..cele murglje, parlament, občine

kaj ste neumni ali se samo neumne delate..a veste kaj je to slovenijo oropat za 70 + miljard? toliko je samo v davčnih oazah, kje je še pa vse ostalo

če bi janša prišel na oblast, bi logar dobil dostop do podatkov, kateri politiki so in še bodo uporabljali nlb za osebni bankomat

in kateri politiki imajo denar v davčnih oazah

sram vas je lahko samo sram vse ki volite komuniste in tiste ki jih ščitijo

če bi janša bil tak lopov bi mediji objavili da ima denar v davčnih oazah..ok morda ga je skril če ga je ukradel kam drugam

a sedaj leve stranke delajo nekaj česar demokracije še niso videle, izključujejo, vi pa ste na glavo padli, če se delate, da ne veste da zato, ker so lopovi

New Report

Close