Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kakšno imate mnenje o migracija pri nas ?

Kakšno imate mnenje o migracija pri nas ?

Vas moti, da migranti v tako velikem številu ilegalno prečkajo našo mejo in zaprosijo za azil?

ali

Vas ne moti.


Motijo je zato, ker se bo vso to govno, ki je sedaj v BiH naguzilo pri nas. Avstrijci znajo meje dosti bolj učinkovito nadzirati in zapreti in kaj bo pri tem pri nas.
Nagarmadili se bodo tisoči in dest tisoči turistov brez denarja in vseh navad in sposobnosti za delo.

Sam bi predlagal neprehodnost in zaščito mej z orožjem. Enostavno bi jih par popokal tako kot so to delale obmejne enote vojske SFRJ.

Dokler sem se bila mnenja, da bežijo pred vojno me niso motili. Odkar sem delala v čistilnem servisu, ki je za njimi čistil šotore na meji, sicer na avstrijski strani, sem precej drugačnega mnenja. Vstran smo metali po cele kartone kruha, sadja, čokolad… Nenormalno umazan narod, čeprav so imeli na voljo tuse in sveža oblačila, jim to ni bilo v interesu. Samo čimprej Germany. Potrebe so opravljali kar ob ležišču v sotorih, čeprav so stranišča vsakih 5 metrov. Če so jih že pa uporabili, si imel pa drek napocan povsod okrog. Sodelavke so hodile v skupinah po sotorih, vedno v spremstvu 2 policajev, ob večjem številu migrantov so bili zraven še vojaki. Spremstva sigurno nismo imeli zaradi lepšega ampak zato, ker so v večji meri nasilni. Se spomnim, ko so želeli obtožiti svetlolaso sodelavko, ki je bila naličena in je tudi drugače privlačna. Brez policije bi se zadeva verjetno slabo končala. Tisti, ki so šotore ob meji zapustili sami, so kolesa kradli kot po tekočem traku. Pri hišah ob meji je marsikaj zmanjkalo, oni si kar vzamejo kar pač potrebujejo. Mene torej motijo.

Se pa na avstrijski meji zopet nekaj pripravlja. Koliko nam sef pove, 25.6. pričakujejo večje število migrantov, na veliko iščemo delavce, ureja se okoli sotorjev. Pričakujejo jih 2500 v prvi rundi. Poletje bo torej pestro.

nova
Uredništvo priporoča

Več ko jih bo, bolj bo zanimivo.

Jaz imam pa teorijo:
Tele neznosne in vedno iste teme z istimi zapisi štepate po nalogu vlade zato, da jih bomo vsi siti in se s to tematiko nihče več ne bo ukvarjal, tudi če/ko bo potreba za to.
Da postanemo otopeli in naveličani?
Imam prav?

in ostalim prostovolcem.za tisto drhaljo ste čistili umazanijo,dreke itd.v sloveniji je veliko starih,nemmočnih,izmozganih od dela.prispevali so v blagajno tudi za zdravstvo in šolstvo vas.pokažite mi enaga od Levice,ki so jihtako in jih še podpirajo,kdaj so pomagali v migrantskih centrih,in njih lepe partnerice,in tiste smrdljive lenuharce iz Roga.tolk.letim na slab plaćan šiht,pa ne vem če bo ta mesec plača,migrantom ni treba skrbeti, po svojih ajfonih boddo svojim sporočali naj pridejo v bogato Slovenijo po azil

Moti me, da je na stotine prostovoljcev čistilo za njimi posrano okolje, avtobuse in vlakovne kompozicije.

So ti prostovoljci pripravljeni iti v domove starostnikov in njim deliti pomoč?


Go home.

so muslimanski delavci, ki so se pod cerarjem precej razbohotili

en dečko je doniral v cerarjevo stranko 30.000 eurov in nato postal največji slovenski državni gradbinec, hudič je le, da je šlo za muslimana, ki je uvozil na tone albanskih družin

cerar židan in erjavec so po drugi strani skrbeli da je do 70 miljard ostalo v davčnih oazah in da se nikomur od tranzicijske levice ni nič zgodilo

uradnih statistik tudi ni

kaj preostane slovencu drugega kot da potisne glavo v pesek in se dela da je vse ok in ponovno izvoli nekoga rdečega

samo je nekdo na tv rekel da ko tiščiš glavo v pesek je en drugi del telesa izpostavljen)))))


Motijo je zato, ker se bo vso to govno, ki je sedaj v BiH naguzilo pri nas. Avstrijci znajo meje dosti bolj učinkovito nadzirati in zapreti in kaj bo pri tem pri nas.
Nagarmadili se bodo tisoči in dest tisoči turistov brez denarja in vseh navad in sposobnosti za delo.

Sam bi predlagal neprehodnost in zaščito mej z orožjem. Enostavno bi jih par popokal tako kot so to delale obmejne enote vojske SFRJ.
Komande:
Stoj
Stoj streljal
In če ne stoji: pok, pok
[/quote]

Menim.

tudi jaz sem mnenja, da bo treba stvari prej ali slej reševati s silo…Zdaj, ali to začnemo takoj ali čez nekaj let, je stvar dogovora….ampak kar sam od sebe problem ne bo izginil, le vedno hujši bo. Sem tudi mnenja, da je potrebno težave predvideti v naprej in se jim izogniti oz. začeti reševati čim prej. To je kot požar……ko je en plamenček, pihneš in ga ugasneš, ko gori cela bajta, so potrebne cisterne, ekipa gasilcev itd, ko gori država, je gasilcev premalo.
kdaj je torej bolj smiselno začeti reševati težave?

ivanovci pomagali starim in nemočnim slovencem? samo za en priner vem ko ste prestopili prag doma ostarelih: da ste dementnim razlagali koga na volitvah obkrožiti.


Tisti, ki tolerirajo ta majhen “ogenjček” ne razmišljajo vnaprej zaradi ugodja, saj jih ta majhen ogenj greje in jim je toplo (pri srcu).
Ko se bo ogenj razširil na ogromen požar, bodo pa prvi, ki bodo bežali kot pičkice.
S posledicami pa se bodo morali drugi soočati.

Kot vedno, me predvsem motijo vaše teme na MON.


Moraš biti res totalno zabit človek, če bereš nekaj kar te moti.
In ravno takšni potem tolerirate migracije. Posledice takšnih dejanj in zabitosti pa nikoli niso prinesle nič dobrega.

If you can’t stand the heat get out of the kitchen.


Moraš biti res totalno zabit človek, če bereš nekaj kar te moti.
In ravno takšni potem tolerirate migracije. Posledice takšnih dejanj in zabitosti pa nikoli niso prinesle nič dobrega.
[/quote]

Zdaj smo že pri zabitosti, he he.

nNekam močno se angažiraš okrog teh tem o migrantih. Zanimivo. Hm…

If you can’t stand the heat get out of the kitchen.
[/quote]

Ali pa pokličeš gasilce. Ogenj ni vedno dobra stvar.

Taro_S na IGNORE..
ne pustit, da ta osebek buzerira pošten slovenski narod..
naj živi v svojem svetu..
ne ji odgovarjat..spljoh..

Se res ne da vsaj opozoriti dezurno provokatorko Taro_S?


Nekdo stalno odpira teme o migrantih (nisem zaznal da bi Tara kadarkoli kako), sedaj naj bi bila pa ona “dežurna provokatorka” :-). Ste pa resnično humoristi.
In tudi, ali niso tu teme odprte za debato? Kdor želi slišati samo pritrjevanje, naj gre na one druge forume (seveda so tudi taki, kjer je dovoljen le določen tip razmišljanja).


Nekdo stalno odpira teme o migrantih (nisem zaznal da bi Tara kadarkoli kako), sedaj naj bi bila pa ona “dežurna provokatorka” :-). Ste pa resnično humoristi.
In tudi, ali niso tu teme odprte za debato? Kdor želi slišati samo pritrjevanje, naj gre na one druge forume (seveda so tudi taki, kjer je dovoljen le določen tip razmišljanja).
[/quote]

Humorist si ti. Saj zadnji napotek velja ravno za Taro, ki ne prenese nestrinjanja.

Humorist si ti. Saj zadnji napotek velja ravno za Taro, ki ne prenese nestrinjanja.
[/quote]

Ne bi rekla (pa jo občasno berem).

Tara ne prenese:
– odpiranja migrantskih tem
– nestrinjanja z ilegalnimi migracijami
– debat o srednje- in dolgorocnih posledicah masovnih migracij v Evropo

Dobro poznam jv del slovenije. Vcasih je prsu sem pa tja kak….zdej jih mas povsod, v koruzi, travi se merkat mors d ksnga ne pokosis, helikopterji skoz v zraku, policaji skoz na obhodu, ni fino pri nas zivet tako, vojsko na mejo, pa ne mislm na mejne prehode. Treba ustavit to. To si mislim. Pa da ne bo pomote, ce bi slo za kaksne druzine se ne bi rekla, tko pa sami moski. Tisti ki jih zagovarjajo, pejte dol, obnasite se kot domacin ki opravlja svoje delo, pa sred nicesar naletis na par migrantov k te gledajo zabodeno…kaj bos?

New Report

Close