Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali bo Romana Tomc res Šarčeva tehnična mandatarka?

Ali bo Romana Tomc res Šarčeva tehnična mandatarka?

Po Kamniški občini se govori, da bo Romana Tomc od SDS, Šarčeva tehnična mandatarka. Kaj je na tem?

Ja bo. V vlado bodo vzeli še NSi in obe narodnostni manjšini in problem bo rešen.

Zakaj pa ne. Bilo bi kul. Ženska je ženska.

nova
Uredništvo priporoča


Lažeš!

Še ena, ki bo prepozno ugotovila, da je Šarec isti kot njegov lik Serpentinšek.

Za Šarca ne vemo kakšen bo, za JJ vemo (žal).

Za moškega gre, ne za “še eno”. In politika ga zanima edino kot peskovnik za igranje z ljudmi, laži pa pri tem zelo prav pridejo.

He, he. V Murglah imajo spet pobožne želje in mokre sanje. :))

Ne, ne, v SDS imamo na kongresu legalno in legitimno izvoljenega predsednika stranke. In to je Janez Janša. Tako bo tudi ostalo do naslednjega kongresa. :))

Pa mislis, da si tega kdo zeli? Namres tomcevo? Svojga mocno namscenega z maslom na glavi pa kar obdrzite pa via balaton

Ja, šefu zmagovalcev so menda res končno dotajčili, da bo svoje ovčice izgubil, ker se ne zna obnašat. Kot alternativo ponujajo Romanco. Ta vsaj ni slon v trgovini s porcelanom.
A tudi Romanca ni od muh. O njej bomo še brali. Oziroma o tem, kdo greje čigavo kačo na svojih prsih.

Kaj bo Romana delala pri Šarcu?! On je izjavil, da s SDS noče nič imeti.
Torej, Romanca nima tam kaj počrt? Ali so jo žr uturili?

JJ se je pred volitvami kolikor toliko brzdal, vseeno pa ne more iz svoje kože. Jaz osebno te stranke en volim več odkar je JJ na twitterju. S svojimi butastimi komentarji je v mojih očeh postal zelo majhen človek, pa sem ga prej cenil. Zdi se mi en tak problematičen, vase usmerjen človek, zelo zamerljiv, premalo državotvoren. Če pogledamo recimo revijo Reporter pred volitvami, vsi prvaki strank so dali intervju, Janša ga pa ni hotel dat in je dal ekskluzivo samo za svoje strankarsko trobilo Demokracijo. No, zaradi takšnih zadev jaz te stranke recimo ne bi volil.

Tehnicno mandatarstvo bi zamenjala za status evro poslanke? In se za stranko, ki pravi, da z njeno stranko ne gre v koalicijo?

No, JJ bo sigurno poskušal vse, da vlado sestavi vsak za eno leto, ker takrat se bo delil denar za 2. tir. Potem mu bo pa itak vseeno, bo preskrbljen do konca življenja.

Hahaha, kolk je še takšnih k ne vejo da SERPENTINŠEK IGRA ŠARCA?

To bo še veselo ko boste končno to dojeli …. hahaha

Dober komentar, zna biti res tako.


Dete milo, dete ljubo – politika ima svojstveno konstelacijo…

Ivan raje stranko zakuri do tal, kot da se to zgodi. Pa nehajte take govorice sprožat, ker bo Ivan revico odžagal, če bo začutil, da mu je nevarna.


Dete milo, dete ljubo – politika ima svojstveno konstelacijo…
[/quote]

Tudi ce zanemarimo koalicije, le zakaj bi se odrekla zelo dobro placani sluzbi in kasnejsi pokojnini za casovno kratkorocen mandat 🙁

Dober komentar, zna biti res tako.
[/quote]

Denar se deli ze nekaj casa.

Denar se deli ze nekaj casa.
[/quote]

Jasno, zato pa so v SDS foušijo zganjali, zdaj ko bodo zraven, pa ne bo problemov.

Jasno, zato pa so v SDS foušijo zganjali, zdaj ko bodo zraven, pa ne bo problemov.
[/quote]

In zdaj fovsijo zganjas ti.

Ce se ne motim je šarec rekel, da ne gre v koalicijo z Janso, ne SDS. Ce jansa najde marioneto za predsednika vlade (kot nekoč Bajuk), je problem resen za oba.

In zdaj fovsijo zganjas ti.
[/quote]

Povem, kako je. In ne sprožam referendumov.

Mislim, da je Šarcu popolnoma jasno, da če gre v koalicijo z Janšo oz. SDS enako kot da si zabije zadnji žebelj v krsto. Ni nemogoče je pa zelo zelo malo verjetno in cena bi bila zelo visoka.

New Report

Close