Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Sem levičarka, ampak upam, da Levica

Sem levičarka, ampak upam, da Levica

Sem levičarka, ampak upam, da Levica ne pride v koalicijo. Prav se mi zdi, da so v parlamentu, realni pa ravno niso. Upam, da bo Šarcu uspelo sestaviti koalicijo, kjer Levice ne bo zraven – ker mu bo drugače Levica delala same probleme in ga izsiljevala.

Jaz tudi. Upam da si Šarec premisli in gre v koalaicijo z Janšatom.



In kaj je zate realno?

nova
Uredništvo priporoča



In kaj je zate realno?
[/quote]

No, to, da hoče Levica ven iz NATA, je že precej čudno. In to v današnjih časih, ko terorizem res razsaja povsod po svetu. Pa ta njihova obsedenost z minimalno plačo! A 700 naj bo? Zakaj pa ne kar 1000? Potem bom lahko rekla, da imam tudi jaz minimalno plačo.

Zakaj se Levica ne vleče za srednji razred? Ne pričakujem, da se bo zavzemala za tajkune in bogataše, ampak zakaj se zavzema samo in izključno za reveže? Kaj pa srednji razred, na katerem temelji vsaka država???

To so sanjači. Saj pravim, prav je, da so v parlamentu, ampak za vladati oni niso. Bomo imeli Venezuelo še tukaj, skupaj z desettisoči migrantov.

Jaz predlagam mesečnikom revolucionarni slogan:

NADPOVPREČNA PLAČA ZA VSE!

Je kdo, ki je proti? 🙂

Jaz sem sicer ekstremni desničar, sem pa tokrat ravno zaradi takih kot si ti, volil za levico.

Bog daj, da izsilijo tistih 730€ minimalca, ker bo takoj 100.000 brezposelnih.
Bog daj, da zvišajo davke
Bog daj, da izsilijo referendum o NATO, pa da slovenski bedaki glasujete za izstop.
Bog daj, da odprejo meje za migrante in jih pride sem tistih 200.000.
Bog daj, da naredijo tu Venezuelo 2.0 pa da boste bedaki čakali po cel dan v vrstah pred praznimi trgovinami …

Bohnedej, ker je na slovenski sceni, ne govoroim o kamnjiku, politicno mrtev

Ja… povprečje se dvigne in spet so eni pord povprečjem drugi nad. No… seveda pa taka retorika ne sme zavajati. Glavno je da imajo VSI več. Ne le posebni izbranci.

hehe, Karl Marx in Friedrich Engels, sta vajenca za njih…, čez sto let se bodo otroci učili o njihovi teoriji v šolahi…

Ja… povprečje se dvigne in spet so eni pord povprečjem drugi nad. No… seveda pa taka retorika ne sme zavajati. Glavno je da imajo VSI več. Ne le posebni izbranci.
[/quote]

Tistim manj ambicioznim pa ponudimo vsaj:

POVPREČNA PLAČA ZA VSE.

😛

Prvi predlog je šaljiv, saj je matematično nemogoče, da so vsi člani množice nad (ali pa pod) povprečjem, kakršnimkoli že.

Temu drugemu so še najbolj blizu S. Koreja, Kuba in Venezuela, pa še tam najdemo podmnožico tistih bolj enakopravnih, ki spet rinejo povprečje navzgor. Tako da spet ni nič z našim najbolj pravičnim sloganom.

🙂

ampak upam da Janša ne sestavi vlade. so bili sendviči čisto zanič

New Report

Close