Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Šarec sploh nima vsaj malo resne izobrazbe za pozicijo, ki si jo želi

Šarec sploh nima vsaj malo resne izobrazbe za pozicijo, ki si jo želi

V posmeh vsem tistim diplomantom, ki ste/smo doštudirali neko vsaj malo resno fakulteto, Marjan Šarec sploh nima praktično nobene resne izobrazbe pa bi bil rad predsednik vlade.

Z veliko težavo je najprej opravil srednjo lesarsko šolo, kjer predvidevam da je naredil poklicno maturo. Nato se je vpisal na študij Dramske igre na AKADEMIJI za gledališče, radio, film in televizijo…

Predmetnik Dramske igre nima nobenega predmeta, ki bi bil uporaben za predsednika vlade, razen morda kako se lagati v kamero, da se ne vidi.

http://www.mizs.gov.si/fileadmin/mizs.gov.si/pageuploads/Visoko_solstvo/Do_razpis__13_javni/UL_1314/ul_agrft.pdf

Predmetnik lesarskega tehnika pa je tudi bogi. Imajo npr. samo en tuji jezik, ki je predvidevam angleščina. Vsaka resna služba za diplomanta danes zahteva znanje dveh tujih jezikov tekoče, ter tretjega delno…

http://www.lesarska.sclj.si/index.php/programi/lesarski-tehnik

Skratka ni drugega kot, da rečem da je to ena velika sramota, da si tip ni vzel tudi toliko cajta da bi naredil en malo resen faks. Ali pa je dejansko zabit kot štirna, da ga ne more.

Sprašujem se tudi če je ta posameznik dejansko psihopat, ker ne premore toliko samokritike, da ne vidi, da enostavno ni kompetenten in sposoben, za to pozicijo za katero se poganja. S svojimi potezami in nesposobnostjo lahko sploh ob nastopu krize močno zagreni življenje veliko ljudem, ne samo sebi in svoji družini.

Sprašujem se tudi kateri doktorji bodo delali za takega siromaka? Npr. kateri univerzitetni profesor bi bil finančni minister pod takim itd. Slišim tudi da je zelo aroganten. Ne vem, če bi bil jaz doktor, pa da bi mi en tak sral po glavi bi hitro zaključila.

Ja, imaš prav. Aroganten je bil pa že na soočenjih nekajkrat. Pa kako brado dvigne, ko nekaj pove. Simptomatično!

tako kot so pod bratuškovo. ona je imela pa prepisan magisterij, sama pa zabita kot noč. se je njena inteligenca lepo pokazala na intervjuju s cnn, ko bi in pa na zaslišanju za komisarko.

Za predsednika vlade daš lahko tudi čistilko brez izobrazbe pa bo znala bolje peljat vlado kot Cerar z doktoratom. Kaj ti pomaga izobrazba če imaš vse poglede zgrešene. Sicer pa rabiš pod seboj dobre ministre ki vedo kaj delajo tudi če je predsednik vlade ne sposoben. Naš problem je ker so vsi nesposobni že državni sekretarji ki so pod ministri.

Ja, obrabmoslovec (ki, mimogrede, zanika vse, kar so ga na faksu “učili” in na osnovi česar je “izdelal”) bo edini primerno izobražen.


sem tudi jaz opazila…
poleg tega sem včeraj zvečer slučajno preklopila na rtv slo, ko je prišel gost Sašo Hribar kot gost v studio in je povedal da je Marjan Šarec kot oseba zelo resen in težek človek

Poznam enega fanta, ki zdaj končuje AGRFT in ti lahko povem, da je dečko v prvih dveh letih študija ogromno napredoval na vseh področjih, razgledan, načitan, pogled na svet izoblikovan, skratka, tam samo berejo in berejo in predelujejo kalsiko na klasiko, človek od tega ogromno odnese, če je le odprte glave. Poleg tega imajo tudi predmete pri katerih trenirajo gibanje, govor, držo, da ne govorim o predmetih, kjer spoznavajo osebnosti ljudi, vloge, skratka se zdi, da je študij res levi a ti da ogromno za obično življenje!
Glede lesarske šole pa… Sama sem šla tako na eno tehnično šolo, ki mi je bila najbližja… Obup od obupa! Splošne predmete sem imela vse 5, nižje ocene od 5 sploh nisem dobila, strokovni pa 1, 2, 1, 2… kot športna prognoza. Kako sem izdelal to šlo, nimam pojma in še danes nimam blage veze s svojim prvim poklicem.

Tite je bil šlosar, kaj je naredi tak iz države se je videlo. Slovenci so v času juge kot največji klošarji romali v Avstrijske in Italijanske diskonte, ter kot zlato kupovali najslabšo robo kar je premore zahod….

Samo da nima kakšnega šiptarskega častnega doktorata!!!

Zmagal je Janša pri slovencih bo spet denarnica tanjša.

A ni jj naredil FDV, kjer lahko padeš samo po stopnicah?
Da ne govorim o tem, kako je pokvarjen jj.

Sliši se super, a sama teorija. Teorija o osebnostih, pa nič o tem kako se pogajati z njimi, glede na to kaj si želiš (Marjan bi zdaj rad sestavil vlado), branje je super za splošno razgledanost, a to se verjetno sliši bolje kot v resnici je (ne vem kaj mu bo ko bo vladal vedel katera 4 leta je prišlo npr. do borznih zlomov, katera reka teče čez Rim ipd.). Sam balast, tako kot njegova stranka.

Resno fakulteto? Ma dej se nehi hecat! In zakaj ne kandidiraš? Ker nimaš jajc, pa tudi sposobna nisi!

Edino pljuvat znaš.To se pa lahko naučiš že v vrtcu!

Mene bolj zabava (žalosti) podpredsednik stranke Igor Žavbi s tistim uhanom. Ogabno.

On pa je po izobrazbi gostinski tehnik. Za katerega ministra bi lahko kandidiral s to izobrazbo??

Smo že imel takega z resne fakultete pa se ni ravno izkazal.

S tem se ne strinjam.

Pojma nimaš, pa kar nekaj pišeš.Najbolj ste pa bedasti tisti, ki klanfate nekaj o padanju po stopnicah.

Ivan Janša je pri krstu dobil ime Janez.[3] Šolal se je v domačem Grosupljem, na klasični gimnaziji v Stični, današnji Srednji šoli Josipa Jurčiča, in po tem v Ljubljani. Leta 1982 je na takratni Fakulteti za sociologijo, politične vede in novinarstvo končal študij Splošne ljudske obrambe in družbene samozaščite (danes obramboslovja).

Če si Erjavc, Šarec, Cerar, Mesec, Židan res tako želijo delati v DZ jih lahko zaposlimo na recepciji. Seveda strogo pod budnim očesom dveh mentorjev. Za kaj drugega niso koristni.

Pojma nimaš, pa kar nekaj pišeš.Najbolj ste pa bedasti tisti, ki klanfate nekaj o padanju po stopnicah.

Ivan Janša je pri krstu dobil ime Janez.[3] Šolal se je v domačem Grosupljem, na klasični gimnaziji v Stični, današnji Srednji šoli Josipa Jurčiča, in po tem v Ljubljani. Leta 1982 je na takratni Fakulteti za sociologijo, politične vede in novinarstvo končal študij Splošne ljudske obrambe in družbene samozaščite (danes obramboslovja).
[/quote]
Isto sranje, drugo pakovanje.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Sds pljuvaci placanci so še na delu, zdaj z namenom cimbolj ocrniti najvecjega konkurenta njegovi nizkosti (za sestavo vlade namrec)

Na splošno si jaz kot neko kmečko teorijo vodje predstavljam, človeka, ki je boljši od vseh nas.

To pomeni boljši po karakterju, boljši po izobrazbi, boljši po izkušnjah…. Izkušnje lahko zamenjajo tudi izobrazbo, če jih je res veliko, ker pač izobrazba pomeni samo na pladnju prinesene izkušnje od drugih ljudi.

Se mi zdi, da bo Šarec bolj težko vladal, če ga bo tretjina folka s fakultetno izobrazbo že v štartu gledala z viška. Izkušenj pa tudi nima… Županček nekega manjšega mesteca, če mu sploh lahko rečemo mestece. Lepo vas prosim.

Tip nima nobenih kompetenc. Kot pravim o stvareh ga lahko uči vsak tretji Slo. državljan. To je smešno. Bo pa uspešen v vladanju ko bo šlo vse navzgor, ko pa se bo obrnilo pa…. Kabummm. Še huje kot pri Bratuškovi.

da tale ne bo pomoril 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalstva da bi se utrdil na oblasti:P

Za enega po novem poslanca iz vrst LMŠ vem, da jedo danes bil delavec v proizvodnji. Vsa dela so častna, ampak ta gospod res ne spravi skupaj niti 10 razumljivih stavkov. Potem pa plačujemo še svetovalce, ki jim pišejo govore v državnem zboru. In pride že 180 poslancev. Itd. Itd. Ministrstva bodo pobirali glede na lepe oči in ne na stroko. Meni se bruha in resno razmišljam o selitvi.

Lep pozdrav , kamorkoi ze gres. In vi zjansanci boste o manj izobrazenih?! Omenjam samo pojbica, pa je dosti povedano. Aja, ker je zjansan, je pa v redu, aha vse jasno

ki je študiral abrambo

New Report

Close