Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ne počutim se varno

Ne počutim se varno

…zaradi Mesca in njemu podobnih. Tile bi migrante kar v naše domove pripeljali 🙁
Levakom se je spipalo!!!!!!!!

Cist po tihem naseljeni. V vsakem bloku ze kaksen. No comment.


Plujemo proti prihodnosti, ki časti človeka in ne kapitala.

nova
Uredništvo priporoča

Podobnega “migranta” imas ze med svojimi, on ravno tako ne spostuje zensk glede na to, da jih oznacuje javno s prostitutkami.
A takega je pa treba volit, takemu se ni spipalo, je zelo spostovan med “normalnimi” slovenci

Zakaj migranti ne smejo priti med nas? Naj pridejo. Mi, Slovenija pa naj bo toliko boljša, da si bodo sami želeli biti kot mi. To je edini recept, da boš zadovoljna.


Tudi če ne bodo kot mi, vsak ima biti pravico to, kar je.

Kakšna kvazi filantropija.


Levica ni nič kvazi. Levica je pojem humanosti in humanitarnosti. Svetal zgled, ki mu je mar za malega človeka.

Migrantov je pri nas že na deset tisoče … sploh v Velenju, od kosovskega doktorja zemljaci aka zemoti.

Kvazi ekonomisti, kvazi humanitarci, kvazi filozofi.


Provokator in žališ. Levica je napredna, znanje je vrednota in človek.


Če se ne počutiš varno, se zapri v svojo bajto. Umišljate si nevarnosti, vidite strahove, kjer jih ni.


Provokator in žališ. Levica je napredna, znanje je vrednota in človek.
[/quote]

Še zmeraj mislim, da si pisec povolilnih aforizmov.

Opa, po novem ekonomistke, humanitarke in filozofke.


Provokator in žališ. Levica je napredna, znanje je vrednota in človek.
[/quote]

Ti, kako se reče znanju v ženski osebi? Znanja?
Pa človeku? Človekinja?

Ps Si boste vsi dal jajca rezat? Al ste že brez?

Ti, kako se reče znanju v ženski osebi? Znanja?
Pa človeku? Človekinja?

Ps Si boste vsi dal jajca rezat? Al ste že brez?
[/quote]
Provokator, spet žališ.

Luna je zamenjala sonce.


Levica ni nič kvazi. Levica je pojem humanosti in humanitarnosti. Svetal zgled, ki mu je mar za malega človeka.
[/quote]

Smo nekaj let doživljali pojem humanosti in humanitarnosti in mar za malega človeka s strani sredinskih in levih vlad. Ja, res samo za ploskat … Če bi bili tako super, JJ ne bi včeraj zmagal na volitvah. Ampak je potrebno pogledati malo čez plot …

Smo nekaj let doživljali pojem humanosti in humanitarnosti in mar za malega človeka s strani sredinskih in levih vlad. Ja, res samo za ploskat … Če bi bili tako super, JJ ne bi včeraj zmagal na volitvah. Ampak je potrebno pogledati malo čez plot …
[/quote]

Ni zmagal, spušil je, ker nima 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skupaj s preostalo desnico. Če ne bi bil JJ tako zanič, levica ne bi dobila 63 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} včeraj.

Avtor,
A veš, pred nekaj časa mi je ena ženska rekla, da se Slovencem ne ljubi več fu.kat.
To je resen problem.

drug drugega programiramo

Katera pa je ta ženska?

Hmm.
Ne vem, mogoče je Boginja.

drug drugega programiramo

Najprej nam Mesec, Violetka in ostali predstavniki Levice svoje domove napolnijo z migranti, potem pa naj drugim pametujejo kako in kaj. Dokler tega ne naredijo nimajo pravice pisniti nič okoli tega, še najmanj pa koga siliti, da jih sprejme v svoj dom.

Najprej nam Mesec, Violetka in ostali predstavniki Levice svoje domove napolnijo z migranti, potem pa naj drugim pametujejo kako in kaj. Dokler tega ne naredijo nimajo pravice pisniti nič okoli tega, še najmanj pa koga siliti, da jih sprejme v svoj dom.
[/quote]

Ne morejo, ker:

1. jih ni dovolj (migrantov), ker pobegnejo naprej
2. nove blokira policija na meji
3. ko se prijavijo za azil, morajo biti tam zaprti v domovih, torej jih niti ne smejo k sebi peljat

Bo desnica to malo sprostila, da bo to šlo?

Kaj bo Evropa naredila z migranti, to ni moj problem.
Tudi jaz bi rad nekam migriral, samo kam?
A ima kdo kakšno idejo?

drug drugega programiramo

New Report

Close