Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pojdite na volitve

Pojdite na volitve

Vseeno mi je koga volite, ampak dajte tisto 1x na 4 leta se spravit od doma in volite….kogarkoli hočete. Toliko, da bo vsaj politika videla, da so lahko državljani bolj odgovorni, ne pa da stalno vsevprek pripombe čez politiko,ko je pa treba volit pa vsi doma na kavčih.

Bodimo civiliziran narod.


če želite spremembe, potem ne volite strank, ki doslej niso prispevale k izboljšanju stanja v državi, čeprav so bile v vladi

Enega, ki je zaupanja vreden, da dobi glas: ZA 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Voli pirate če vas že levica ne desnica ne prepričata. So strogosredinska ambiciozna mlada stranka, ki naj bi povzemalo dobro iz obeh strani. Problem imajo, ker se jih ne jemlje resno.

S temi je še najmanj za za*ebat če niste prepričani.

Da nekdo resno predlaga Pirate kot alternativo je lep pokazatelj stanja duha, mh

Potem pa voli Lukca in Tomičko. Ali pa Janšo. Najbolj kar iste da bo narod spet 4 leta jamral.

Pirati vsaj ne bodo povzročali škode. So premalo izkušeni, da bi znali krast. Če bodo vsaj nekaj pametnega storili bo veliko. Takoalitako bo večina šla na klasiko.

Sam še vedno favoriziram NSI ampak je ne predlagam ker narod vse skupaj meša s cerkvijo in vedno pademo na debato levi desni. Oni imajo program s soremembami ki pa niso vsem všeč.

Kdor namerava volit zanje oredlagam da si ga orebere. Jaz jih bom vokil ker je njihiv načrt blizu mojemu razmišljanju.

Mislim da bi ravno te volitvr morali vsi spustiti in nihce ne bi smel it volit, ker dejansko nimas koga obkrozit!

Sem za tiste,ki jih ne vabijo na soočenja.

To je neumnost. Tudi ce se ne gre…so doloceni izvoljeni. Samo sramoto mece na volivce ker se ne otemaknejo iz kavca..kar pomen da nimajo na konc nobene pravice pametovat cez politiko ce so sami taki bizgeci

Meni se po vsem videnem zdi NSi še namanj slaba.

POJDITE IN VOLITE KARKOLI!

POJDITE IN VOLITE KARKOLI!
[/quote]
tiste,ki bodo sli z njim v spanovijo?

New Report

Close