Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek zakaj ne volit levice…

zakaj ne volit levice…

..ker niso sami še nikoli nič ustavrili…in bi delili nekaj kar ni njihovo….

Levice in meseca ne bi nikoli volila. Volila bom sds za janšo!

Tud sile kontiunitete v SDS-esovsekm klubu ni moja izbira!!

Uganete kam se nagibam??

Janša je bil hujši! On je prodajal našo pitno vodo! Levi so jo zdaj za silo zaščitili, kar jo je še ostalo. In tega bi vi spet volili! Nori ste!

Janša je bil hujši! On je prodajal našo pitno vodo! Levi so jo zdaj za silo zaščitili, kar jo je še ostalo. In tega bi vi spet volili! Nori ste!
[/quote]

Gnoj Luka bi pa v slovenijo pripeljal 200.000 migrantov. Kdo ga voli?? Res ste nikakav narod!!

Tud sile kontiunitete v SDS-esovsekm klubu ni moja izbira!!

Uganete kam se nagibam??
[/quote]
V obtoževanje neke ženske, ker nima otrok!
Ogaben si!

Jankoviča nikoli več. Torej vsi levaki odpadejo.
Očitno Janšata, čeprav ga videt ne morem. Rabimo, da nekdo popuca levico. Potem se bo kreirala nova, zdrava levica, ki bo popucala Janšata in bo mogoče kdaj kaj bolje.
Slovenija je ugrabljena. Tajkuni, barabe, preprodajalci jo držijo v šahu. Naslednji korak je mat, če ne najdemo enega Karpova, ki bo razmetal figure. In “6 popravcov predsenik” to glih ni.

Noben normalen volivec ne bo nikoli volil stranke, ki je ustanovljena skoraj čez noč za potrebe volitev.
Noben normalen volivec ne bo volil niti strank kot sta Združena levica ali Združena desnica. To sta dve enako radikalni stranki, vsaka na svojem polu. Takšne stranke volijo samo politični ekstremisti, levo ali desno usmerjeni, ne pa ljudje z realnimi pogledi na svet, prizemljeni. Luka mesec me spominja na mladega Che Guevaro, mlad babyface fant, razgledan, ampak mentalno zelo, zelo nevaren. Tudi Primc na desni strani je s svojimi ekstremnimi idejami lahko zelo nevaren za družbo.
Edina dobra stran teh dveh strank je, da sta volivcem s svojim norim obnašanjem pokazali, da je na levici možno bit še bolj radikalno lev kot SD oz. na desnici še bolj radikalno desen kot NSi. V bistvu sta z njuno pomočjo ti dve stranki )SD in NSi) prišli vsaka na svojem polu končno do izraza kot dve resni stranki, ne pa stranki, ki se gresta politično navijaštvo.
SDS se je na žalost v zadnjih letih izkazal za stranko, ki vse bolj postaja “nora” stranka, le da se ne more točno odločit ali bi šla v skrajno desno ali bi še malo nabirala glasove po sredini in proti levi. To je izredno populistična in nevarna stranka, močna predvsem po besedah, ne toliko tudi po dejanjih. Janša ni daleč od Mesca in Primca.
Moje mnenje je, da imajo normalni slovenski volivci z normalnim iq-jem in normalnim pogledom na svet v bistvu bolj malo izbire. Glede na svetovni nazor bodo izbirali med nekoliko bolj levo ali desno usmerjeno politiko in edina resna izbira na levi strani je SD, na desni pa NSi. to sta resni stranki, s politično kilometrino, resnim programom in dokaj umirjeno politiko, ki ljudi ne razdružuje za vsako ceno, ampak poskušata bit , ko je to potrebno tudi povezovalni.


V obtoževanje neke ženske, ker nima otrok!
Ogaben si!
[/quote]

Alo, ni problem v meni…je v njej.

jep……….. pod tale tvoj sestavek se lahko tud kr podpišem….

Znano je, da SDS volijo manj izobraženi ljudje. Predpostavimo, da boš volila SDS, ki ga poprej nisi. A lahko iz tega sklepamo, da IQ človeka z leti pada?

Znano je, da SDS volijo manj izobraženi ljudje. Predpostavimo, da boš volila SDS, ki ga poprej nisi. A lahko iz tega sklepamo, da IQ človeka z leti pada?
[/quote]
Znano je tudi, da je to ena parol levice.

Alo, ni problem v meni…je v njej.
[/quote]
Svinjaš brez da bi poznal vzrok!
In ne nimam je rad in nikoli je ne bi volil!

No ja………..vsaka lahko reče da ne more…

Oooooo, spet smetiš tukaj. Dobrodošla seveda.


Dj tara spoki svinjo jedna
[/quote]

Vračam pozdrav.

Kaj je pa ustvarila desnica?

Mislim, kolikor jaz spremljam tale naš parlament nekje od konca 90ih pa do konca prvega desetletja v novem tisočletju, seveda tudi potem, a ne prav pozorno, lahko vidi le, da edino, kar so bile stranke združene, je bil vstop v EU, pa še tu so imeli nekateri kaj za povedat, ampak so vsaj vsi nekako delaliv tej smeri, da greo v EU. Od takrat naprej je pa eno samo razsulona celi črti!
En drugemu mečejo polena pod noge, pa če je to dobro ali ne!
Kdorkoli je bil na oblasti, ni naredil nič, ker so ga vsi ostali ovirali!
Namesto dabi vsi skupaj vlekli ta naš voz v Cankarjev klanes ali pa veslali vsi v istem čolnu, se naši samo kegajo in veslajo vsak v svojo smer, ob tem vztrano ovirajo pa še tistega enega, ki bi imel nek cilj, da nekam privesla! Pa nimaveze, je bil tudi Janša boss v vladi in tudi njemu so delali isto, pa je bil Pahor, pa Bratovškova, Cerar, skratka, vedno ista zgodba!

Kdaj jim bo kapnilo, da s ne gre za SDS ali Sd ali NSi ali Cerarja, Meseca ali kogarkoli že, ampak se gre za vse nas in je treba delat v inetresu vseh nas, ne samo v interesu njihove stranke?!

Zdaj imamo pa neko stanje, ko nekdo zmaga na volitvah, vsi ostali ga ovirajo, da ja ne bo nič naredil, da na naslednjih volitvah zgubi in spet zaga nekdo drug in spet ista zgodba!

Jaz bi ukinila pozicijo in opozicijo in dala mesto premierja na 6 mesecev vsaki stranki in imajo da delajo vsi isto, vsi za Slovenijo!
Pa koji je to en Q, imamo 23 strank na volitvah in nobena od njih ni zainteresirana za resno delo za naš državo?! Kaj nam bodo? Kaj imamo od njih?

Če nas desnjaki v naslednjih letih spremenijo v fašistično državo podobno Madžarski ali Poljski še letos začnem obnavljati tuje jezike

Jaz pa že obnavljam ruščino. Če bodo levaki v naslednjih letih naredili tu no-go zono resno razmišljam da se odrečem državljanstvu in spokam v Rusijo.

Če nas desnjaki v naslednjih letih spremenijo v fašistično državo podobno Madžarski ali Poljski še letos začnem obnavljati tuje jezike

Idi. U pizdu
[/quote]

Lahko bi se izražalo bolj kulturno.

Ja to si že povedal/a.

Tako mislim jaz (še bolj radikalno) in moji sorodniki.

In gremo na volitve – zvozila jih bom!! :-))) in pol piknik!

PUN KUUURAC IMAMO CERARJA, PA TEH PRITLEHNIH (sd, Korlna mrš) GOBEZDAČEV, KI NE NAREDIJO NIČ!!

Nista prodani duši Židan in Tonin v teh dveh strankah?
In nista ondva napravila že dovolj škode naši družbi, pod okriljem stricev od odzadaj?

Nista prodani duši Židan in Tonin v teh dveh strankah?
In nista ondva napravila že dovolj škode naši družbi, pod okriljem stricev od odzadaj?
[/quote]

Škodo so naredili vsi politiki. Tonin še najmanj, ker je mlajša generacija.
Janša tudi ni brez greha. Predvsem pa preveč razdvaja narod.

New Report

Close