Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koga volit da ne bo jj zmagal?

Koga volit da ne bo jj zmagal?

Prosim, povejte, tisti ki imate malo naštudirano, koga volit, da ne bo jajo res slučajno zmagal??

LMŠ, če mu hočeš poskušat speljat že poskus sestavljanja koalicije (ampak je malo možnosti, da bo to uspelo), drugače pa Levico, če mu hočeš otežit dejansko sestavljanje koalicije, ker oni verjetno niti mrtvi ne bodo šli z njim in v parlament bodo 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prišli, tako da bo tvoj glas dejansko štel.

Zdaj ta teden še spremljaj, koga bo SDS sekta najbolj napadala, tega potem voliš.

nova
Uredništvo priporoča

Nikakor ne tistih majhnih strank, ki nimajo šans za prestop praga parlamenta – to je stran vržen glas, še huje, to je lahko glas za Jajota.
In seveda ne tistih, ki bodo šli z Jajotom v koalicijo – NSi s Toninom na čelu, SLS, Glas za otroke in podobni.

Vsekakor je treba voliti eno od teh strank: SD, Levica, SMC, LMŠ. Te bodo ziher prišle v parlament in njihovi predsedniki so tudi že javno obljubili, da v koalicijo z Janšo ne bodo šli.

Cerar in Židan so poudarili to, da ne gredo niti pod razno s SDS v koalicijo, zaradi ekstremne politike……. LMŠ, hmmm, kr malo ne verjamem Šarcu, mislim, da pa on bi vseeno šel…., tako, da SD in SMC sta sto posto, Levica, ne bo tako močna kot te dve stranke, da bi bila nek jak faktor…

kaže dobro ŠArcu, a kaj ko mi deluje desen, zato izberem levico, eno izmed liberalnih strank, pa bo kar bo … vsaj glas oddam nekomu, ki vsaj – približno – ustreza …

Po vceraj videnem z g.Slakom sem rangirala LMŠ iz 325 na -250. Žal. Nevesc politik, brez kilometrine, brez dovoljsne vpetosti v dogajanje in poznavanja dejstev in procesov v tej drzavi.

Ce bi Miro enkrat pokazal kak moski hormon, se malo bolj zavzel za dejanski problem migracij( te bodo iz juga trajale se desetletja) bi mu (kljub moji sicer filantropski naravi), zgolh zaradi njegove zmernoati in nekonfliktnosti in ocitnega mojstrsko politicnega premika v zvezi z predcasnim odstopom z veseljem dala glas. Tko pa ne vem, komu. Ne gre vec za favoriziranje, gre za taktiko proti ĐĐ..

Ti dve opciji, po moje. Bi pa zelo rada, da pride katera od malih strank v parlament, a dokler bo kandidiral jj, to ne bo možno! Kdaj se bo že spokal v pokoj1!

marJANŠArec


Vedno se tako voli. Samo, da ne bo jj. Kaj vem, najbrž tistega, ki mu je po rezultatu najbliže.
Kdo bi šel z njim v koalicijo? Tonin ziher, za Šarca pa ne dam roke v ogenj. Zdi se mi, da je malo na obe strani.
Vem, kaj bom volila. SDS sigurno ne bom.

kasneje ko kučan, po moji oceni

Šarec je najslabši na vseh soočenjih njegova stranka deluje prav prazno in porazno.


Vedno se tako voli. Samo, da ne bo jj. Kaj vem, najbrž tistega, ki mu je po rezultatu najbliže.
Kdo bi šel z njim v koalicijo? Tonin ziher, za Šarca pa ne dam roke v ogenj. Zdi se mi, da je malo na obe strani.
Vem, kaj bom volila. SDS sigurno ne bom.
[/quote]

dejte mi no nmau pomagat..
namreč glede na splošno znana DEJSTVA..
da je levica NAPREDNA, BOLJŠA, KULTURNEJŠA..
me res žalosti takle odziv..
da izmed teh TANARTABULŠ, NI nikogar za volit…pa vsi napredni, boljši, strpnejši..
pol pa zastopi če moreš..

SDS ne, ker nas ne zanima njihov program pa tam je JJ

SMC in Cerarja zato, da se bodo čakalne vrste podaljšale iz 800{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na 1600{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Levico zato, da bodo odprli meje in v slvoenijo pripeljali 200 000 migrantov

SD zaradi nespsobnosti

Desus za upokojence,d a bodo v 4 letih zvišali pokojnine za 3-4 eur

Šarec, ker je novi obraz in, ker je zapufal občino Kamnik

NSI zaradi jezusa

Izbira je velika.

dejte mi no nmau pomagat..
namreč glede na splošno znana DEJSTVA..
da je levica NAPREDNA, BOLJŠA, KULTURNEJŠA..
me res žalosti takle odziv..
da izmed teh TANARTABULŠ, NI nikogar za volit…pa vsi napredni, boljši, strpnejši..
pol pa zastopi če moreš..
[/quote]

V čem je Levica napredna? Levica dela po načrtu Venezuela tam ni nič naprednega.
Levica živi v utopiji kjer varnost nič ne šteje ves denar za vojsko bi radi uzeli šli ven z Nata še več vedo o gospodarstvu kot gospodarstveniki.

Luka Mesec kaže na gospodarstvenike z prstom, da ne vedo kako je živeti z minimalno plačo sam ima pa 4000+ eur plače ironija na kvadrat LOL

Zadnjič je bila reportaža, ko je bil Šarec v Žalcu. In ga je en gospod čisto direktno vprašal, če misli iti po volitvah v koalicijo z Janšo, da naj to javno kar zdaj pove, da bodo ljudje potem vedeli, če ga naj volijo ali ne.
In je rekel Šarec: NE, ne bomo šli v koalicijo z SDS.


Jaz imam namen volit eno manjšo stranko, ki zagotovo ne bo prestopila prag parlamenta.
Zakaj bi bil to glas za JJ? Tega namreč niti pod razno ne želim.

Zadnjič je bila reportaža, ko je bil Šarec v Žalcu. In ga je en gospod čisto direktno vprašal, če misli iti po volitvah v koalicijo z Janšo, da naj to javno kar zdaj pove, da bodo ljudje potem vedeli, če ga naj volijo ali ne.
In je rekel Šarec: NE, ne bomo šli v koalicijo z SDS.
[/quote]

Si ziher, da si Šarec ne bo premislil? ! Jaz nisem….
No, če si ne bo, potem jj-ju koalicija ne bo uspela….Tonin je premalo, drugi pa ne bi šli, ali pač?

Ne vem zakaj nekateri mislite, da bi JJ lahko zmagal. To je misija nemogoče! Glas je pomoje najpametneje dat SD. Šarec bo definitivno šel z Janšo v koalicijo. To si zapomnite. Če date pa glas SD, pa nemogoče da bi Janša sestavil vlado. Tako da nimate kaj falit.


Sd-ja več v vladi, kaj šele da bi zmagal.
je bilo nekako dovolj njihovih vlad in se niso nič kaj izkazali.

Jaz bom Levico. So mi najbližje. LMS ni slab.
Naredila sem dve anketi po njihovem programu. Enkrat Levica, enkrat LMS. Odločila sem se za Levico, ker so se v štirih letih res izkazali.
Imam občutek, da se tega desnica zaveda, ker so tu na forumu najbolj nastrojeni proti njim, ampak v popolnoma brezveznih stvareh. Samo, da so proti Mesecu.

Če ne veš, koga bi, ostani doma.

najslabše je res ostati doma, ker zna bit, da bo veliko neodločenih res doma ostalo. ravno zato grem, čeprav sem še par dni nazaj mislila ignorirat ta cirkus …

Saj se kar strinjam s tabo, razen s prvo alinejo ne:
SDS zato, ker si želimo še nadaljnih 20 let razpravljat o povojnih pobojih, ker si želimo da še naprej podpira tajkune, ter infiltrira v podjetja še preostanek svojih najožjih ksenofobičnih privržencev, ki jih še ni za časa prejšnje vlade, ko je tako kot Cmerar, predčasno odstopil…

Potrebno je voliti tiste, ki razumejo pomen podeželja in ohranjanja naseljenosti podeželja.
Drugače nas noben “dan čebel” ne bo rešil…

New Report

Close