Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mesec bi dobil veliko več glasov…

Mesec bi dobil veliko več glasov…

…če ne bi bil tako proti žici, če si ne bi tako prizadeval za sprejetje čimveč migrantov.

mesec živi v oblakih in prav je da ne dobi več glasov …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Res je! Tudi jaz bi ga volila. Pa vem, da nisem edina. Ampak to stališče Levice do migrantov je nesprejemljivo. Škoda. Zato moram dati svoj glas neki drugi stranki.

Jaz pa mislim, da mora človek dati kaj v življenju skozi, da se mu prepusti vodenje države in ta članek vas lahko spomni na to:

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5b03c64459a3b/luki-mescu-sporocil-jaz-sem-zacel-v-garazi-on-pa-v-parlamentu

Po mojem mnenju bi državo vedno morali voditi odlični podjetniki.

Meni je pa on katastrofa. On pa Erjavec. Ta Mesec živi v socializmu, 50 let nazaj. Pojma nima o ničemer. Naj odpre smrkavec firmo, pa bo videl. Pa naj zaposli prvi dan nekoga za nedoločen čas, pa bo videl, kako je poslovati v današnjem svetu, kjer so posli tudi sezonsko orientirani. Ko ne bo imel dela za delavca, a na plači ga bo imel. Naj frajer oodpre firmo, potem pa naj gobca. Najbolj se mi je pa zameril z dvigom socialne. Res sem razočarana nad ljudmi, da padajo nad tako cenenim populizmom. Da verjamete enemu takemu mulcu, ki vam vpije, da je treba dvigniti plače. Seveda dragi Mesec, plače je treba dvigniti, se vsi strinjamo. Še prej pa je treba narediti pogoje za dvig plače. Dokler pa bo dvigoval transferje na strani odhodkov, pa ne vem, kako bo omogočil da se bodo plače dvignile.
Osebno ne bom šla nikogar voliti. Čeprav nisem krščanar, ne hodim v cerkev, mi je bil všeč Tonin, ki je kar razumen.Seveda pa imajo tudi oni ene finte v programu, npr,. otežit splav, to pa je nekaj s čimer se ne strinjam . Splav je pravica vsakega posameznila in politika se nima kaj vtikati v to.

hir I cam s celo Levico, ne samo mesečnim ☺

ja, a hkrati imamo enormen obseg sive ekonomije. IN ja, zato smo v veliki meri krivi vsi, kupci, ki tako raaadi dobimo “kaj pod mizo”, ker država, kao, samo krade … a res…

Mesec je nakladač in res je tako kot je zgoraj napisala ena, pojma nima, goflja okoli, za dvig plače.Pa govori, da ljudje ne dobijo služb. Zanimivo pa je da se vedno več firm pritožuje da ljudi ne dobi. Seveda jih ne dobi, ko jim Mesec dviguje socialko in za razliko 180 eur nočejo več delati v službah. In

Se pravi da boš ti volila te stare, ki bi se morali že zdavnaj upokojiti in so že pokazali, kaj znajo – poskrbeti le zase?

jaz bom volila itak Šarca.
Ali pa Jelinčiča.

CE ne bi bil promigrantski in antiNATO. Ta kombinacija vodi v samomor. Invazija, mi pa brez kogarkoli, da nas brani. Utopija levicarska da bi horde migrantov bile do nas humane in nas ne bi oropale vsega in zasuznjile. Med vojno/vdorom ni ljubezni..je samo zakon mocnejsega. Njegove ideje so krasne za mir v casu krize pa pogorimo v enem dnevu. Skoda res.

Meni je pa najlepše, ko se vozim po Slovenije in me na vsakih par km “posiljujejo” s plakati o migrantih, ki me ogrožajo in ne vem kaj še. A ste sploh že katerega srečal iz oči v oči? A veste, da če bo pri nas vojna tudi nas ne bo nihče hotel? Kam je šla solidarnost, vsak samo še zase ali kaj? In kaj tako lepega se nam je godilo v Sloveniji pred migranti? Ste živeli kaj bolje, je bila država bolj socialna? Ne pustite se strašit in malo razmislite. Pa na volitve, nujno.

Jaz bom pa volil Meseca. So z dobrim programom, edinim, ki jim je mar za reveže. Skozi mandat so res nekaj naredili, ne pa lapali kot ostali.
Če pa imate polne riti vsega in se bojite, da bi jih imel še kdo drug, pa verjamem, da jih ne boste volili.
Njihov slogan je BLAGINJO ZA VSE (NE LE ZA PEŠČICO) in na tem uspešno delajo.

se pridružujem mnenju. A se ljudje res trapite s takšnimi ustrahovanji? Kakšni migranti, kje vas ogrožajo? Peščica ljudi, pa še ti gredo le skozi našo državo …

Ti imaš utopijo v glavi, če misliš, da nas NATO pred migranti brani. NATO migrante v glavnem PRODUCIRA, ko meša drek doli, to je vsakemu otroku jasno.

se pridružujem mnenju. A se ljudje res trapite s takšnimi ustrahovanji? Kakšni migranti, kje vas ogrožajo? Peščica ljudi, pa še ti gredo le skozi našo državo …
[/quote]

trenutno 50 na dan. tebi se zdi pa le peščica. v azilnem domu, kjer je prostora za 40 ljudi, jih je okoli 170. po ljubljani se že kar v skupincah sprehajajo…

Volila bom “izkušene” …

Se pravi da boš ti volila te stare, ki bi se morali že zdavnaj upokojiti in so že pokazali, kaj znajo – poskrbeti le zase?
[/quote]

se pridružujem mnenju. A se ljudje res trapite s takšnimi ustrahovanji? Kakšni migranti, kje vas ogrožajo? Peščica ljudi, pa še ti gredo le skozi našo državo …
[/quote]

Če nimaš TV-ja doma in si zelo zabezecena s celim kupom različnih obveznosti, ti je “oproščeno”.

podpis

Še en tak. Sicer nimajo slabega programa, ampak glede migrantov je pa kriza. On bi kar vse vzel, pa za vse poskrbel. Kaj pa naši ljudje? Pa ven iz NATA da moramo iti. Glede enih zadev res nima stika z realnostjo. Prav res je škoda, drugače bi ga volil.


Mar jih je za reveže? Hahaha. Še nikoli ni bilo nikomur mar za reveže. Vsaj ne potem, ko so okusili slast oblasti. Wake up, my dear.

Če nimaš TV-ja doma in si zelo zabezecena s celim kupom različnih obveznosti, ti je “oproščeno”.
[/quote]

? Fak, nestrpnost kar seka, a? Ogrožajo te kako točno? Po paranoji, ki jo širiš tudi ti in tebi podobni že nekaj let – 4 – bi že naj bili sami muslimani okoli nas – kako to, da ni Evropa preplavljena?
odgovor: zato, ker je ta scenarij le plod vaših blodenj …

Če nimaš TV-ja doma in si zelo zabezecena s celim kupom različnih obveznosti, ti je “oproščeno”.
[/quote]
Jap. Ta video od Daily Mail ima npr. samo 96 ogledov. Objavljeno je bilo 9. mar. 2018
Slovenia’s president Borut Pahor said he needed ‘fast assistance’ from the EU as it emerged that about 19,500 migrants have entered the country since Friday.

peščica ja …
https://www.youtube.com/watch?v=-wlLMm9CvV4

? Fak, nestrpnost kar seka, a? Ogrožajo te kako točno? Po paranoji, ki jo širiš tudi ti in tebi podobni že nekaj let – 4 – bi že naj bili sami muslimani okoli nas – kako to, da ni Evropa preplavljena?
odgovor: zato, ker je ta scenarij le plod vaših blodenj …
[/quote]

Tole sem tu gor že večkrat napisal – pojdite prosim malo ven iz Slovenije, redno, vsako leto. Osebno imam službene poti zadnjih 15 let po tujini večkrat letno – Milano, Torino, Neapelj, Barcelona, Malmo, London… mene ne moreš prepričat, da Evropa ni preplavljena. Je preplavljena in to se občutno opazi vsako leto bolj. Ta večja mesta so tako daleč preplavljena, da imajo muslimani svoje četrti, kjer vlada njihovo pravo. Toliko jih je, da imajo tudi že politični vpliv. In ne mi reči, da legalno izvoljeni muslimani, ki nimajo nobene želje po asimilaciji, ne bodo spremenili podobe mest, držav, družbe in odnosov.
O blodnjah pa lahko govoriš, če ne pomoliš nosu iz Slovenije.


Jap. Ta video od Daily Mail ima npr. samo 96 ogledov. Objavljeno je bilo 9. mar. 2018
Slovenia’s president Borut Pahor said he needed ‘fast assistance’ from the EU as it emerged that about 19,500 migrants have entered the country since Friday.

peščica ja …
https://www.youtube.com/watch?v=-wlLMm9CvV4
[/quote]

Seveda ima 96 ogledov, ker se je folk naveličal teh blodenj. Ta folk je že zdavnaj šel naprej, ker toliko kapacitet v Slo itak ni.

New Report

Close