Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Stranka Levica in migranti

Stranka Levica in migranti

Sem brala prispevek o programu političnih strank, samo pri stranki Levica sem zasledila, da bi oni takoj spremenili zakonodajo na način, da bi vsi ki želijo pridobili azil in, da bi sprejeli vse in vsakogar brez vseh omejitev…, kaj menite o tem? Meni se zdi to podobno samomoru. Zanimivo je, da se nekatere stranke, predvsem na levi strani, zavzemajo izključno za dobrobit tujcev na ceno državljanov!!!!

Naštej še katero.

SD na primer. Sklicujejo se na partizane, v resnici so pa sami kolaboranti. Poglej kdo je skrival Ahmeda v parlamentu.

Ne piši nove zgodovine, če nimaš na podstrešju pospravljeno. Kolaboranti so bili in bodo vedno tisti, ki so sodelovali z okupatorjem.

Govoriš o spremembi za VSE, ne za eno osebo in o spremembi zakonodaje v prid tujcem. Pa te sprašujem, katero stranko še imaš v mislih, ker kolikor vem, je ta leva vlada sprejela enega najstrožjih zakonov za tujce v Evropi, kjer je pridobitev državljanstva praktično nemogoča za azilante iz varnih držav, katerih je večina. In je bila zaradi tega na ravni EU tudi kritizirana. Zato te sprašujem, o katerih levih strankah to govoriš.

Ne piši nove zgodovine, če nimaš na podstrešju pospravljeno. Kolaboranti so bili in bodo vedno tisti, ki so sodelovali z okupatorjem.
[/quote]

ti, a teme oz vprašanja se pa ne znaš držat..??
nekako nisem zasledil tvojega odgovora mnenja..

jaz menim, da kakor so včasih bili domači izdajalci tisti, ki so sodelovali z okupatorjem ali tisti ki je izkoriščal domači narod..
potem je analogno, vsaka stranka..PAZI , TUDI DANES..četudi je LEVA IN NAPREDNA..
in podpira tako ali drugače tujce napram domačemu narodu..DOMAČI IZDAJALEC..

pa če se ti “zgodovino vahtar” razpočiš ali pa na glavo postaviš..

Sama sem levičarka po prepričanju, ampak se glede migrantov ne strinjam z Levico. Pa še glede marsičesa drugega tudi ne. Oni bi višali samo minimalno plačo! Kdo bo pa nam, ki imamo npr. jurja plače, kdaj kaj zvišal??? Zavzemajo se samo za največje reveže in tiste, ki so na pragu revščine, ampak že če imaš 200 evrov ali malo več višjo plačo (npr. od 800 do 1000), jih ne zanimaš več. Sem levičarka, pa bom kar po pravici povedala, da mi gredo na živce!!!

SD so se mi zamerili, ker so že ne vem koliko let pri koritu in v vladah, pa nimajo kaj pametnega pokazat.

Tako da zame ostane samo SMC ali SAB, Šarcu ne zaupam. Se zdi, da imamo tisti, ki bi radi volili nekaj levega ali sredinsko levega, veliko izbiro, ampak je pravzaprav nimamo.

Če prav razumem, se pri nas azil podeljuje migrantom iz varnih držav. Skratka, priznavaš, da se institut azila zlorablja.

Azil, migracija in državljanstvo so tri različne kategorije in problem migrantov, ki množično prihajajo iz varnih držav, ni v podeljevanju državljanstva in/ali azila, ampak v tem, da vlečejo transferje, ko pristojni preverjajo upravičenost do azila. V primeru neupravičenosti do azila, pa jih skoraj ni mogoče deportirat tja od koder so prišli. In to ne glede na to, da v Evropi delajo hude probleme.

Ne piši nove zgodovine, če nimaš na podstrešju pospravljeno. Kolaboranti so bili in bodo vedno tisti, ki so sodelovali z okupatorjem.
[/quote]
Nobene zgodovine ne pišem. Meni je zgodovina popolnoma jasna.

Ne strinjam pa se s takim nekritičnim “uvozom” mladih moških med 18 in 30 let brez kakršnega koli preverjanja, ki potem po evropi ustvarjajo “no-go” cone. To je čista *okupacija*. Katastrofa je da to zagovarjata ravno SD in Levica.


Nobene zgodovine ne pišem. Meni je zgodovina popolnoma jasna.

Ne strinjam pa se s takim nekritičnim “uvozom” mladih moških med 18 in 30 let brez kakršnega koli preverjanja, ki potem po evropi ustvarjajo “no-go” cone. To je čista *okupacija*. Katastrofa je da to zagovarjata ravno SD in Levica.
[/quote]

Kje si to slišal SD zagovarjati? Kje je še kakšen politik, ki upa to zagovarjati?

imata med seboj poslance/ke jugo porekla, pa volilce/ke tudi. A je potem lahko kako drugače?

Kje si to slišal SD zagovarjati? Kje je še kakšen politik, ki upa to zagovarjati?
[/quote]

veš kako pravijo… dejanja govorijo glasneje od besed.


Levici nikoli ni šlo za interese lastnega naroda. Oni so internacionalisti, oni narodov ne priznavajo. Če že kdaj eksplicitno govorijo o kakšnem narodu, gre izključno za uveljavljanje njihove ideologije in dolgoročnih (zločinskih) načrtov.

Ne piši nove zgodovine, če nimaš na podstrešju pospravljeno. Kolaboranti so bili in bodo vedno tisti, ki so sodelovali z okupatorjem.
[/quote]

Torej so to komunisti. Preglej malo najnovejša odkritja, spoznanja in dejstva. Zgodovino se na podlagi novoodkritih dokumentov MORA revidirati. Drugače to ni znanost, marveč apologetstvo zabetonirane zgodovine


Nobene zgodovine ne pišem. Meni je zgodovina popolnoma jasna.

Ne strinjam pa se s takim nekritičnim “uvozom” mladih moških med 18 in 30 let brez kakršnega koli preverjanja, ki potem po evropi ustvarjajo “no-go” cone. To je čista *okupacija*. Katastrofa je da to zagovarjata ravno SD in Levica.
[/quote]

Varujmo se tistih, ki jim je jasno. Še bolj pa tistih, ki jim je POPOLNOMA jasno. Taki največkrat nimajo pojma ali pa tako pišejo zaradi manipulacije.

Jaz bom volil sds ker oni so proti migrantom, NE pa da bi odpirali vse meje migrantom tko kot bi zelela Levica s tistim pokvarjenim mesečnikom dalje…go sds!!!

New Report

Close