Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kako gre Dobri državi?

Kako gre Dobri državi?

Sicer imam poln kurac govorjenja, a vsaj govorijo (priblizno) zame, kako jih gre?

To je nekak kot AdF, ciljamo na delež right, ko bi v bistvu rabli populista ki bi vso to apatično nesposobnost fuknil v luft.


Fantek, kolk si pa ti star? A ti ati in mamica nista povedala, da se v Dobri državi izraža dostojno? Tako, na način evropske civilizacije.


Fantek, kolk si pa ti star? A ti ati in mamica nista povedala, da se v Dobri državi izraža dostojno? Tako, na način evropske civilizacije.
[/quote]

Mrš u kurac ovca slovanska poscana! Mi bo nek SDSovec tu pametoval s svojo ‘judovsko-evropsko’ dediščino, izdajalec glup spran ne bodi pametn.

Kakorkoli, Dobra Država, patetično kot to je, je edina še kr okej na volitvah. Vsaj niso del leve desne naracije in so pripravljeni pragmatično delat, sklepam po tem kar sem videl od njih.

nova
Uredništvo priporoča

Mrš u ****** ovca slovanska poscana! Mi bo nek SDSovec tu pametoval s svojo ‘judovsko-evropsko’ dediščino, izdajalec glup spran ne bodi pametn.

Kakorkoli, Dobra Država, patetično kot to je, je edina še kr okej na volitvah. Vsaj niso del leve desne naracije in so pripravljeni pragmatično delat, sklepam po tem kar sem videl od njih.
[/quote]

S takim besednjakom simpatizerjev Dobre države nikakor Slovenija ne bo dobra in zgledna država. Še naprej bo zahojena balkanska država in še naprej bo ščitila najhujše kriminalce. A ne, fantek?

S takim besednjakom —> bo še naprej ščitila najhujše kriminalce?

Aha. Samo malo.

S takim besednjakom —-> še naprej zahojena balkanska država ===ERGO==> še naprej ščitila najhujše kriminalce

Moj bog, moj besednjak je seme ki povzroča panslovansko korupcijo, kriminal in nesposobnost… Ali pa je tvoje logično sklepanje erodiralo ko vsak dan bereš nek dnevni wc papir na vlaku, ali ko bereš katerekoli ostale pisane medije, dedek.

S takim besednjakom —> bo še naprej ščitila najhujše kriminalce?

Aha. Samo malo.

S takim besednjakom —-> še naprej zahojena balkanska država ===ERGO==> še naprej ščitila najhujše kriminalce

Moj bog, moj besednjak je seme ki povzroča panslovansko korupcijo, kriminal in nesposobnost… Ali pa je tvoje logično sklepanje erodiralo ko vsak dan bereš nek dnevni wc papir na vlaku, ali ko bereš katerekoli ostale pisane medije, dedek.
[/quote]
Primitiven človek uporablja primitiven besednjak. Primitiven besednjak——->primitivna politika in primitiven politik, oziroma primitiven član take stranke, ki zbira primitivce. Jaz pa primitivcev ne volim. Poboljšaj se, pa boš obenem tudi zaželen sogovornik.


Primitiven človek uporablja primitiven besednjak. Primitiven besednjak——->primitivna politika in primitiven politik, oziroma primitiven član take stranke, ki zbira primitivce. Jaz pa primitivcev ne volim. Poboljšaj se, pa boš obenem tudi zaželen sogovornik.
[/quote]

Si pomislil da si tudi ti izvor te jeze in besedišča dedek, si ponosen kakšno državo zapuščaš naslednjim generacijam?

Si pomislil da si tudi ti izvor te jeze in besedišča dedek, si ponosen kakšno državo zapuščaš naslednjim generacijam?
[/quote]
Vidiš, zdaj si mi pa bolj všeč. Saj gre!

New Report

Close