Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša je Kučanov človek

Janša je Kučanov človek

Kako naj si drugače tega tipa predstavljam, v tej udbomafijski državi, kjer brez vplivnih vez ne prideš nikamor? Kako bi ga lahko udbomafija gledala 28 let v parlamentu, dvakrat v vladi, če ne bi bil njihov? Pa vsi sodni procesi proti njemu zastarajo ali so ovrženi, enako kot proti Jankoviču. Dobi štiri leta čuze, čez par tednov je pa že vsega oproščen. Pa kdaj je bil kakšen navaden državljan tako ekspresno pomiloščen kot Janša? Sodne pošte mu osebno vročajo. Če jaz ne podpišem pošte iz sodišča, mi dajo petnajst dni časa, da jo dvignem na poštni enoti, potem mi jo poštar vrže v nabiralnik in se po zakonu šteje, da sem obveščen. A Janšo pa morajo neki posebni vročevalci iskat. Zakaj zanj ne velja po zakonu enako kot za nas? Zato ker ga Murgle ščitijo.

H komu ali čemu naj molim za odrešitev od obeh?

Res je.
Enako kot sta bila Hitler in Stalin prijatelja
https://www.youtube.com/watch?v=9XHu9CX0y9A

nova
Uredništvo priporoča

Moli bogu Kučanu. Zadnjič sem ga videl v mestu. Kako je pri svojih letih še vitalen. Ta bo vlekel čez devetdeset. Še petnajst let bo ta vedril in oblačil slovensko politično sceno. Še petnajst let se Janša nima česa bat. Potem bo pa itak v penziji.

nazaj med južnjake!

In zdaj vam je podtaknil novega Janšo. Janšarec.

Šarec je bolj desen kot si sploh morete misliti. Ni pa preveč bister, ga bo lažje voditi.

New Report

Close