Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janković gre v pakt z Erjavcem proti Janši?!

Janković gre v pakt z Erjavcem proti Janši?!

Pravega si je dobil v španovijo proti Janši! Ravno Erjavca, ki je vedno v koaliciji, ne glede na to, kdo je v vladi.

To je res smešno, saj je pa sam Erjavec bil v španoviji z Janšo. Ko 2 zaljubljenca sta bila:

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike.old/mladina/tdolgi_irakjan_a_bobo.jpg[/img]

Pa nepredvidljivo je tudi, saj pri Erjavcu nikoli ne veš, kam mu bo veter zapihal.

nova
Uredništvo priporoča

Levica tako histeričnpo obupana še nikoli ni bila. Janša in Šarac korakata.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pomembno je, da Ivan ne zmaga če ne želimo, da gremo v ponovne zdrahe, ukinjanje dela prostih dni 2.januar in 2.maj in ostale neumnosti. Drugače bi pa bilo najbolje Ivana in Zokija dat za rešetke za naslednjih 10 let in to vsakega v svojo celico.

S takimi potezami si Erjavec samo poglablja luknjo v katero je padel z nekaterimi slabo premišljenimi potezami v zadnjem času.


Ta veter….

Kmalu po odkritju famoznega telefonskega razgovora Sekolec- Drenikova sem začel razmišljati takole:
Ne verjamem, da je bil telefonski pogovor Sekolec-Drenikova amaterski, amaterizem. Pogovor po nezaščiteni liniji je bil z nekom domenjen. Za plačilo, seveda. Sekolec ni butl. Samo butl bi na tak način in tako govoril po telefonu.
Skratka, ta pogovor je bil izdaja slovenskih interesov. Zdelo se mi je, da je v to vpleten Erjavec. In zdaj se še šušlja, da je eden glavnih akterjev Erjavec. Akter in izdajalec slovenskih , vekeizdajalec, po čigar namenih in željah se je uresničila sodba arbitražnega sodišča.
Namesto, da bi v arbitražnem postopku argumentirali, da je slovensko ozemlje v Istri do reke Mirne, so NAMENOMA (Erjavec in njegova zločinska druščina) škodili vitalnemu interesu Republike Slovenije in raje minimalizirali slovensko argumentacijo za arbitražno sodišče.

Vi pa tule zanalašč gonite neko obrobno temo o dveh zločincih (Erjavec, janković), da se zakrije VELEIZDAJSTVO Erjavca in ostalih. Na njihov račun je Slovenija nepovratno izgubila ozemlje in ga bo zaradi zločinskega delovanja levičarskih klik še naprej.

Tale in naslednji post bolj sodita v to temo, zato ju bom prilepil še sem.

Glede pakta Erjavec-janković obstajajo tudi zelo verjetne navedbe, da ta že predstavlja politično krilo rusko-iranske poslovno-mafijske združbe, v katero so vključeni poslovneži Janez Škrabec, Željko Puljić, Miloš Urbanija in Zdravko Geržina.

Bernard Brščič meni, da “ne gre samo za netipičen, ampak tudi za nezdružljiv način s parlamentarno demokracijo, da bo koalicijo sestavljal nekdo, ki sploh ne bo nastopil na volitvah.”

Ja! janković sploh ne gre na volitve in kot tak misli stopiti v koalicijo z Erjavcem, ki gre na volitve!!!
Ta balkanski primitivc, ki se piše janković, ima za norca vse ljudi v Sloveniji. Tudi vas, ki ga zagovarjate! Tega človeka se mora naša država na vsak način znebiti, ker doma in v svetu sramoti našo državo, ki mu ne pomeni NIČ!

Pravkar sem na radiu slisal Jankovicev uradni program v 2 tockah:

1. Kako onemogociti Janso
2. Skrb za malega cloveka

🙂

In to ravno on, zaradi katerega je izigrani stoziski podizvajalec naredil samomor in kateremu so upniki bili prisiljeni odpisati 16 milijonov dolga.

Nekaj je bentil se nad pozivanjem trojke. Jaz sem takoj za to, da pride ne samo trojka, ampak tudi cetvorka ali petorka, ce bo le zaradi tega usahnila de facto uzakonjena korupcija, ki je svoj zalostni in farsicni vrh dosegla s proslulo maketo. Stalisce nasega najvecjega levicarja in najboljsega menedzerja pa je itak, da v Sloveniji korupcije ni.

🙂

New Report

Close