Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Naj javnost izve …

Naj javnost izve …

Tole moram sporocit javnosti. Ceprav vem, da vam dol visi kaj vse prestajam po (2008) tozbi bivsega delodajalca. Ker je zakon o delovnih razmerjih (ZDR) na moji strani in mi po crki zakona drzava nic ne more, pa posiljajo nad mene provokatorje da me ti pprovocirajona vsakem koraku. Zacevsi na mojem domu pa vse od Svice, Avstrije, Nemcije in seveda po celi Sloveniji. Tole se mi danes ni zgodili prvic. Ampak ze nestetokrat. Stojim v Mercatorju na oddelku kruh in pekovski izdelki in cakam na prodajalca, da pride strezit. Seveda sam. Nikjer okoli mene nobene stranke. strankepride nekaj strank in se postavijo okoli mene. Ena starejsa zenska pred mene na mojo levo in ostali za mano na mojo desno. Takrat sele pride prodajalka in vprasa kdo je bil prvi. Zenska na moji levi se oglasi in ji prodajalka postreze. Jaz pa ker vem zakaj se gre samo molcim. Takole me prekleti komunajzerji provocirajo v vsakem slovenskem mestu. Da ostalih porkarij rajsi ne omenjam.

Ti si psihično bolana ali pa ne znaš prav napisat kaj se ti dogaja…najbrž prvo.

A si ti Valentina Ficko? Se spomniš, ko sva v čakalnici Polja čakali na inv. upokojitev?

najvecja svinjarija je pa ta, da mi predsednica delovnega sodisca laze, da sem izgubil tozbo. Ne vem ali morda zato mislijo, da sem po kisli zupi priplaval, ker mi nekako ni uspelo po redni poti koncati OS. Jaz se zelo dobro zabefam, da mi nihce ne more pomagat. In tudi od nikogar ne pricakujem pomoc. Se bom ze sam boril zoper to komunajzersko mafijo.

dej, kaj se buniš brezveze, to ni nič – bodi srečen, da ni več spomeničarjev – tisti so bili šele gajstni, vsepovsod, kjer so se pojavili- od zdravniških čakalnic, do vrst za kruh- so se trkali po prsih, jaz sem spomeničar, mam prednost pred vsemi vami – in so kar s komolci odrivali nekateri ljudi pred seboj…..

Nehi srat po javnih forumih! Tudi tu te opazujemo!
Shranjeno imamo vse kar si napisalo!

Jaz dodam,da ljudje v Sloveniji še niso osvojili principa vrstnega reda v lokalih, na bankah, pri zdravnikih, na cestah ali kjerkoli drugje. Vključuje tako uporabnike storitev kot izvajalce storitev.

Te agonije bi lahko bili ze takoj konec, ce bi poslusal mojega zagovornika. Ki mi je dejal, da bi za nas bilo se najboljse, da se na novo zaposlim. Vendar z mano ne bodo vec poceli kot svinje z koruzo. Vsaj v tej drzavi ne. Jaz sem posteno placal odvetniski pisarni, da me zastopa v primeru na sodiscu in nikakor zato, da me zejnega peljejo preko vode. Pa nisam ti ja od jucer.

Da bi pa tisti penzjonerki, ki se je vrinila rekla:” opsa gospa sem pred vami!” A to pa ne moreš?
Ne, ti čakaš da ti vesoljci odstopijo prednost v vrsti! Vsaj norca se ne delaj iz folka ko mora brat take !In to so pol komunajzarji zate!! :)))

Ti pizduni zelo dobro obvladajo svoje delo. Kot da imam opravka z profesionalci. V resnici so pa samo psihopati, ki bi morali pod nujno na zdravljenje. Prekleto dobro vedo kako cloveka “ustrahovat” ne ba bi pri tem prekrsili zakon. Samo da so si pri meni s prstom rit obrisal. Jaz se jih namrec ne bojim.

Ker so mi specialci v stanovanju zlomili plasticna soncna ocala sem si v trgovini ogledoval ena nova. Med probavanjem ocal sva se s prodajalko malce pogovarjava. Pa ji jaz povem, da mi mafija unicuje vse kar jim pride pod roke. Ona pa meni odgovori takole. Postrelte jih. Ko sem prisel do prve telefonske govorilnice sem poklical 113 in jim povedal kaj vse moram jaz poslusat v tej kurcevi drzavi.

a si ti tisti, ki so ti tudi ženo in otroka podtaknili?

Meni ki sem dvajset let odvajal davke in prispevke tej drzavi so sli ponudit en topel obrok hrane na dan v javni kuhinji. Meni ki ze vse od 16 leta garbam kot konj. Pa to ne mores, da verjames. Tudi jaz imam svoj ponos. Zato si nisem nabavil bonov. Celih devet mesecev sem na skrge dihal. Rajsi umrem kot pa da bi moral v svoji domovini hodit jesti v javno kuhinjo.

Ne, ne ti strahove in ene komunajzarje povsod vidiš, dej povej kaj naj ima se prodajalka soncnih ocal krivdo?
Neki je na hitro enga tezkega kupca odpravila a ti klicat 113 ,na pomoč! Mene maltretirajo!
Kdo te bo pa resno jemal takega!

Zobozdravnik (kadilec) je kar tako meni nic, tebi nic brez medicinskih rokavic na rokah saral po mojih ustih. Si lahlo predstavljate kako sem se pocutil.

Represivne sluzbe ze vec desetletij prosluskujejopmojim telefonskim pogovorom in berejo mojo pisemsko posto. Zato pa lahko vedo za vsak moj korak. Zarili so kremplje do konca vame.

Naj omenim, da imam (ze pol stoletja) opravka z ljudmi iz ozadja, ki imajo zelo sirok razpon pooblastil. In vsa sredstva na uporabo. Ki so vsega sposobni.

Sele na polovici zivljenja sem spoznal, da mi lastni starsi in sorodniki ze od rojstva grenijo zivljenje. Da me ima policija najverjetneje ze od najstniskih let dalje pod drobnogledom. Vendar pravim, bolje pozno kot nikoli.

Sedaj me verbalno nadlegujejo in provocirajo povsod po EU. Celo sosedje in moji starsi. Tudi na nasem konzulatu v Bernu sem dozivel provokacije z strani slovenskega konzula. Ornik sem stopil na prste tej l….. drzavi.

A pa mogoče znaš opisat kako to poc ejo, na kakšen način?
A za vogali kjer hodiš stojijo in čakajo da prideš mimo?
Mogoče si pripravljen\a to opisat!
Me zanima kako naj bi to počeli ti provokatorji iz ozadja?

Moram omenit, da se je stanje malcek umirilo. Ampak samo v diskontu Hofer.

Avtor, a ti nismo že parkrat napisali, da pojdi nujno do psihiatra?

Avtor, ne oziraj se na psihopate.

Mene ne ganejo komentarji provokatorjev. Imam krokodiljo kozo. Dolgo sem rabil, da sem ugotovil kako potekajo stvari v tej drzavi. Vendar, kako ze pravijo. Bolje pozno kot nikoli. Kar na psihiatrijo je treba odpeljat ljudi, ki se borijo za svoje pravice. Res neverjetno. V taksni drzavi mi to zivimo. Potem se ne cudit, zakaj beg mozganov iz Slovenije.

To pisejo tisti akterji, ki so mi sjebali zivot in mojo druzino. Te bi bilo potrebno odpeljati na zdravljenje v Idrijo ali Ljubljana-Polje.

New Report

Close