Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Levica razorožuje in razgrajuje Slovensko vojsko

Levica razorožuje in razgrajuje Slovensko vojsko

Pred nekaj meseci je uspelo Slovencem preprečiti nadaljnje razoroževanje Slovenske vojske, sedaj pa so tisti, ki jim Slovenija nikoli ni bila opcija, udarili znova in prodajajo vse, kar ima približno še neko bojno moč v Sloveniji.

Uničili so samohodno topništvo, ostale so samo izredno neokretne ‘Kacinove’ havbice. In nekaj topov iz časa 2. svetovne vojne v rezervi. Medtem ko je Srbija nazaj v oborožitev uvedla 30 mm protiletalske oklepnike prage, smo jih mi pustili rjaveti. Jacksone, ki so s svojimi 90 mm branili slovensko morje (by the pot, ladje južnih sosedov imajo 57 mm topove, proti jacksonom nimajo šans) smo pustili rjaveti, mar bi jih vsaj prej drago prodali (jugo verzija tega ameriškega lovca na tanke je zelo zaželjena med muzealci).

Tanke M-55S, ki so se jih strokovnjaki trudili obdržati, ker drugega pač nimamo, gredo na dražbo. Mimogrede, tanki so bili edina postavka, kjer smo bili močnejši od južne sosede.

Saj, če bi to oklepno tehniko nadomestili z novejšo (pa ne s kolesniki, ki stanejo dvakrat več kot ruski tank in imajo kartonski oklep in ‘zobotrebec’ namesto topa), ampak očitno gre zgolj za uničevanje slovenske obrambne sposobnosti?

Čas je, da se oblast menja in izvolimo tiste, ki jim je jasno, da je varnost naše države zelo pomembna!

Večina državljanov se sploh ne zaveda, v kaj se spuščamo. Upam, da na slovenskih tleh ne bo nikoli vojne in močna in sposobna vojska je temeljni odvračevalec morebitnih agresorjev!

Vsa soseščina (Italija, Avstrija, Madžarska, Hrvaška) se oborožuje, edino mi ‘genialci’ se razorožujemo!!!

Saj nas bo NATO branil. Aja, njihove rakete so tudi stare cca 40 let in komaj kaj zadanejo, če sploh poletijo. Hmmm…..

NATO je samo nadgradnja! 40 let stare rakete pa jim je (žal) ceneje spustit nad Sirijo kot plačevat razgradnjo, saj nad talibane so tudi vrgli ogromne zaloge starih klasičnih letalskih bomb, nekaj kar si ne bi upali metati recimo kje v Evropi – Srbija, Kosovo…

nova
Uredništvo priporoča

Na Srbijo so zmetali take specialne, obogatene z uranom. Slovenija je žal članica zločinske organizacije, zato je morda res bolje da do te mere onesposobimo vojsko da ne bo zmožna sodelovati v prihodnjih NATOvih eskapadah. Za kakšna bolj hrbtenična dejanja smo pač premajhni in nemočni.

Aja, pa mogoče se dela na tem da nas brcnejo iz NATA, to je v bistvu edina varianta da se izvlečemo.

Aja, sicer pa itak navijam za Ruse.


In koliko boš potegnil?

In kdo bi to bil?

Le kdo?

SEVEDA!

JAJO!

Kenede? A? Tisti jajo ki nas je na vrat na nos spravil v NATO, EU in nas razprodal?

NJET!

In kdo bi to bil?

Le kdo?

SEVEDA!

JAJO!

Kenede? A? Tisti jajo ki nas je na vrat na nos spravil v NATO, EU in nas razprodal?

NJET!
[/quote]

Razprodal. :)))

Hvala Bogu za EU. Kje bi mi bili, če domačijskim dirigentom nič ne bi vezalo rok.

Ampak zdaj pred volitvami bodo v boju proti temnim silam reaktivirali največjega slovenskega levičarja, ki se na smrt boji, da izpade s spiska nedotakljivih. Hej brigade!!!

😛

Razprodal. :)))

Hvala Bogu za EU. Kje bi mi bili, če domačijskim dirigentom nič ne bi vezalo rok.

Ampak zdaj pred volitvami bodo v boju proti temnim silam reaktivirali največjega slovenskega levičarja, ki se na smrt boji, da izpade s spiska nedotakljivih. Hej brigade!!!

😛
[/quote]

Kje smo pa zdaj? Eni srednji cigani nekje na pol na jugu.

Vtakni si svojo eu kamor sonce ne posije.

Kje smo pa zdaj? Eni srednji cigani nekje na pol na jugu.

Vtakni si svojo eu kamor sonce ne posije.
[/quote]

Brez EU pa bi bili totalni cigani. Najlažje je za svojo nesposobnost krivit druge. Pa EU, pa kapitalizem, pa USA, vsi vsi so krivi, mi sami pa nič. 🙂

Pa takšno dobro vodstvo si izvolimo vsaka štiri leta. 🙂

Ko so pred dnevi poročali, da so na slovensko-italijanski meji ujeli tihotapce orožja z Balkana (naj bi bilo namenjeno v Barcelono), sem se vprašal, koliko od tega orožja je šlo skozi Janševe roke ali roke pripadnikov morisa pred petindvajsetimi leti iz Slovenije na Balkan. Na mnogih kosih bi se zagotovo našli njihovi prstni odtisi.

Brez EU pa bi bili totalni cigani. Najlažje je za svojo nesposobnost krivit druge. Pa EU, pa kapitalizem, pa USA, vsi vsi so krivi, mi sami pa nič. 🙂

Pa takšno dobro vodstvo si izvolimo vsaka štiri leta. 🙂
[/quote]

Boljše je tisto vodstvo ki nam neizvoljeno vlada a ne? Npr tisti mandeljci v Bruslju?

…zakaj gre Slo samo navzdol od trenutka ko smo se pridružili eu?

In kdo bi to bil?

Le kdo?

SEVEDA!

JAJO!

Kenede? A? Tisti jajo ki nas je na vrat na nos spravil v NATO, EU in nas razprodal?

NJET!
[/quote]

Bolje sicer on kot razgrajevalci Slovenije in Slovenske vojske, ampak ne, nisem mislil njega, premalo se posveča armadi.

Uničenje vojske in uvoz migrantov to je varnost po levičarsko.

Bi rekel po splošno elitistično. Nisem prepričan da so desničarji, kdorkoli že naj bi to bil, kaj boljši.

Bi rekel po splošno elitistično. Nisem prepričan da so desničarji, kdorkoli že naj bi to bil, kaj boljši.
[/quote]

Desni se zavzemajo za red na meji in višji dohodek v vojski, ki bi odpravil kar nekaj problemov.

kak bi jaz to razumel kar si kle napoisal, slovenska vojska je tak pivsem nesposobna z oceno ena s strani pred pahorja, pol je tak vseen če imamo še tiste stare tanke pa havbice al pa ne, pred kom pa ti misliš da nas lahko ubranijo s tisto staro šaro malo manj glej tv da ti ne bodo možganov spral

Desni se zavzemajo za red na meji in višji dohodek v vojski, ki bi odpravil kar nekaj problemov.
[/quote]

Predvolilne obljube

Predvolilne obljube
[/quote]

Ne, predvolilno “zlivanje gnojnice”

Ne, predvolilno “zlivanje gnojnice”
[/quote]
Obljube ne učinkujejo več. Strah zaenkrat še deluje.

Ne, predvolilno “zlivanje gnojnice”
[/quote]

mentalni si že pobral svojo mesečno predrago naročnino ?


Ja, veš, izrojena levica meni, da nas nihče ne ogroža in vojske ne potrebujemo. Temu se ne reče samo izrojenost, marveč tudi strahotna zaplankanost. V najhujših dnevih rojevanja Slovenije, nas je levica razoroževala, še prej pa zahtevala demilitarizacijo Slovenije.
In te izrojene, škodoželjne tipe narod voli? Neverjetno!


Ti si pa prvovrsten butl. Če ne bi bili v EU, bi te tipi ala janković oropali do golega. Pa milijarder bi bil. Vsak mesec na frišno. Inflacija. Taki kreteni so možni samo v Sloveniji, kjer jim že od malih nog vbijajo v glavo neki marksizem in socializem. Butl!

New Report

Close