Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Levica je v obupu reaktivirala Jankovica

Levica je v obupu reaktivirala Jankovica

Levici, ki je očitno dojela, čigav ‘mandžurijski kandidat’ je ‘nov obraz’, gre tako slabo, da je v boj poslala kar Jankovića. Očitno levici zmanjkuje kandidatov, samo še čakamo, da gre v akcijo ‘Plavi’ iz Murgel. :))))

https://www.24ur.com/novice/slovenija/strahovlada-janeza-janse-se-ne-sme-ponoviti.html

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

ko sem ga poslušal, bi, če bi imel takrat volilni listek pred sabo, takoj obkrožil janšo.

Ne vem, če sta opazili, ampak Šarac se več ne propagira po medijih, razkrito je, da on ni sluga levice…

nova
Uredništvo priporoča

Delavski klasi, predvsem pa ženskam in mlajšim, ki so njegova največja volilna baza toplo polagam na srce dve stvari:

1. Vodja mora bit boljši od vseh nas. Ni dovolj “da je zgolj nekaj naredil”. Vodja mora bit pošten, deloven, preudaren.

2. Da je vodja uspešen mora danes znat tudi angleško in upravljat z računlanikom. Spoštovat mora tudi nežnejši spol. To da se omenjena oseba javno pohvali, da ne zna niti prižgat računalnika, in ne zna niti besedice angleško, ter zahteva spolne storitve za službo pač ni prava pot.

Je pa zato največji levičar, to pa pri slovenski volilni bazi že nekaj pomeni. 🙂

http://www.delo.si/novice/volitve/zoran-jankovic-rad-bi-videl-kdo-je-vecji-levicar-od-mene.html

No, kaj takega se me ni ne bi moglo zgoditi. Namreč, da bi obkrožila Janšo. Pa mi Zoki sploh ni blizu in tudi njega ne bi volila.

Jaz takoj volim tistega, ki:

1) vpelje ZUJF 2,3,4… in prizemlji visokokastne javnosektorske modele z 10k+ plačami, ki ne znajo seštevati v Excelu
2) javnosektorskim uslužbencem, še posebej tistim visokokastnim, prepove popoldanske spje in avtorske pogodbe na račun javnih financ
3) prepove Zemljariču vstop v UKC, razen na bolniških nosilih

norcev na levici ☺

Uf… tale točka 3… Tole bi še jaz znal izigrati. 😉

Če bi ga poslušala, ali ne, nikoli ne bi obkrožila SDS.

No, kaj takega se me ni ne bi moglo zgoditi. Namreč, da bi obkrožila Janšo. Pa mi Zoki sploh ni blizu in tudi njega ne bi volila.
[/quote]

Če bi ga poslušala, ali ne, nikoli ne bi obkrožila SDS.
[/quote]

Zdaj imaš delovne, poštene in preudarne…ki niso nič naredili.

Če imaš za sabo ekipo, ki to opravlja namesto tebe…le zakaj bi potreboval to znanje? Zakaj se pa politiki s šoferji vozijo – a ne znajo sami voziti?

Bolje biti premijer kot župan
Prodala si mi aspirine dal sem ti mnogo par
Nočima me zove moj Milane
Prav Zoki dej postan predsednik vlade, de

ŠTO SI TI ŠTO SAM JA MOJ ŽIVOTE
DA LI PREMIJER DALI SAMO ŽUPAN
JER ZATVORA JER ZATVORA
BLANKA ŽGAJNAR ME SPASILA

Levici se je popolnoma zmešalo.
Šarca so ljudje spregledali zdej pa v obupu Zokija forsirajo :Đ

New Report

Close