Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Odprto pismo Janezu Janši in vsem, ki talajo svoje obljube kot bonbone

Odprto pismo Janezu Janši in vsem, ki talajo svoje obljube kot bonbone

Bližajo se volitve in to z veliko hitrostjo. Vsak pezde, ki ima vsaj malo možnosti za zmago, hoče pristaviti svoj piskrček, kamor stlači vse možne in najmanj možne obljube tega sveta, kako se bomo imeli krasno, ko bo vladal on. Danes zjutraj so me še pred dnevno vročino, naravnost POGRELE fotke, kjer je slikan prvak SDS z vsemi možnimi PRESEŽKI, nasmehi do neba, med tem ko se slika z volilci in jih objema. Zato sem mu pod fotografije napisala svoje mnenje, kako jaz gledam na tale njegov kolaž fotografij, oziroma po domače CIRKUS:
🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪🎪
Žal jaz v teh nasmehih in fotografijah vidim samo to, kaj so ENI pripravljeni vse početi in narediti za to, da bodo vsaj naslednja 4 leta brezskrbno na čelu države in imeli v rokah škarje in platno.
Ko je Janša prvič zmagal na volitvah sem bila verjetno ena najbolj navdušenih državljank, nad to zmago. Verjela sem v pravično državo, povišanje plač in pokojnin, ustavitev vseh vrst privatizacij firm in odpuščanja delavcev….doživela pa sem….vse kar smo doživeli v bistvu vsi. Mislila sem, da so TARDEČI večglavi ZMAJI, ki jih je treba za vsako ceno premagat in pospraviti v zgodovino. Danes ne vem, kateri zmaj katere od ”strani” ima več glav. Ko je začel vladati Janez, so se penzije skoraj začele zmanjševat, ukinjal je praznike in dela proste dni, češ, da jih imamo preveč, čeprav imajo nekatere Z evropske države še kake 2 dni več prostih dni v skupnem številu, zmanjševal se je regres v gospodarskih državnih podjetjih, ki so ustvarjale dobiček, pa so jim ga pobrali, zmanjšala se je božičnica in ene so ostale na isti ravni do danes….NO VSE TO STE BILI SPOSOBNI NAREDITI V NITI NE 4 LETIH, GOSPOD JANEZ JANŠA in ne razmem tega folka, kot da imate v glavi plastelin in ne možganov, ki ga lahko po svoje oblikuje vsak tujerodni SPRDONJA. Jaz bom volila stranko, ki vem, da na žalost nima šans, vsaj letos ne, ampak nočem biti ena tistih, ki mi bo 4 leta žal, da sem tudi jaz nasedla vsem reklamam o lepih časih pokvarjenih SDS in tudi drugih.
Pa si tudi vi poglejte program ene takih strank, v katero gre verjeti, saj je sestavljena iz ljudi, ki vsak dan doživljajo klofute in razočaranja ravno iz strani takih kot so SDS, SMC, DESUS….
Stranka ReSET-Rešimo Slovenijo Elite in
Tajkunov https://za-reset.si/stranka-reset-je-sedaj-tudi-uradno-ustanovljena/

Le delno se strinjam s tem.
Fora pa ni zviševanje plač in pokojnin, neproduktivnim! Halllo.
Fora je v spremebi miselnosti nas samih in prenehanje s korupcijo in birokracijo. Korupcija so tudi odpravnine in plače birokratov in vseh javnih uslužbencev (tudi direktorjev), ki so višje od plače predsednika vlade. Hehe. Država je lastnik, podložniki (direktorji in njim slični qurci) pa mlatijo.
Birokrati so gonilnik in vzbujevalnik sami sebe. Potrebujejo se en zaradi drugega. Takšne predpise si nastavljajo. Naredijo pa samo zmedo in je en k*urac vse skupaj. Tudi novinarji. Poglej koliko je TV hiš!!
Smisel države bi bil organizirati prehransko samooskrbo, obnavljanje mali kmetij, vstran od NATO pakta in organiziranje samoobrambe na teritorijalni način (slično kot je bilo)
Jebeš Patrije. Uničiš jo lahko z enduro-kross motorjem in tromblonom.

Si predstavljaš “Konec nafte”. Mislim krizo z energijo. Otežkočeni prevozi in slično.
Kaj bomo? Drkali qurac. Ha?

Koga volit?
Ne vem. Verjetno nikogar.

Poleg tega, kar si naštela, je Janša začel razprodajati naše vodne vire. To smo izvedeli šele po koncu njegove vlade. Malo je tudi manjkalo, da nam ni nakopal trojke. Ves čas je ustvarjal izredne razmere. Kar naprej ima neke tožbe zaradi premoženja in žalitev, izmikal se je pozivu sodišča, kar kaže na njegovo moralo, ki ni primerna za vodjo. Ljudje bi ga pa še kar volili. Težko razumem.

nova
Uredništvo priporoča


Ah daj no, pa z metlo leta, pa slabo vreme dela….daj ne bluzi , argumentiraj, katero vodo je prodal, ah trojka, mi degeni smo pa 5 miljard vrgli v banke , da se danes posvečeni mastijo, poglejva irsko , oni so imeli trojko, koliko že je tam povprečna plača, tisto o nekih žalitvah pa sploh ni za komentirat, če bi o tebi lažnjivo govorili bi enkrat tudi eksplodiral, najbrž je narobe tudi to da toži državo za odškodnino v zadevi partija

Tole za vse, ki se zaklinjajo, kako nas je Bratuška ‘rešila’ pred trojko:

http://www.delo.si/novice/svet/irska-zgodba-o-zmernem-uspehu-trojke.html

Verjamem pa, da Bratuško po božje častijo modeli z 10k+ javnofinančnimi plačami, katerim sicer težave povzroča že seštevanje v Excelu.

Če sam nočeš in ne zmoreš krotiti lastnih apetitov, ti jih mora pa nekdo drug in to boljše prej kot pozneje.

Jaz volim za tistega, ki:
– vpelje ZUJF 2,3,4… , prizemlji zgoraj omenjene modele in omeji de facto uzakonjeno javnosektorsko korupcijo
– javnosektorskim uslužbencem prepove popoldanske fuše, plačane iz javnih financ
– prepove vstop Zemljariču v UKC, razen na bolniških nosilih

V NATO moramo ostat. NATO potrebuje le boljše in bolj sposobno vodstvo. Recimo mene.

Kot sem ze parkrat napisala. Novi obrazi gor ali dol. Ravno njih je treba voliti, da se tele stare naravno prečisti, ker vsi stari po spisku so za v penzijo, od sd, desus, sds sploh. Cerar bi naredil vec, ce ne bi imel s sabo starih sil, ki so ga zavirale. Vendar je v marsicem uspel, kar uspeva novim ljudem, tudi nekaj teh ostane za naprej, prihajajo pa novi, npr sarcevi, tudi levica hoce nekaj boljsega, celo nsi in toninu verjamem, je v njih nekaj sveze krvi, ce ne upostevam dejstva, da jih s sekto nekaj nezdravo veže

Predvolilna antipropaganda globoke države tudi na tem forumu.

Dobro napisano!

Kaj pomeni, da ‘so se penzije skoraj začele zmanjševat’?

A Bratuška je pa iz Slovenije skoraj naredila uspešno državo?
Cerar skoraj napovedal boj uzakonjeni korupciji?

New Report

Close