Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vi tega ne razumete, saj je cirka 90 procent vas ali neumnih, ali duševno zaostalih ali naivnih ali ste zgube ali kaj dr

Vi tega ne razumete, saj je cirka 90 procent vas ali neumnih, ali duševno zaostalih ali naivnih ali ste zgube ali kaj dr

Za eno državo so v drugi državi novinarji napisali, pri nas imamo mafijo, pri nas pa mafija vodi kar državo. Takole bom napisal, pametni bodo že razumeli, za druge tako ni pomoči. Vse napisano ne velja za vse in za vsakogar. Takole to gre, lobiji vodijo zadeve in ti lobiji rabijo denar, ogromno denarja,ne en evro na dan, kot vi, ki delate za 500 evrov na mesec , ampak cirka 100 000 evrov na teden ali mesec, imajo služkinje pa prostitutke, bazene, vile jahte, na kanarskih , maldivih pijejo koktajle za 500 evrov, za vse to rabiš ogromno denarja, ki se dobi iz lopovskih poslov, marž, podkupnin, korupcije in podobno, vse to pa ti zagotavljajo določeni osebki, ki so v višjih vejah oblasti in ko to ne gre več, je treba tega odstavit ali odstopit. Fantje mu zagrozijo, najbrž tako, da bodo pobili vso njegovo družino do žlahte 20 kolena, ker so ob denar in potem čakajo drugega, da pride na to mesto in da ga bodo naskočili. Ta naivnež najbrž sicer misli, da se jim bo ali uprl, ali pa je že od začetka nastavljen in zgodba gre dalje, vi plačate, oni uživajo. Tako je moje osebno prepričanje. Tako je vedno bilo in tako vedno bo, dokler ne bo umetne inteligence, tega se veljaki bojijo.Ker sedaj je korupcija, človek je koruptiven na vseh koncih in krajih, ta pozna unga, un tega , un je seksal to in tako dalje, pri malo sloveniji je to še bolj izrazito, die welte je lani napisal, da smo najbolj koruptivna država v eu, če se prav spomnim. Omenjali ste g J. , da je dobil odpravnino, delavec jo pa ne. Jaz ne trdim, da je jazbec kaj ukradel ali kak zakon kršil, nasprotno vse je po zakonu, kaj vas to uči. Vas to kaj nauči ali nič. Edini sistem na svetu, pa vem da bodo sedaj eni spet skakali in ne poveličujem tega sistema, nam ni dal NIČ, ampak to je bil sistem maršala tita, edino tam je bil delavec zaščiten in je po praviilu dobil vse pravne bitke na sodiščih, tudi če s eje tožil z veljaki, že zato, da ravno delavci in ljudje niso imeli razloga očitati sistemu, da je nepravičen.Pri nas v edboru je bil največji belogardist tega okraja, da so sami komunisti skakali na vodstvene zakaj so to dopustili, pa so dejali, ravno zato, da nam ne bodo očitali nepravice. In kar se tiče volitev, govorim o g Š., absolutno nimam nič proti njemu, tv ja sicer ne gledam ne radia ne nič, ampak tako bo kot vedno, iz te zgodbe ne bo nič oz. slovenci ga boste prekjlinjali tako kot ste še vsakega, razočaral vas bo tudi on, ker ali ne bo mogel nič nardit, ali se ne bo upal, ali bo se skorumpiral tudi sam ali kja drugega. Čez 6 mesecev ali še prej ga boste preklinjali, zapomnite si to.Za slo ni rešitve, tako je moje osebno mnenje, kot je moje osebno prepričanje za vse napisano.

Odlično! Narediti se ne da nič, se ne splača niti truditi, bomo že mi, “tapametni”, poskrbeli za vse! Vi pa se kar dalje pasite in blejajte!

” neumnih, ali duševno zaostalih ali naivnih ali ste zgube ali kaj dr”
Pa pravijo, da ni izbire…

Mene nič ne motijo razni lobiji, ker sposobni še premalo dobijo. Nismo več v komunizmu, da bi bili vsi enako revni. Motijo me socialci, ki bodo spet na tuj račun ogromno gor dobili. Moti me tudi previsoka minimalna plača, ki uničuje delovna mesta. Če bi bila plača dvesto evrov, bi bilo toliko delovnih mest, da bi lahko cel Balkan tukaj zaposlovali, ne samo pol Kosova kot danes.

Ahhhhh, sveta preproščina…

Pravzaprav ti kar malo zavidam, ker tvoj svet je tako enostaven in za vse so krivi neki drugi, pa elite, itd.
NI slabo.


je tako☺
Brez nas, elitnih, bi ta raja še vedno pravilno blejala – bi bila prave ovce ☺

Ha, ha, ha, kot da ste elita kdaj kaj izumili, odkrili nove stvari, gnali napredek človeštva navzgor. Napredek vedno izhaja od spodaj, tako je pravilo, poglej si malo zgodovino. Res pa je, da znate krast in izkoriščat posamezne genijalce in njihove izume. Zato vam ovce blejajo, če pa vam ne, se pa jih hudičevo bojite. Zato rabite ogromno denarja za varovanje in živite v večnem strahu.

Kaj pa to? V dohtarskih krogih so same ped.rske orgije z mladimi fanti na zasebnih otokih.

Primitiven spis primitivnega človeka, ki je jasno pokazal (spis namreč), da v povprečju spadamo med nerazvite primitivne države, katerih prebivalci so še vedno na stopnji osebnega marksizma in anarhije. Še vedno hrepenijo po ljudožerstvu in kamenih sekirah.

Prvi milijonček je dobil položen v zibelko od prodaj orožja, ki jo je pomagal organizirat njegov oče. Potem je bil dejaven v biznisu z diskači.  Spoznal je Katjo in se preselil v Maribor. Spustil se je v biznis z gostinstvom in hotelirstvom. Alpska Švica mu je ves čas držala hrbet.  Dostop do bančnikov je bil odprt. Tašča mu je pomagala prenest vzorec Term Maribor na Šolaja mrežo.

Vedno v kravatah elegantno, pretkano in preračunano. Čisto v znamenju kozoroga. Vendar to so bila devetdeseta. Nepremičnine na NMB v lasti žene, ostala mreža v rokah Zorana. Če mislite, da sem psiho, ajpes vam vse pove. Potem se je zataknilo v miselnosti. Nismo več 1994, danes smo v skupnosti modernih Evropskih držav, vse je javno. Fejkanje Hocom, Iz Qualitas je javno razkrito, vse je javno, javno, javno, javno, javno. Mala Slovenija kaj si normalna država ali mafijska pička. Očitno si žal drugo. Se boš morala zelo potruditi, da si boš oprala ime.  Skratka svetloba prihaja, vse razkriva, vse je javno. Bog pomagaj obstajamo pocestneži, ki smo zelo visoko izobraženi in mečemo resnico v obraz.

New Report

Close