Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SD nepremičninski magnati

SD nepremičninski magnati

Socialni demokrati imajo po podatkih, ki so nam jih poslali, v lasti 12 nepremičnin, razpršenih po vsej državi, v skupni površini dobrih 1753,99 kvadratnega metra. Dobili so jih kot pravna naslednica ZKS – SDP.

https://www.24ur.com/novice/dejstva/socialni-demokrati-nepremicninski-magnati.html

SD komunajzarski magnati. Preberite si članek v povezavi.

SD in njeni kadri so pokradli državno premoženje, pokradli so NLB, kradejo vam v energetiki, zdravstvu, šolstvu, kradejo vam že 20 let odkar so del oblasti, bebčki slovenski pa jim boste na volitvah spet namenili največ glasov…

Točno to, oni so si nabrali v 45 in nekaj letih vse to premoženje, kontra banda pa v parih letihod osamosvojitve, orožje, razno razne podkupnine, da ne govorimo o vsem. Če tudi sem bebček jih bom volila pa ne samo jaz še veliko drugih, ko se malo menimo!

nova
Uredništvo priporoča

očitno je..
da bomo moral tu v slo jest “kamne”..
da se bo kaj spremenilo..

Točno to, oni so si nabrali v 45 in nekaj letih vse to premoženje, kontra banda pa v parih letihod osamosvojitve, orožje, razno razne podkupnine, da ne govorimo o vsem. Če tudi sem bebček jih bom volila pa ne samo jaz še veliko drugih, ko se malo menimo!
[/quote]
Saj drugega kot je v naslovu ne b+morem rečt za vas. Pa še priznate, da spadate v to kategorijo. Pa baje ste višje izobraženi. Hahahaha

Točno tako. Slovenski narod je narod debilov in idiotov. Osel gre enkrat na led slovenski debili so že 100x padli in še stokrat bodo dokler ne pocrkajo od bušk in udarcev. Ni nam pomoči.

“Na ta način so prišli tudi do stavbe na Tomšičevi 5 v Ljubljani, kjer je danes Državni zbor; nekoč je imel tam sedež Centralni komite Zveze komunistov Slovenije. Po drugi svetovni vojni je stavbo na podlagi darilne (leta 1946) in menjalne (leta 1949) pogodbe (način, ki se bo pozneje ponovil) od Banovine prevzela Komunistična partija Slovenije. In ker se je SDP oklicala za njenega naslednika, so ji leta 1993 dovolili vpis v Zemljiško knjigo: ravno na dan mladosti 25. maja tistega leta.”

sami so si prisvojili vse premoženje bivše partije in jih prav malo briga da je v desnih strankah večina najbolj zagretih bivših komunistov in bi prav zaradi tega bile one upravičene do večine tega.

Bliža se dan mladosti, to ga bomo pili. Rdečega…Židan ga bo točil, Katićka mu ga bo pa drkala in molzla s stisnjenima ustnicama.

New Report

Close