Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tretja svetovna vojna

Tretja svetovna vojna

Kaj pomeni to, da so Združene države Amerike, Francija, Velika Britanija napadle režimske cilje kemičnega orodja v Siriji.
Tako so povedali pri poročilih.
Mene pa je strah, vsi ti napadi, pa kemično orožje, Asadov režim, pa Putin in Rusija, ki trdi, da so ti napadi nepotrebni.
In Sirski režim, ki se poslužuje kemičnega orožja, pa Kitajska, ki obsoja vojaško posredovanje in trdijo, da bi napadi bili zločin proti človeštvu.
In Slovenija, ki zagovarja diplomacijo in mirno rešitev.

Kdaj so napadle?

Shit ! To ni dobro! :((

nova
Uredništvo priporoča

Jaz samo upam, da bo vsaj kdo pameten v tej zgodbi. Da se Rusija ne maščuje vojaško, ker potem smo pa že res blizu ornk uničevalske vojne. Je pa tole precej vroče, žal je tudi mene strah. Ker nekateri voditelji so pa res nori.

Zgodaj zjutraj.

kaj imate tega putina, on pa vse prav naredi, samo drek meša, sicer pa tako in tako imajo samo vojaške vaje na območju sirije, gre za poligon, da preverijo nova orožja s katerim se putin hvali.

Priden shill. Naj ti tekne zasluženi sendvič DDD

Podgane židovske so za vsem tem! To ameriko bi bilo treba zatret že enkrat, sam drek dela.

Vsako leto židovski lobi zmeče na stotine milijonov v ameriški kongres … da potem delajo to kar židovski lobi želi.

Einsteinovo videnje tretje svetovne vojne v pesniški preobleki.
Na vaše vprašanje bojno,
kako bo s tretjo svetovno vojno,
povem:
kako bo s tretjo, ne vem,
na znanje pa dajem:
četrta bo spet s fičafajem.

Sloveniji so večja grožnja ilegalni migranti kot pa 3 sv vojna.

Nimaš samo ti pravice živeti v oazi miru.

česa se bojite, mnogi od vas bi morali biti še veseli da bo čimprej atomska padla po celem svetu, boste rešeni šihtov za 600 evrov pa te bede v kateri se večina od vas nahaja, še veseli bi morali biti da čimprej poči, men je vseen tv pa tak ne gledam že leta ker vam v večini sam možgane perejo, ne sekirajte se vi za te bombe pa amričane pa putina, se bodo že zmenil al pa če se ne briga me, tak je človek že vse uničil skrajni čas je da se iztrebi iz te uboge zemlje, edini probem kle je ta, da bo s tem uničil še vsa druga nedolžna bitja, ki so tako lepa, to je edino kar se meni smili in česar mi je žal

česa se bojite, mnogi od vas bi morali biti še veseli da bo čimprej atomska padla po celem svetu, boste rešeni šihtov za 600 evrov pa te bede v kateri se večina od vas nahaja, še veseli bi morali biti da čimprej poči, men je vseen tv pa tak ne gledam že leta ker vam v večini sam možgane perejo, ne sekirajte se vi za te bombe pa amričane pa putina, se bodo že zmenil al pa če se ne briga me, tak je človek že vse uničil skrajni čas je da se iztrebi iz te uboge zemlje, edini probem kle je ta, da bo s tem uničil še vsa druga nedolžna bitja, ki so tako lepa, to je edino kar se meni smili in česar mi je žal
[/quote]

PODPIS

Baba Vanga je napovedala, da se bo vojna začela s Sirijo. Iščem link kjer sem to brala kar precej dolgo nazaj.

Sicer članek v Slovenskih novica iz leta 2013…

http://old.slovenskenovice.si/bizarno/baba-vanga-konec-sveta-se-bo-zacel-v-siriji

Jaz mislim, da glede na to kakšen je svet, koliko bomb, kakšne bombe, kakšnje uničenje, kakšen masaker, kako znanje (svetovalcev), koliko užitkov daje svet tistim, ki odločajo o vojnah, je vse skupaj dogovorjeno..malo bum bum tam, kjer ne boli, malo bum bum tam, da se sliši, in to je to..

če me spomin ne vara, je to napovedala teta micka iz dolenjske, ko je pogledala kravji kakec in ga obrnila na drugo stran

https://www.facebook.com/ScienceNaturePage/videos/1288703157928606/
ta jedrska vojna je smiselna samo še v bistvenem, da se uničevalca človeka izplakne iz planeta, vse ostalo je tako že uničeno

nebo 3. svetovne vojne
idi spat

New Report

Close