Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ste prejeli anketo SDS?

Ste prejeli anketo SDS?

Ste prejeli predvolilna anketna vprašanja z možnostjo žreba? Zanima me ali so jih delili vsem prebivalcem.

Pri nas smo jo … je pa raje sploh ne komentiram 🙁

Naivna, ne razumem vas.
🙂

Ne. NIč podobnega nisem videl. Ne doma, ne pri starših.

Sem dobil, včeraj je prišla prav za zakurit kamin. Kakšne bolne si izmišljujejo že, ne morem verjet.

Me pa zanima po kakšnih kriterijih so jih pošiljali, če jih niso vsi dobili.

Smo gre za tipično sdsovsko prazno predvolilno nabijanje in obljubljanje, saj so tudi imeli že enkrat nek priročnik kao nekih rešitev in ne vem kaj za državo. Pa nič niso storili, ko so bili na oblasti enako kot vsi, zadolžili so državo in jo takrat celo pripeljali v največjo gospodarsko krizo v zgodovini Slovenije. Sds so največji zdraharhi in uničevalci Slovenije.

Hm, spomnim se samo, da so uvedli brezplačni vrtec za drugega otroka, pa mislim, da so ga še za časa svojega mandata tudi ukinili.

No, saj, vsebina ankete ni ravno za komentirat, ker je komična.

je bila tista z odpisom glavnice kredita 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za vsakega otroka. Se pravi, 5 otrok našteplješ in imaš poplačano stanovanje 🙂 me zanima, kakšno robo so konzumiral :)))

Mene je pa pritegnilo. Sem dogovorila.

Prav nekaj tipičnega za SDS je to, da so blazno proti nekim kao neslovencem z visoko nataliteto, ki da nam odžirajo naš denar, predlagajo pa same takšne ukrepe, za katere jim bodo ti kao neslovenci najbolj hvaležni

Najbrž nas na daleč vohajo, da nismo njihovi:)).

Dobili. Očitno nova vrsta predvolilne kampanje in samoreklame.

Smo jo izpolnili in vrnili. Ker če bodo vsi skurili, ti cepci sploh ne bodo imeli feedbacka, kaj si mislimo o njih. Vse najslabše!

MI smo dobili anketo od stranke SD v kateri sprašujejo;
ali smo za ponovno uvedbo obveznega služenja vojaškega roka
ali smo za povišanje davkov
ali smo za obdavčitev nepremičnin
ali smo za podaljšanje pokojninske dobe.

Ne, vse najslabše je rezervirano za visokokastni javni sektor z de facto uzakonjeno korupcijo, za profesorje s popoldanskimi spji in na fiktivnih avtorskih pogodbah ter modele z 10k+ plačami, ki ne obvladajo seštevanja v Excelu.

Sem dobila in sem tudi izpolnjeno poslala nazaj. Če bodo moje odgovore vsaj malo upoštevali, bo dobro.

bojo kakšne nagrade mogoče? recimo 1. nagrada ivanova slika, 2. nagrada sendvič…

Ko sem zvedel da hočeta Janša in Krkovič obrati državo za več kot milijon € (1.000.000 €)
sem rekel: glej nick name

Ko sem zvedel da hočeta Janša in Krkovič obrati državo za več kot milijon € (1.000.000 €)
sem rekel: glej nick name
[/quote]

se ti zdi, da je milijon eurov res dovolj za vso gnojnico, ki ste jo zlili nanju?

No, pa imamo odgovor, kaj to pomeni:

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

se ti zdi, da je milijon eurov res dovolj za vso gnojnico, ki ste jo zlili nanju?
[/quote]
Glede na vso gnojnico, ki je povezana tudi z njim, ga je lahko globoko sram. Prevarantje so pod plaščem osamosvojitve izvedli revolucijo, zasedli oblast in nekaznovano plenili…razlastili delavce,prodajali družbeno lastnino, uničevali pravno državo ter delavce zmetali na cesto! Pridigali o demokraciji in o boljšem življenju…ja samo za koga? Banda ušiva!


Glede na vso gnojnico, ki je povezana tudi z njim, ga je lahko globoko sram. Prevarantje so pod plaščem osamosvojitve izvedli revolucijo, zasedli oblast in nekaznovano plenili…razlastili delavce,prodajali družbeno lastnino, uničevali pravno državo ter delavce zmetali na cesto! Pridigali o demokraciji in o boljšem življenju…ja samo za koga? Banda ušiva!
[/quote]

Malo si izračunaj, koliko let je bil kdo na oblasti, tako za občutek, v kakšnem razmerju se kje nahajajo pokradene milijarde.

Ne biti naiven, da samo tisti, ki pridejo na oblast, kradejo.

Malo si izračunaj, koliko let je bil kdo na oblasti, tako za občutek, v kakšnem razmerju se kje nahajajo pokradene milijarde.
[/quote]

Pomotoma sem zašla v tvoj tekst, se opravičujem.
Še enkrat:
Ne biti naiven, da samo tisti, ki pridejo na oblast, kradejo.

Saj ne mislim tako. Razmerje pa je kar približno tam-tam.

New Report

Close