Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali bo veliki šerif Jankovi(č)ć še enkrat izvoljen

Ali bo veliki šerif Jankovi(č)ć še enkrat izvoljen

Me zanima, ali bo veliki šerif še enkrat izvoljen. Kaj mislite?

Bo….vse tako kaže…

Slovenci boste volili vsak svojega, jankoviča vsi južnaki. Ni šans, da ne zmaga. Podobno London in Koper.

Na žalost bo.

Odločitev o tem ali bo še naprej župan je v rokah volivcev, ki jih očitno ne motijo določena dejanja. Odločitve o ovadbah ipd. so pa v rokah skorumpiranega sodnega sistema. Dokler bo dobil dovolj glasov bo župan in dokler bo imel na svoji strani skorumpiran sodni sistem bo nedotakljiv.

Tudi slovenčki ga bodo, če ima pa takooooo lepe očke :-PPPPP
p.s. aja, ker so tepci

Če pa en normalen človek (poudarek je na normalen) objektivno pogleda njegov (za)govor na tv, pa se mu želodec obrne. Ker se točno vidi, kako za kamero ureže filmski nasmešek, takoj nato pa maska pade, izraz skrajno antipatičen, povrhu vsega pa še nesramen in žaljiv.

Upam, da bo izvoljen še en mandat. Moj glas ima. Dokler bo on župan, si lahko Ljubljana obeta še kaj koristnega in lepega.

Za dobro mesta Ljubljana, upam da bo izvoljen.
Zanimivo mi je, koliko opravka si dajo z njim ljudje, ki sploh niso Ljubljancani.
Za mesto je naredil veliko in se dela.

Glede kruminala pa tako, skorumpiranci in kriminalci so vsi vodilni slovenski politiki! Kaj je kdo od njih naredil za drzavo, za ljudi? Nic od nic!
Ko/ce bo Jankovic obsojen, naj bo, do takrat pa upam, da bo zupan, da se kaj naredi za moje mesto!
Imeli smo kao postene zupane, ki niso naredili cisto nic! Kaj smo imeli od njih?

Letos sem imela nekaj obiskov iz tujine in smo jih peljali po Ljubljani, center, nase naselje, naselje moje mame in naselje tasce, ta naselja niso niti C od centra, a so vsa lepo urejena in funkcionalna, od kar imamo Jankovica, obiski pa navduseni!

Center in še nekaj drugih delov.Kaj pa ,če bi še kje drugje kaj naredil koristnega?
Delajo kar jim paše.Turisti imajo lepo Lj ko ne gredo drugam kakor v center.Kaj pa drugi?Mi bi tudi imeli prvo varno potem pa lepo.Sem pa iz Dravelj-obvoznica.Tisti,ki tam živi ve o čem govorim

Upam, da bo in da zajezi vpad avtomobilskih vozačev v mesto!

Za dobro mesta Ljubljana, upam da bo izvoljen.
Zanimivo mi je, koliko opravka si dajo z njim ljudje, ki sploh niso Ljubljancani.
Za mesto je naredil veliko in se dela.

Glede kruminala pa tako, skorumpiranci in kriminalci so vsi vodilni slovenski politiki! Kaj je kdo od njih naredil za drzavo, za ljudi? Nic od nic!
Ko/ce bo Jankovic obsojen, naj bo, do takrat pa upam, da bo zupan, da se kaj naredi za moje mesto!
Imeli smo kao postene zupane, ki niso naredili cisto nic! Kaj smo imeli od njih?

Letos sem imela nekaj obiskov iz tujine in smo jih peljali po Ljubljani, center, nase naselje, naselje moje mame in naselje tasce, ta naselja niso niti C od centra, a so vsa lepo urejena in funkcionalna, od kar imamo Jankovica, obiski pa navduseni!
[/quote]
Blagor vašim pri nas vse propada -Dravlje in iščejo izgovore.In zdaj čakamo kdaj se bodo zmenili od koga je kaj.

Upam, da bo in da zajezi vpad avtomobilskih vozačev v mesto!
[/quote]
To je super ampak ne za vse .Treba je na vse ljudi gledat!

Za dobro mesta Ljubljana, upam da bo izvoljen.
Zanimivo mi je, koliko opravka si dajo z njim ljudje, ki sploh niso Ljubljancani.
Za mesto je naredil veliko in se dela.

Glede kruminala pa tako, skorumpiranci in kriminalci so vsi vodilni slovenski politiki! Kaj je kdo od njih naredil za drzavo, za ljudi? Nic od nic!
Ko/ce bo Jankovic obsojen, naj bo, do takrat pa upam, da bo zupan, da se kaj naredi za moje mesto!
Imeli smo kao postene zupane, ki niso naredili cisto nic! Kaj smo imeli od njih?

Letos sem imela nekaj obiskov iz tujine in smo jih peljali po Ljubljani, center, nase naselje, naselje moje mame in naselje tasce, ta naselja niso niti C od centra, a so vsa lepo urejena in funkcionalna, od kar imamo Jankovica, obiski pa navduseni!
[/quote]

Ti in tvoji obiski imate zelo visoko dioptrijo, že na meji slepote. Ljubljana ni lepo mesto, še manj funkcionalno. Razumem pa, da ste Ljubljančani tu subjektivni in zadeve drugače vidite.

Kaj je narobe z Jankovićem??
Ničesar, kar so hoteli, mu niso dokazali!

Ti in tvoji obiski imate zelo visoko dioptrijo, že na meji slepote. Ljubljana ni lepo mesto, še manj funkcionalno. Razumem pa, da ste Ljubljančani tu subjektivni in zadeve drugače vidite.
[/quote]

Nisem Ljubljancanka, zivim v tujini, videla sem ze veeliiikoo mest, pa se absolutno strinjam, da je Ljubljana zelo lepo mesto.

Meni gre na Q že to, da bi volil istega človeka kot južnaki.

Tudi ti si za koga južnjak. 🙂


To je super ampak ne za vse .Treba je na vse ljudi gledat!
[/quote]

Za nas Ljubljančane bi bilo super, ker ne bi imeli več nobene gneče v mestu.

Ti in tvoji obiski imate zelo visoko dioptrijo, že na meji slepote. Ljubljana ni lepo mesto, še manj funkcionalno. Razumem pa, da ste Ljubljančani tu subjektivni in zadeve drugače vidite.
[/quote]

In kje ti živiš?

Nisem Ljubljancanka, zivim v tujini, videla sem ze veeliiikoo mest, pa se absolutno strinjam, da je Ljubljana zelo lepo mesto.
[/quote]

Pa še kako si Ljubljančanka.

Pa še kako si Ljubljančanka.
[/quote]

No… Prepricanih pa ne prepricujem.

Tudi ti si za koga južnjak. 🙂
[/quote]

Za vsakega, ki živi severneje od mene 😉

Za nas Ljubljančane bi bilo super, ker ne bi imeli več nobene gneče v mestu.
[/quote]

Zakaj pa pišeš v imenu vseh ljudi.Kaj pa tisti,ki težko prideo do doma itd…

Za vsakega, ki živi severneje od mene 😉
[/quote]

New Report

Close