Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS bo zmagal!

SDS bo zmagal!

Na žalost …

Bi rad videl ja..haha dokler bodo Janša in pajaci kot so Mahnič, Grims,… notri ne bojo zmagali

Ko bi vsaj, da te murgelske priritnike spravmo tja, kamor spadajo.

nova
Uredništvo priporoča

Meni ne pašejo ne eni, ne drugi. Ampak volil bom vsakega, ki bo imel v programu restrektivno politiko proti migrantom in kosovarjem

Marjan Šarec bo zmagal. Ampak s kom bo šel v koalicijo, to je zdaj vprašanje.

Zmagal bo sds in prav je da zmaga!

sanja svinja o kokoruzi a kokoruze nema.TO SO POBOŽNE SANJE NEKATEREIH

ne bo, ker ga bodo strici iz ozadja zjebali, mater s žleht….., poglej hudiča, spet, hehe…in tako še par let, pol bo šel pa princ teme v penzijo in še on postal stric iz ozadja.

Kam že spadajo?


Ja, Šarec bo. Nisem preveč navdušena. No, sigurno bolje kot SDS.

Ma ja si ti nor a ka, sds ne bo zmagal,oni lahko zmagajo samo v kraji denarja in nepojasnjenem izvoru denarja. Toti sds so sami izdajalci in uničevalci Slovenije.

Nobene žalosti ne bo, ker ne bo zmagal 🙂

http://www.mladina.si/183278/jansev-klan/

To se pa grdo motiš. Visokokastni javni sektor z neskončnimi apetiti in de facto uzakonjeno korupcijo je tisti, ki nas bo dokončno pokopal. Od profesorjev s popoldanskimi spji in fiktivnimi avtorskimi pogodbami pa vse do modelov z 10k+ plačami, ki ne obvladajo seštevanja v Excelu.

Kaj potem, tudi če bo, sploh v tem primeru, se bo v enem letu vse sesul in jovo na novo Nima Sds za sabo kadra ki že nekaj ima, sami novinci nek od zadaj z nekih zabačenih kmetov.To noben ne bo toleriral, se bodo spotaknili veljaki po hitrem postopku Sami kmetavzarji od slovenske pomladi naprej.


Če je pol od tega res, je katastrofa!

Jaz bom volila za kogarkoli, ki ni Janša in se z njim tudi ne bo povezoval.

Če je 17{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zmaga potem bo zmagal haha

adijo, pamet! sama mafija

adijo, pamet! sama mafija
[/quote]

Ne pozabit na moje goste, no.

Janša ne bo zmagal nikoli več. Kriv si je pa čisto sam.

Enakega mnenja. O zmagi lahko le sanja rumeno modri kult … ampak spet bodo žalostno zaplesali. Nekdo bo norel dneve in tedne, gospodinja bo padla po stopnicah, kuhinja bo razbita …
Nikoli več ne bo dobil priložnosti ukiniti dela prosta dneva 2. januar in 2. maj. Nikoli.

Pa to je super, naš čovjek sa kosovski doktorjat!

adijo, pamet! sama mafija
[/quote]

O tem mi že je razlagal sosed zapriseženi SDSovc, ki je načeloma razočaran nad tem kar se dogaja.
Naivne ovce padajo na obljube svojih pastirjev in mislijo, da bodo bolje živele. Bolje bodo živeli samo njihovi pastirji in pripadniki klana.

Bodo zmagali tako, kot so zmagali pred štirimi leti, ko so tudi pred volitvami govorili, da bodo zmagali.

Mislim, kdo bo pa volil tako stranko, ki se tako moti v svojih napovedih ?

New Report

Close