Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Čas je za izgon starcev iz DZ! Hočemo nove, in predvsem mlade obraze!

Čas je za izgon starcev iz DZ! Hočemo nove, in predvsem mlade obraze!

Kaj so storili ti starci, ki grejejo stolčke v parlamentu, za dobrobit Slovenije? Nič, ker oni besede dobrobit ne poznajo. Kradejo na polno, delijo narod, povozil jih je čas, ustvarjajo napetost med državljani, delajo zdraho na političnem parketu, preprečujejo nadaljni razvoj in napredek Slovenije, in še bi lahko naštevali.

In potem se sprašujejo, zakaj mladi odhajajo v tujino.

Zahtevamo nove, in predvsem mlade obraze! Ostalo “navlako” pa v smeti, ker ne sodijo nikamor drugam! Pika!


se strnjam s teboj.

Imata dve možnosti – volita stranko, kjer ne bo teh vajinih starcev in v kolikor bo kdo vseeno prišel noter je to pač volja volilcev- imamo namreč demokracijo, ali pa sama ustanovita stranko, kjer bosta poskrbela, da nobeden vajin starec ne bo mogel iz vajine stranke priti v parlament.
Bosta kaj naredila v tej smeri?

Veliko jih misli kot avtor, zato pa Marjan Šarec vodi v anketah:)))

V politiki nima kaj delat nekdo, ki nima življenjskih izkušenj. 10 let dela v gospodarstvu, v zvezi, vsaj 3 otroci, nikoli kaznovan, niti za prehitro voznjo, brez madežev v osebni zgodovini. Nobene imunitete… osnovna kvaliteta pa bi mu morala biti poštenost. In to ne cerarjevska, ki je nikoli ni bilo.
O, so taki ljudje v Slo.

Leta nazaj je bilo točno isto.Zgodovina se ponavlja.Sami ta stari na dobrih stolčkih v socializmu.

Kaj se je zgodilo potem?
Na oblast so prišli mladi.Ki so zdaj ta stari.

In kolo se vrti naprej.
Na zahodu torej nič novega.

Očitno si me prišel na forum podjebavat. To ni dober pojav?
Jaz se strinjam z avtorjem, da mora vajeti v roke vzeti mlajša generacija ljudi in je potreno te staruhe v večini odjebat. V večini in ne govorim vse.

Ti pa se **** in rasti. Razumeš!

Daj no, daj, zdaj ga pa že sračkaš. V zvezi? Vsaj 3 otroke? Kako smo pa potem imeli Drnovška? Pa Pahorja? Še dobro, da JJ izpolnjuje pogoj s tremi otroki, če šteješ še otroke iz prejšnje zveze, ima celo 4!
Pa mora biti poročen ali lahko živi na koruzi? A če je potem kot mlad bil 1x kaznovan s plačilom položnice zaradi prehitre vožnje, kar ne more več kandidirati? A za madež v osebni zgodovini šteje na primer to, da je prevaral ženo? Čeprav jo je samo 1x in ga je žena vzela nazaj, čeprav je izvedela?

Daj no še kaj več butastega napiši o pogojih za poštenega politika:))

Tale kolumna je kot nalašč za avtorja teme: https://siol.net/siol-plus/kolumne/strici-na-pomoc-461065


Nič lažjega! Vsi na volitve in obkrožiti mlade zaupanja vredne ljudi!

Očitno si me prišel na forum podjebavat. To ni dober pojav?
Jaz se strinjam z avtorjem, da mora vajeti v roke vzeti mlajša generacija ljudi in je potreno te staruhe v večini odjebat. V večini in ne govorim vse.

Ti pa se **** in rasti. Razumeš!
[/quote]
Mlajša generacija lahko pride v parlament le, v kolikor bodo izvoljeni. Glede na to, da imajo vse stranke na listi tudi starce je edina možnost, da ustanoviš novo stranko in poskrbiš, da tudi na listi ne bo nobenega starca…, upam, da ne bo izpadlo, da le govoričiš in da boš sam naredil kaj za to, kar te moti.

Ob tem bi bilo pa prav, da glede na tvoje izrazoslovje vzameš malo v roke bonton.
LP


Nič lažjega! Vsi na volitve in obkrožiti mlade zaupanja vredne ljudi!
[/quote]
pa kandidirajo naj na listah strank ☺
aja, to pa ne gre, ker ob tem ne morejo igrati igric na netu ☺


pa kandidirajo naj na listah strank ☺
aja, to pa ne gre, ker ob tem ne morejo igrati igric na netu ☺
[/quote]
Pojma nimam. “Mojih” do sedaj še ni bilo v parlamentu.

Mladi bodo pa pošteni in ne bodo kradli. Nekateri pa ste pravljičarji 🙂

Torej praviš – dajmo novim in mladim priložnost, da postanejo znani in stari in jih bomo čez nekaj let obtoževali istega pa spet iskali nove in mlade? Pomembno je, da smo se izprsili in zahtevamo svoje!

Vseeno bolje upat, da mladi morda ne bo kradel, kot pa postavit nekoga, ki že dokazano krade. Matematika je tu čisto enostavna

No, poskus z Mahničem me definitivno ni prepričal 🙁


Se spomnite, kako je prišel na gala sprejem k Melaniji v pogrebni obleki…, se še sedaj nasmejim tisti sliki, kjer sta bila gor butec&butec, ha, ha, ha …

Sprijaznite se za bozjo voljo ze enkrat, da v tej drzavi se 1000 let ne bo drugace. Dokler bo to drzavo vodila udbo mafija ne pricakujte sprememb. Tudi g. Vili Kovacic si bo enkrat prisel gor, da je kot Cervantesov don Kihot, ki se bori z mlini na veter. Tudi meni so ze lepo povedali, da z drzavo in naravo ni mogoce se boriti.


Se spomnite, kako je prišel na gala sprejem k Melaniji v pogrebni obleki…, se še sedaj nasmejim tisti sliki, kjer sta bila gor butec&butec, ha, ha, ha …
[/quote]

Evo, mlada obraza z vizijo za prihodnost. No, en zelo ozko zazrt v prihodnost, tadrug pa ima bolj širok pogled na sedanjost :))

[img]https://www.dnevnik.si/i/otfl/2017/01/19/989967.jpg[/img]

New Report

Close