Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SD najbolj škodljiva stranka v Sloveniji

SD najbolj škodljiva stranka v Sloveniji

V stranki Solidarnost so vložili kazenske ovadbe zoper Boruta Pahorja, Franceta Križaniča in Mateja Lahovnika zaradi odgovornosti pri projektu Teš 6. Uroš Lubej iz Solidarnosti je ob tem dejal, da so v stranki prepričani, da so nekdanji predsednik vlade in oba ministra ne le politično, temveč tudi kazensko odgovorni.

http://www.rtvslo.si/slovenija/v-solidarnosti-kazensko-ovadili-pahorja-krizanica-in-lahovnika-pricakujejo-tudi-pahorjev-odstop/450871

Dosežki stranke SD

TEŠ 6
Uničenje vojske
Kraja otrok – Koroška dečka
Poslanka z lepljivimi prsti na občini
Niso odstavili ministrice za obramb o samo zato, ker ima od Škoberneta stari biznis z vojsko
Tanja Fajon in njene vize rezultat Velenje kjer je tudi župan iz SD-ja
Teran in Pršut
20 let v vladi in pri koritu
Solidarnost in več kot 40 000 eur neupravičenih financ
Metanje polen pod noge stranki SMC zaradi zdravstvene reforme

Ali naj nadlajujem ???????

Se eden, ki namesto, da bi ponudil in izvedel boljso alternativo, ter potem rekel: “Poglejte, tako se stvari streze!”, raje svojo nesposobnost opravicuje s tem, da so drugi se bolj nesposobni.

Pokazi mi svojo carovnijo in ce se mi bo zdelo dovolj varno, lepo in koristno, bom sledil tvojemu vzoru. Sicer zapri gofljo in se spravi pocet kaj koristnega.

😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zakaj točno pa je nekdanji protestnik Uroš Lubej šel v sodelovanje s SD? Lahko to razložiš?

nova
Uredništvo priporoča

SD in Levica sta stranki, ki si želita uničiti Slovenijo. Prav je, da jih na volitvah izločimo iz parlamenta!

Očitno je SDS stranka zbrala dovolj prostovoljnih prispevkov, da lahko spet plačujejo forumske trole za predvolilno kampanjo.

Dame in gospoda: kdo v Sloveiji pa je sploh v zivljenju ze naredil toliko dobrega za skupnost, da bi ga bilo vredno nagovoriti h kandidaturi?

P.S.: Pa ne mi s temi zgubami, ki se smejijo na plakatih vsake stiri leta… Mislim zares svobodne ljudi na dobrem glasu, mojstre socialnih vescin. Nobenih kompromisov.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Stranke SD ne bi volila že iz golega razloga, ker so bili prevečkrat vladi, stanje v državi, sploh na področju korupcije, pa je katastrofalno. In za to korupcijo plačujemo vsi. Nemogoče je, da taka stranka ne bi bila pri sistemski koruciji aktivno udeležena. Nemogoče. Vseskozi je pomagala pisat zakone, ki so jo omogočali in kadrovala ljudi, ki so jo izvajali. Zdaj se pa nedolžno dela in s kaže prsti na druge.
Se spomnim, ko so v enem TV-soočenju Pahorja spraševali, zakaj ni več naredil proti korupciji – in rekel, da so interesi pač tako in on ne more proti temu nič. Javno je to priznal.

Ne vem, kaj se imaš ti sploh za oglašat. Ne živiš v Sloveniji in ne voliš v Sloveniji. Kdo si ti, da boš nekomu, ki tukaj čuti posledice politike SD govoril, naj zapre gofljo????

Kakorkoli, ampak zakaj pa ravno stranka Solidarnost in Uroš Lubej sedaj pred volitvami v akcijo proti stranki, s katero so povezani?

yup – SD, SDS, Desus, SMC – vsi so isto govno. Pred volitvami obljubljajo marsikaj, ko pa jim volivci dejansko dajo možnost in jih volijo (in celo sestavljajo vlado) – se ne zgodi NIČ.

Kje je zdravstvena reforma, konec mešanja javnega in privatnega, korupcija, reforma davčnega sistema …?

Zase vem da teh ljudi ne bom volil, ostali pa jamrajte še naprej

Povsem prav ste ugotovili, SD je skrajno leva stranka, Fajonova, Vajgl, Škoberne…., samo za migrante jim gre, Fajnova&Vajgl sta uspela uničiti tudi Makedonijo, da je postala tretja albanska država, hm, ne počne SD nekaj podobnega v Velenju kjer so Albanci preplavili mesto in se nikakor ne vključijo? Aja, lokalni prebivalci se jim morajo prilagajati. Poglejte malo twite od ga. Fajon, dobesedno orgazmira ob trumah migrantov, gospa aktivno sodeluje pri izpolnjevanju Sorosevega načrta uničenja EU, enako velja za Vajgla. Škoberne je otrok tajkuna, SD pa sponzorira tovrstne prakse…, zaradi Židana smo izgubili teran, torej, SD je stranka, ki vodi proti državno in proti državljansko politiko, torej ob taki stranki v državi res ne rabiš nobenega zunanjega sovražnika, bo SD samostojno poskrbela za izničenje vsega našega in za uvedbo novih, islamističnih praks…
Da pa ne bo pomote, tudi druge stranke niso nič kaj prida, kradejo si, razlikujejo se samo v tem ali poleg lopovščin sodelujejo še pri izničenju naše identitete.

Ne vem, kaj se imaš ti sploh za oglašat. Ne živiš v Sloveniji in ne voliš v Sloveniji. Kdo si ti, da boš nekomu, ki tukaj čuti posledice politike SD govoril, naj zapre gofljo????
[/quote]

Torej nimas rezultatov, le ljubo bi ti bilo priti blizje h koritu?

P.S.: Kdo sem jaz? Morda nekdo, ki je zavrnil koritarstvo in ostal brez vsega… svoboden clovek na dobrem glasu, kot se temu rece. Kdaj si pa ti nazadnje bil nacelen? 😉


Vem, da si strašno pameten in skoraj “guru” tega foruma. Živiš v Deutschland in pametuješ od tam in nas učiš ne vem čega. Pridi nazaj in se izkaži, ne pa da bluziš na levo in desno.
Ja , upam, da vsaj davke plačuješ v svoji EX- državi. Pa jih zagotovo NE.
Pa še tipkovnico zamenjaj , slovenska ima namreč tudi šumnike in sičnike. To bi pa kao neki veliki računalniški “stručko”, zagotovo moral vedeti. Pa očitno ne !!!!!!!

Zakaj se sploh ubadate z njegovim mnenjem? Vse kar napiše je blef, rad bi bil všečen, dajal vtis, da je “nad ljudmi”, torej kot neke vrste guru, modrec…., v reali je vse prej kot to. Takih ljudi se je za izogibati.

Torej nimas rezultatov, le ljubo bi ti bilo priti blizje h koritu?

P.S.: Kdo sem jaz? Morda nekdo, ki je zavrnil koritarstvo in ostal brez vsega… svoboden clovek na dobrem glasu, kot se temu rece. Kdaj si pa ti nazadnje bil nacelen? 😉
[/quote]

Kakšnih rezultatov? Kakšno korito? A si piarovec SD-jevcev? Zagovarjaš stranko, ki je povzročila stanje, zaradi katerega si odšel?

SD so tako levičarji kot SDS desničarji, ko je treba reševat problem ciganov – not. Vse je samo poza, skrb za lastno rit.


Vem, da si strašno pameten in skoraj “guru” tega foruma. Živiš v Deutschland in pametuješ od tam in nas učiš ne vem čega. Pridi nazaj in se izkaži, ne pa da bluziš na levo in desno.
Ja , upam, da vsaj davke plačuješ v svoji EX- državi. Pa jih zagotovo NE.
Pa še tipkovnico zamenjaj , slovenska ima namreč tudi šumnike in sičnike. To bi pa kao neki veliki računalniški “stručko”, zagotovo moral vedeti. Pa očitno ne !!!!!!!
[/quote]

Glede davkov… v nekih trinajst letih delovne dobe pri v povprecju trikratniku ali stirikratniku povprecne place sem placal dovolj davkov, da bi si prisluzil osnovno raven storitev za do konca zivljenja. Prostovoljstvu se nisem odpovedal “do zadnjega diha”, pa ceprav je meni samemu “tekla voda v grlo”, kot se rece. Ti, po katerih se pljuva v tej temi, so “plonkali” moje prijeme in jih “prodajali kot politicni uspeh”… Hja, dragi moj… Kolikor sem jaz naredil za skupnost, vecina tu pisocih ne bo v celem zivljenju. Tako da to debato lahko kar zakljucimo.

Vprasanje je zgolj: kdo v Sloveniji je sploh na podlagi dosedanjega dela sploh vreden zaupanja, da bi se mu moglo podeliti mandat za vodenje drzave, da se to – oprostite izrazu, ampak nimam druge besede – govedo, ki se pase po “upravi” koncno spravi v tek in zacne sluziti drzavi?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kakšnih rezultatov? Kakšno korito? A si piarovec SD-jevcev? Zagovarjaš stranko, ki je povzročila stanje, zaradi katerega si odšel?
[/quote]

Tako so govorili tudi v Jugi: kdor ni z nami je proti nam. O tem govorim. Isti ste. Le radi bi bili blizje koritu (kakor oni). Nobenih razlik. Ko jajce jajcu…

Pokazite mi cloveka, ki bo izpovedal viizijo Slovenije za naslednjih 30 let in bo sprejemljiva vsem “dvem milijonom”. To je vse. Ostalo je “nepotrebna navlaka”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

hja kje sta pa Meh, Kontič, ki sta poskrbela za poroštvo in na ves glas tulila da je 6 blok nuja? Kje so ljudje, ki so delali ocene premoga, torej količine, cene itd, kar je bila osnova za izgradnjo? Do teh kljukcev so že prišli ali še ne?

Kje so pa tisti, zaradi katerih nimamo Severnega toka, posledično nimamo 2 plinskih blokov, katera bi nadomestila tista 2 na premog? Tile so tudi že prišli na kak razgovor?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ni treba, o SDSs vemo že vse!

“SD najbolj škodljiva stranka”

en S si pozabilo napisat

Tako so govorili tudi v Jugi: kdor ni z nami je proti nam. O tem govorim. Isti ste. Le radi bi bili blizje koritu (kakor oni). Nobenih razlik. Ko jajce jajcu…

Pokazite mi cloveka, ki bo izpovedal viizijo Slovenije za naslednjih 30 let in bo sprejemljiva vsem “dvem milijonom”. To je vse. Ostalo je “nepotrebna navlaka”.
[/quote]

Da.

Glede davkov… v nekih trinajst letih delovne dobe pri v povprecju trikratniku ali stirikratniku povprecne place sem placal dovolj davkov, da bi si prisluzil osnovno raven storitev za do konca zivljenja. Prostovoljstvu se nisem odpovedal “do zadnjega diha”, pa ceprav je meni samemu “tekla voda v grlo”, kot se rece. Ti, po katerih se pljuva v tej temi, so “plonkali” moje prijeme in jih “prodajali kot politicni uspeh”… Hja, dragi moj… Kolikor sem jaz naredil za skupnost, vecina tu pisocih ne bo v celem zivljenju. Tako da to debato lahko kar zakljucimo.

Vprasanje je zgolj: kdo v Sloveniji je sploh na podlagi dosedanjega dela sploh vreden zaupanja, da bi se mu moglo podeliti mandat za vodenje drzave, da se to – oprostite izrazu, ampak nimam druge besede – govedo, ki se pase po “upravi” koncno spravi v tek in zacne sluziti drzavi?
[/quote]
Aha pamentjakovič, res si se zgubil v vseh tvojih izjavah o nekaterih temah in dejstvih. Kot prvo jaz in veliko Slovencev ne poznamo tvoje kao “dobrodelnosti”. Daj malo jo predstavi nam V SLO in še kje drugje. Priznavam, da smo vsi kao evropska družina in tudi “charity” ima svoj pomen.
Ja nisi pa napisal pa naj ti verjamemo ali ne koliko TAX ja davka si plačal v Sloveniji, pa recimo v zadnjem letu.
Itak se lahko zlašeš in tudi se boš, ker nisi odgovoril na osnovno vprašanje že v mojem prvem postu.
Politika je zame brezveznost kot si lahko ugotovil, bolj me moti tvoj pristop “from Deutschland” , na pogled, kaj se dogaja pri nas.

Zakaj si pa sploh postal “begunec” iz Slovenije, ko tako danes nekaj “nakladaš”.
Ostani tam kjer si in nam daj mir. Seveda si volilec na vseh volitvah, ker se predstavlJaš za “dvoživko”.
Pusti Slovenijo pri miru in se ukvarjaj s tistim, kamor spadaš.
Ne, ne sem velik zagovornik EU, vendat s tvojimi besedami in dejanji ne spadaš v ta okvir, pa lahko imaš zaradi mene 100 milijonov ojrou.
Aja a za SLO tipkovnico pa nimaš 7,99 ojrou. Ni ti pomoči.


Aha pamentjakovič, res si se zgubil v vseh tvojih izjavah o nekaterih temah in dejstvih. Kot prvo jaz in veliko Slovencev ne poznamo tvoje kao “dobrodelnosti”. Daj malo jo predstavi nam V SLO in še kje drugje. Priznavam, da smo vsi kao evropska družina in tudi “charity” ima svoj pomen.
Ja nisi pa napisal pa naj ti verjamemo ali ne koliko TAX ja davka si plačal v Sloveniji, pa recimo v zadnjem letu.
Itak se lahko zlašeš in tudi se boš, ker nisi odgovoril na osnovno vprašanje že v mojem prvem postu.
Politika je zame brezveznost kot si lahko ugotovil, bolj me moti tvoj pristop “from Deutschland” , na pogled, kaj se dogaja pri nas.

Zakaj si pa sploh postal “begunec” iz Slovenije, ko tako danes nekaj “nakladaš”.
Ostani tam kjer si in nam daj mir. Seveda si volilec na vseh volitvah, ker se predstavlJaš za “dvoživko”.
Pusti Slovenijo pri miru in se ukvarjaj s tistim, kamor spadaš.
Ne, ne sem velik zagovornik EU, vendat s tvojimi besedami in dejanji ne spadaš v ta okvir, pa lahko imaš zaradi mene 100 milijonov ojrou.
Aja a za SLO tipkovnico pa nimaš 7,99 ojrou. Ni ti pomoči.
[/quote]

Vztrajaj. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

P.S.: Mimogrede… voliti drhal ali ne voliti nikogar. Posluzujem se zadnje moznosti. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close