Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Boste šli na volitve ?

Boste šli na volitve ?

https://www.survey-maker.com/poll1909268xc887D5D7-53

Ne vem še.

seveda grem sam da gargamel ne zmaga

kdo je gargamel?

kdo je gargamel?
[/quote]

Marjan Šarec


Bi lahko zmagal?


Bi lahko zmagal?
[/quote]

Saj bo, ker slovenci bodo volili nov obraz dobili pa nov SD in migrante.

Marjan Šarec
[/quote]

gargamel je plešast

Zakaj ne moremo videti rezultatov te ankete???
Sicer pa, ja, grem, da JaJo ne bo zmagal.


Tudi jaz.

večina pa prav iz tega razloga ne gre na volitve.
da ne bi kdo mislil, da smo glasovali za levičarje.


Bi lahko zmagal?
[/quote]

Da bi on zmagal!? Ne verjamem.

…ma dajte no, niti slučajno…si delajo norca iz nas vsi po vrsti…škoda mojih 5 minut časa

Valjda bom šel! Volil bom pa Peanuts-e!!
https://en.wikipedia.org/wiki/Peanuts

kdo je gargamel?
[/quote]

ptujski župan 😉

Upostevajoc, da se v Bruslju razmetavajo z denarjem (tudi nasim) za recimo dnevnico poslanca, ki znasa 287 € na zasedanje, da o drugih astronomskih dodatkih ne govorim, ter upostevajoc, da o tem odlocati ne moremo in da bomo se naprej polnili to vreco brez dna, in ubogali navodila, se sprasujem, kaksen smisel imajo volitve. Itak je vseeno.
Sicer nekaj dobrega je v vsem tem: koncno tocno vemo, kaksne oblike morajo biti banane in kumarice. Po predpisih, jasno.
Le kako bi preziveli brez teh smernic?!

Seveda bom šel, pa se koga bom nateral, da gre….
To pa za to, da ne zmagajo strici iz ozadja….
Glasoval bom pa za stranko Dobra država…

Jas bom kandidiral za premiera, jaz to bom, Slovenija nebo …

Polej vas zaston obrijam. Allah je velik! N toko bo pol ministar za kult uro. Mesec za gospodarstvo. Vlado bom preseli na Metelkovo, vsi tamkajšni narkomani budu poslanci….

Ahmad sa 6 dece

se pravi vse bo ostalo po starem? gospodarski minister je že zdaj mesečnik, se mu niti sanja ne, ministrica za obrambo tud ne ve za kaj se gre, za zdravstvo je taka kot bi ga pila cel teden na Metelkovi, tud ne ve za kaj se gre,edino kar nam še manjka je ministrstvo za priseljence in osebnega poverjenika za kozojebe, absolutno še to potrebujemo

Jaz pa grem da ne zmaga ne jajo ne trenutna garnitura :-DDD

Mlad zdravnik je po pomoti pacientu, ki je imel hudo drisko,namesto zdravila za zaprtje predpisal pomirjevala.
Ko je pacient naslednjic prisel k njemu, ga zdravnik povprasa:
Kako kaj driska, ali gre na bolje?
Pacient: Ja, gospod doktor veste serjem se vedno kot vidra,ampak sekiram se pa prav nic vec.

Ta banda se ne bo delala norca iz mene.

Vsak bi bil rad politik, letos bomo imeli toliko strank, da še imen vseh ne vem. Vsak, ki ima pet minut časa ustanovi stranko, program napiše v štirinajstih dneh, oblublja mogoče in nemogoče stvari, predvsem pa vsi prepričujejo volilce, da je njihova stranka odrešitev za Slovenijo. Kdo sploh še vsemu temu verjame?

Po dolgem času bom šel spet na volitve. In volil bom SDS. Edina normalna in poštena stranka.
S pomočjo te stranke in Anžeta Logarja in njegove preiskovalne komisije, je vsak Slovenec, ki je le hotel, lahko videl, kdo nam je ukradel državo in pokradel banke. Po zaslugi SDSa in Anžeta Logarja so banksterji, tajkuni in ostali lopovi, dobili konkretna imena. Po zaslugi SDSa so imena lopovov znana. Ker pa ta imena po zaslugi levičarskih strank, še niso za zapahi, pomeni, da mora na oblast prit SDS, da bodo ta imena končno enkrat odgovarjala.

+10+

New Report

Close