Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj ne bi dali SMC še en mandat?

Zakaj ne bi dali SMC še en mandat?

Gospodarska rast pod Cerarjevo vladavino, pa to. Saj ne, da bi bil on in njegova stranka zaslužni za to, ampak janševiki so si tudi pripenjali medalje in lastili zasluge za gospodarsko konjukturo po letu 2004. Če si desničarji lastijo zasluge za gospodarstvo, si jo lahko tudi Cerar in SMC.

Vlada seveda ni zaslužna za gospodarsko rast, če pa je ne bi bilo, bi bila pa še kako kriva. Zanimivo, a ne? Zaslužna je evropska konjuktura, čeprav je pol manjša. 🙂

Zato NE, ker je negativnih zapletov in raznih pritiskov, korupcij, nemogočih ministrov/ministrc več, kot pozitivnih razpletov in pozitivnih ljudi na ministrstvih.

Ti pritiski so bili v vseh vladah, samo gospodarske rasti ne. Alternativa? Vse stare stranke odpadejo.

Hnja … mal še počakam na Šarca, če ne bo nič pa volim Cerarja 🙂


Bolje SMC-ju še en mandat, kot SDSs-u dva dni!

a še niso vsi popadali iz omar ☺
kaj pa še imajo?? Plačilo pripravljenosti za delati je bila meni super okostnjak ☺

Na začetku mandata so obljubili, da bo gospodarstvo raslo. In raste. Zakaj bi zdaj tvegali neke eksperimente z SDS, da vse zajebejo? Ne menja se tistega, kar deluje.

Tale okostnjak pa res ni imel zveze z SMC, je bilo sprejeto, ko ste stranke še nikjer ni bilo. Edina povezava je bil krizni finančni minister. To je bil kar okostnjak prejšnjih vlad.

LUSTRACIJA!!!

Pika.

In kaj ti to pomaga pri stricih iz ozadja? Njim pa res ni problema iskat novih obrazov. Saj nimajo formalne oblasti.

tega je v drugih strankah doooosti več

jaz bom volila SMC. ker so alternative dokazano preverjeno slabše


posebej izstopa ministrica za zdravje – tako sranje kot ga je ona naredila in toliko nazadovanja v zdravstvu, je dovolšen razlog, da spoka cel smc za vedno na smetišče zgodovine.
Samo spomni se je ko je začela pri začetku mandata z idejo o ukinitvi nujne pomoči in neko združevanje le te, kjer bi nastradali manjši kraji. še hvala bogu se se takrat vsi uspešno uprli.
No do konca mandata ji je uspelo v realo spraviti nazadnjaške drekarije zakona o pacientovih pravicah in o napotnicah, kjer je nastala sama zdraha za zdravnike kot tudi paciente.
nadaljni razlog drugi tir – njihov zakon in zaposlovanje nepotrebnih ljudi v nekem novoustanovljenem podjetju, brezpotrebne makete, metanje dnarja stran…
nadalje šolstvo – afera dodatki in lepo podpiranje ministrice in tudi finančnega ministra, ki sta bila med najbolj vidnimi akterji tega, ampak lepo opravljata delo naprej – kao poštenjaka…
in še in še…
torej ne hvala, dovolj, celo preveč je bilo 4 leta

Tale okostnjak pa res ni imel zveze z SMC, je bilo sprejeto, ko ste stranke še nikjer ni bilo. Edina povezava je bil krizni finančni minister. To je bil kar okostnjak prejšnjih vlad.
[/quote]
izplačevali so si jih SMC … in to ekonomisti ☺
npr
https://siol.net/novice/predsedniske-volitve/maja-makovec-brencic-letnik-1969-450252

tega je v drugih strankah doooosti več

jaz bom volila SMC. ker so alternative dokazano preverjeno slabše
[/quote]
Samo to bom rekla glede na vaše bolane opcije glede SMC in sploh CMERARJA:

Ne vem, kdo in kaj sem bila v prejšnjem življenju, ampak sem morala biti najmanj Hitler, da sem se za kazen rodila v tej sicer lepi državi ampak državi samih BUTALCEV, ŠIMPANZEV in drugih OPIC.

Gospodarska rast, baby, gospodarska rast. Vsi jo obljubljajo, mi jo pa že imamo pod Mirčitom in SMC. Vlado , ki dobro dela, je treba nagradit. Če bi Janša in SDS bila vzrok blaginje, bi njiju volil. Zakaj ne. Ampak je vzrok Mirko in SMC.


posebej izstopa ministrica za zdravje – tako sranje kot ga je ona naredila in toliko nazadovanja v zdravstvu, je dovolšen razlog, da spoka cel smc za vedno na smetišče zgodovine.
Samo spomni se je ko je začela pri začetku mandata z idejo o ukinitvi nujne pomoči in neko združevanje le te, kjer bi nastradali manjši kraji. še hvala bogu se se takrat vsi uspešno uprli.
No do konca mandata ji je uspelo v realo spraviti nazadnjaške drekarije zakona o pacientovih pravicah in o napotnicah, kjer je nastala sama zdraha za zdravnike kot tudi paciente.
nadaljni razlog drugi tir – njihov zakon in zaposlovanje nepotrebnih ljudi v nekem novoustanovljenem podjetju, brezpotrebne makete, metanje dnarja stran…
nadalje šolstvo – afera dodatki in lepo podpiranje ministrice in tudi finančnega ministra, ki sta bila med najbolj vidnimi akterji tega, ampak lepo opravljata delo naprej – kao poštenjaka…
in še in še…
torej ne hvala, dovolj, celo preveč je bilo 4 leta
[/quote]

Težave z zdravstvom niso nastale v tem mandatu, je pa res, da se tudi reševale niso. Ampak če hočeš reševanje te greznice lovk, ne pride v poštev nobena od obstoječih strank. Mogoče Loredan. Ampak ko denar zadiši, vsi pozabijo na obljube.


Jebenti si ti ogaben! Napad aktivistov propadle vlade na forum. Ni govora , da bi volil kakšno Stranko Motenega Centra ali njej podobno. Ravno zaradi takih vsiljivcev. Zalet se v zid!
Če bi vlada bila sposobna, je ne bi zrušil. Nastavili pa bodo še hujšega pajaca.

New Report

Close