Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS obljublja znižanje DDV-ja na vrednost pred krizo

SDS obljublja znižanje DDV-ja na vrednost pred krizo

Imajo moj glas!

Nehi delat sramoto SDS.

Vsak lahko reče ali napiše kar hočem.
Problem, ki ga imajo ljudje, je, da nihče dejansko nič ne naredi.

Jst pa ti oblubm, da boš na loteriji zadel 5000 evrov. Vsak mesec! Ali imam tvoj glas?

nova
Uredništvo priporoča

Davke bodo znižal pa kaj še, dali visok otroški dodatek, vrtec zastonj, šolo zastonj, visoke denarna nadomestila za brezposlene, višje pokojnine samo ne borčevske te bo ukinil, pa kaj še, se ne spomnim nič več takega, kar je na dušo preprostih ljudi, aja dvke pa dol. A bo ivan mal od svojga dal nazaj, morda pa doživim ampak volila ga pa ne bom.

Če se prav spomnim, je bil ravno SDS tisti, ki je stopnjo DDV dvignil.

Moj glas imajo tudi. Postena stranka postenih ljudi

Naj obljubijo karkoli, mojega glasu ne dobijo.


ne, niso
bratuškova ga je dvignila

http://www.delo.si/novice/varcevalni-ukrepi/vlada-potrdila-zvisanje-ddv-in-druge-ukrepe.html

janša nas je osiromašil za marsikaj. mene osebno je prikrajšal za cca 10.000 EUR.

:)))))))))))))))

A s takimi starimi forami nas lovijo? Amaterji.

Ni bil SDS, so pa bili pod njegovim vodstvom sprejeti davčni zakoni (dohodnina, davek od dohodka), kjer so bile ukinjene vse olajšave.

Ni bil SDS, so pa bili pod njegovim vodstvom sprejeti davčni zakoni (dohodnina, davek od dohodka), kjer so bile ukinjene vse olajšave.
[/quote]

?
kake olajšave so SDS ukinili pri dohodnini?

Hahahaha, davke bodo znižali, transferje povišali, zadolževali se pa ne bodo. Denar bodo najbrž kar sami tiskali v kleteh. Samo desničarski polpismeneži lahko nasedejo na take komunistične neumnosti.

?
kake olajšave so SDS ukinili pri dohodnini?
[/quote]

Po računih za učbenike, zdravila, zdravstveno zavarovanje in podobno ter dodatno olajšavo za prvo reševanje stanovanjskega problema (ne samo nakup, tudi stanovanjski kredit se je upošteval kot olajšava).

Teh prevarantov ne bom volila nikdar in nikoli.

Moj glas ima pa Primc in njegova stranka GOD! On obljublja za vsakega otroka 3000 evrov:))) Pa do stanovanj bomo mladi prišli z lahkoto, ugodni krediti pa to. Super, z mojim se že veseliva štepanja otrok:)))


V politiki ni poštenih ljudi.
Politiki le nategujejo poštene ljudi.

Po računih za učbenike, zdravila, zdravstveno zavarovanje in podobno ter dodatno olajšavo za prvo reševanje stanovanjskega problema (ne samo nakup, tudi stanovanjski kredit se je upošteval kot olajšava).
[/quote]

Se je pa zato povečala splošna olajšava.
Razlog za ukinitev teh olajšav je bila racionalizacija davčnega poslovanja.

Se je pa zato povečala splošna olajšava.
Razlog za ukinitev teh olajšav je bila racionalizacija davčnega poslovanja.
[/quote]
….in racionalizacija pri preverjanju dodeljevanja kreditov.

Imajo tude moj glas!!!

Se je pa zato povečala splošna olajšava.
Razlog za ukinitev teh olajšav je bila racionalizacija davčnega poslovanja.
[/quote]

Za fizične osebe, ki so imele prej olajšavo za reševanje stanovanjskega problema, je bila velika razlika.
Za tiste, ki smo uveljavljali olajšave samo po računih, ogromne razlike res ni bilo.
Je pa bila precejšnja razlika pri davku od dohodka, zato so se določene olajšave kasneje vrnile.


….in racionalizacija pri preverjanju dodeljevanja kreditov.
[/quote]

:))))))))))))) Nice try….
Preden kaj takega napišeš, je potrebno vedeti, kdo je lahko podpisoval odobritve kreditov. To so bili kar konkretni ljudje z imeni in priimki.

Po računih za učbenike, zdravila, zdravstveno zavarovanje in podobno ter dodatno olajšavo za prvo reševanje stanovanjskega problema (ne samo nakup, tudi stanovanjski kredit se je upošteval kot olajšava).
[/quote]

Omg, hvala Bogu, da so to naredili v zameno za splošno olajšavo. Komu se je pa ljubilo zbirati vse to.

Najbrž so taki poštenjaki, da tudi če kradejo, kradejo pošteno.

Za fizične osebe, ki so imele prej olajšavo za reševanje stanovanjskega problema, je bila velika razlika.
Za tiste, ki smo uveljavljali olajšave samo po računih, ogromne razlike res ni bilo.
Je pa bila precejšnja razlika pri davku od dohodka, zato so se določene olajšave kasneje vrnile.
[/quote]

Kdo pa je ukinil subvencije za mlade družine ?

New Report

Close