Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Teh ne bom volila

Teh ne bom volila

SD

Teš6
41 000 eur kraje
Koroška dečka
Teran, Pršut
Nespsobni Židan
Uničenje SLO vojske
SD je lepo pokazatelj Velenje kjer vsak drug ne zna več SLO jezika ne bi rad to v celi Sloveniji
Tanja Fajon se zavzema za uvažanje migrantov
20 let so že v vladi pa sama škoda

Tako, da kdor koli samo SD ne.

Podpis

Hm… ampak za prvi maj pa zrihtajo golaž pa pasulj! To tudi nekaj šteje! 😉

nova
Uredništvo priporoča

Tebi pa ne bi škodilo, če bi se ponovno vpisal v 1. razred OŠ.
Bi te utegnili naučiti malo več slovenskega jezika, uporabe slovnice, predvsem vejic.


Letos bodo še halal čewapi!☺


Letos bodo še halal čewapi!☺
[/quote]

hahahahahaahaha


Letos bodo še halal čewapi!☺
[/quote]

Uuuuuuu! Morda res! Moram na kak njihov shod na hrano. 😉

Židan zafural Teran in pršut bo pa zrihtal Halal to je pravi materjal za premierja Slovenije.

Ne moreš zapreti pipico, ki te futra – SD, nevladne organizacije!

ne spremljam politike, do nedavno nisem niti vedela, da obstajajo. Vsekakor jih ne bom volila. Sem hotela Ljudmilo ker je bila odločna in umirjena ženska za katero se ne bi sramovala, da predstavlja moj glas. Zdaj bo pa težka. Sami neki mladiči, ki se še niso dokazali in bodo še štorasti in ostareli primati. Pa zdaj zberi. No, primatov gotovo ne bom. Sram me je ljudi, ki se ne znajo izražati, vesti dostojno (24h/dan) itd. Tako da Janša, Erjavec pa kak Jelinčič in Požar gotovo odpadejo.

Ne moreš zapreti pipicE…

ne bi jih volila, ker so že v mandatu 2008 – 2011 dokazali, da so nesposobni.
in so se bolj ali manj specializirali na kmetijstvo

Tudi jaz jih ne bom volila, nikoli nisem, ampak…
To o uničenju slovenske vojske je populizem

To je poročilo Dela 02.04.2017

Trebnje, Sela pri Šumberku – Ob 75-obletnici ustanovitve prve slovenske brigade ll. grupe odredov je danes na Kremenjaku potekala partizanska slovesnost, na kateri je množici zbranim spregovoril upokojeni polkovnik in vojaški analitik Milan Gorjanc. Kritično je spregovoril o sedanjem slovenskem vodstvu, opoziciji, kakor tudi o tistih, ki so pokradli državo.

Puščice kritike so letele tudi na presednika države Boruta Pahorja, ki da že dve leti javno zatrjuje, da naša vojska ni sposobna braniti domovine, a mu niti na misel ne pride, da bi odpoklical nesposobne generale. Po njegovem prepričanju ni razlog v pomanjkanju denarja, temveč v vpletanju politike v obrambne zadeve.
»Tam neki mladec, falirani študent obramboslovja vodi obrambno politiko v našem hramu demokracije. Naši generali brez znanja se nočejo umakniti z visokih položajev, saj jih zanimajo samo generalski čini. Razlog slabi oceni bojne pripravljenosti naše vojske je v neznanski nesposobnosti in neznanju naših generalov in politikov,« je prepričan Gorjanc, ki se je lotil tudi vodjo opozicije Janeza Janše, ki je razpustil naborniško vojsko, zdaj pa se zavzema za ustanovitev Nacionalne garde.

Za SD nisi vedela, da obstajajo? Saj so v politiki že več kot 20 let od tam prihaja Birči Pahor

paradoks, pa glih SD, trenutno vodi po anketah, hehe…., no ja, sej SDS je tud redno vodil po anketah in redno pušnil.

Za SD nisi vedela, da obstajajo? Saj so v politiki že več kot 20 let od tam prihaja Birči Pahor
[/quote]
Aha to so oni. Nisem vedela. Spremljam ob volitvah le predstavnike in se odlocim na podlagi moji obcutkov o osebi in ti me se niso nikoli zavedli. Neka Danica (Simcic) je bila tud med njimi nekoc a ne? Kakorkoli. Sem pogledala tele zdajsne face in nekaj citatov. Ma niti pod razno to ni dobro. Ni za volit.

težka bo tokrat, za odločiti se ☻

Če se Ljudmila in Šarac združita, sigurno zmagata. Pa še kakšnega kvalitetnega antikorupcijskega zraven, pa bo.
Je pa problem, ker bosta težko pritegnila normalne ljudi v politiko – z visoko moralo, inteligentne, delovne, povezovalne

Tudi jaz jih ne bom volila, nikoli nisem, ampak…
To o uničenju slovenske vojske je populizem

To je poročilo Dela 02.04.2017

Trebnje, Sela pri Šumberku – Ob 75-obletnici ustanovitve prve slovenske brigade ll. grupe odredov je danes na Kremenjaku potekala partizanska slovesnost, na kateri je množici zbranim spregovoril upokojeni polkovnik in vojaški analitik Milan Gorjanc. Kritično je spregovoril o sedanjem slovenskem vodstvu, opoziciji, kakor tudi o tistih, ki so pokradli državo.

Puščice kritike so letele tudi na presednika države Boruta Pahorja, ki da že dve leti javno zatrjuje, da naša vojska ni sposobna braniti domovine, a mu niti na misel ne pride, da bi odpoklical nesposobne generale. Po njegovem prepričanju ni razlog v pomanjkanju denarja, temveč v vpletanju politike v obrambne zadeve.
»Tam neki mladec, falirani študent obramboslovja vodi obrambno politiko v našem hramu demokracije. Naši generali brez znanja se nočejo umakniti z visokih položajev, saj jih zanimajo samo generalski čini. Razlog slabi oceni bojne pripravljenosti naše vojske je v neznanski nesposobnosti in neznanju naših generalov in politikov,« je prepričan Gorjanc, ki se je lotil tudi vodjo opozicije Janeza Janše, ki je razpustil naborniško vojsko, zdaj pa se zavzema za ustanovitev Nacionalne garde.
[/quote]

Če ne bi vedel kdo Milan Gorjanc je… bi bil ta post vsaj smešen, tako pa niti to ni.
Žalostno, kako nekritično lahko folk verjame rdečim pravljičarjem.

Priznam, da sem jih v preteklosti že volila. Ampak tokrat jih pa ne mislim. Res je, kar piše avtorica, kar naprej so v vladi in bolj malo dobrega naredijo, sra.nja pa kar precej. Sploh pa so se zlizali s kapitalizmom in neoliberalizmom.

Ampak, kaj nam levičarjem preostane? Samo ne recite Levica, ker tisti bi pa radi sprejeli na desettisoče migrantov! In sploh imajo ideje preveč v oblakih.

Kaj nam torej preostane, če smo levičarji, pa nočemo volit SD-ja, Levice, Desus-a?

Mogoče SMC? Šarec? ZAB?

Prava frustracija, čisto res. Je kje kakšna v redu leva ali levo sredinska stranka? Ker raje ne grem na volitve, če ne bo poleg naštetih nič levega za volit. Desnice ne morem. Niti Jelinčiča.

Ima kdo kakšen predlog?


sem pred isto dilemo in se mi zdi SMC še najmanjše zlo. AB je katastrofa, prenapihnjen ego na intelektu podpovprečnega dometa, šarec pa je bivši komedijant brez ekipe in se bodo na njega prilepile vse podgane, ki bodo poskalale od drugod.

volit pa grem, ker mi ni do tega, da bi neki fanatični desničarji zaradi apatije volilnega telesa spet postavili janšo na oblast.

Jaz ne mislim volit nobene stranke, ki je rušila sedanjo vlado – SD, Desus, SDS. Tudi udbaškega cmokača Požarja ne. Pa raznih Primcev in ostalih Ivanovih satelitov tudi ne.
Torej NE parazitom.

V tej situaciji je SMC verjetno res še najboljša izbira. Idealno ne bo nikoli. Veliko strank je pa neprimerno slabših.


sem pred isto dilemo in se mi zdi SMC še najmanjše zlo. AB je katastrofa, prenapihnjen ego na intelektu podpovprečnega dometa, šarec pa je bivši komedijant brez ekipe in se bodo na njega prilepile vse podgane, ki bodo poskalale od drugod.

volit pa grem, ker mi ni do tega, da bi neki fanatični desničarji zaradi apatije volilnega telesa spet postavili janšo na oblast.
[/quote]

Se strinjam. Tudi sama sem vedno volila leve stranke, ampak tokrat je izbira res…. ne vem, no. Človek je prav razočaran. Za Šarca sicer še ne vem, če bi vedela, da z desnimi ne bo šel v koalicijo in bi predstavil kakšen pameten program, mogoče tudi… ampak okrog njega je ena sama skrivnost. Slej kot prej bo moral kaj konkretnega povedati!
Drugače pa tudi jaz razmišljam o SMC. Pa bi raje kaj drugega, ampak SD so se mi zasrali, Levica je pa čisto preveč utopična in premalo realna.

Pa saj največji paraziti so v sedanji vladi. Malo moraš spremeniti svojo parolo.

New Report

Close