Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A bo kod Bojana Pozarja volil na parlamentarnih?

A bo kod Bojana Pozarja volil na parlamentarnih?

Nov obraz?Raje kot Sarca.Kakosno je vase mnenje?

Volili ga bomo pravi domoljubi. On bo naredil red!

Leta 2014 sem Novo Slovenijo letos bom pa SDS. Čas je da pride do spremeb na boljše.

Bolje kot Šarac, ki nam ne nakloni niti svojega programa. Očitno je tako zaverovan v svojo zmago, da se mu to sploh ne zdi potrebno. Če greš pa na njegovo stran pa vidiš, da on še vedno kandidira za predsednika.
Takšen omaluvažojoč odnos do volilcev veliko pove.
Požar ima pa tak program, da se mi zdi popolnoma neverjetno, da ga je možno izpeljat.

Jaz bom volila SDS, nobenih novih fac.

Bolje kot Šarac, ki nam ne nakloni niti svojega programa. Očitno je tako zaverovan v svojo zmago, da se mu to sploh ne zdi potrebno. Če greš pa na njegovo stran pa vidiš, da on še vedno kandidira za predsednika.
Takšen omaluvažojoč odnos do volilcev veliko pove.
Požar ima pa tak program, da se mi zdi popolnoma neverjetno, da ga je možno izpeljat.

Jaz bom volila SDS, nobenih novih fac.
[/quote]

Pomiri se, pač še niso začeli kampanje in posodobili strani, ker to stane. Pač nima vprašljivih bosanskih kreditov ali kufrov dnarja skritih nekje, pa tudi indoktriniranih donatorjev ne.

Tudi pod razno ne..sds pa volijo itak samo umsko zaostali.

Volil bom tamlajšo švedsko princeso. Njena familija zna delati in voditi državo☺
Seveda bom pa kandidiral za prvega ministra v monarhiji SVN

Jaz ga bom zagotovo.

Pozarje. Nakladac.ga ne bom volila.

Sama bom Pozarja volila zanesljivo, ima informacije in en red v sebi, se en mandat negativne selekcije in kleptomanije kot Šarec nas spravi na Kant.


podpis. In tudi Požarja.


podpis. In tudi Požarja.
[/quote]

Potem je bolje, da o volitvah odločajo umsko zaostali, ker tile intelektualni volilci so nam izvolili razne Jankoviče, pa Cerarje, Židane, Erjavce. V glavnem na oblast so spravili golazen, ki je zavozila Slovenijo, vse od zdravstva, zakonodaje, vojske, migrantov, davkov,….sami lapsusi.

Tega brbljača, ki je sestavil program nekih xx točk, od katerih niti ena ne pije vode? Hahahahaha

Saj s Cerarjem je bilo popolnoma isto. Glavni adut, poleg etike in morale, glede katerih se danes samo se smejemo, mu je bila nekaksna energetska prenova stavb, o kateri po izvolitvi ni bilo vec ne duha ne sluha.

Ne, noben.


Daj ti meni povej kaj je Šarec ukradel?? Dobrih 7 let mi županuje, pa nisem opazil česa podobnega.
Ali si ena od tistin nesposobnih in lenih kamniških uradnic, ki jih je na nižja delovna mesta in plačo preselil??

Jaz bom voli sds

Leta 2014 sem Združeno levico, letos bom pa SD. Levica mi je nekako preveč sanjava in v oblakih, SD se mi zdi bolj realna.

Leta 2014 sem Združeno levico, letos bom pa SD. Levica mi je nekako preveč sanjava in v oblakih, SD se mi zdi bolj realna.
[/quote]

Mene pa zanima kako lahko nekateri volite levo??a ne vidite koliko skode nam delajo vsi skupaj?jaz bom volil nsi ali pa sds stranko. Postena politika za postene slovence.

Mene pa zanima kako lahko nekateri volite levo??a ne vidite koliko skode nam delajo vsi skupaj?jaz bom volil nsi ali pa sds stranko. Postena politika za postene slovence.
[/quote]
Ja, tako kot ti desno – prideš, označiš, prepogneš glasovnico in vržeš v tisto škatlo.

Sama sem po prepričanju levičarka, letos bom volila desne. Ker tile levaki so dobesedno levaki.

Točno katere še ne vem, SDS zagotovo ne, verjetno NSi, ali pa Požarja.

Kaj je SDS naredila dobrega za Slovenijo?

Šarec je trojanski konj. Šarec je drugi Janša. Imata skrivni dogovor, da skupaj ustvarita koalicijo.
Zato pa Šarec ne pove ničesar o sebi niti o svojem programu, niti o svojih ljudeh.
Ker Šarec velja za levi novi obraz, bo leva volilna baza, ki zmeraj voli nove obraze, volila njega, potem pa bo Šarec v vladi z Janšo. Šarec hodi v cerkev in se priklanja župnikom.
Šarec je nekakšen trojanski konj, ki bo šele PO volitvah pokazal kdo je. Desnjakar. On je pravi profesionalni glumac.

Naredila je drzavo Slovenijo in glas za vse Slovence zunaj in znotraj meja slovenije. Je postena, neskorumpirana stranka ki zastopa slovence. Jaz bom tudi volila SDS na volitvah. Srečno!

Kaj je pa Smc naredila za slovenijo?

New Report

Close