Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Šla sem brat, kaj desničarji pišejo na svojih Twitter profilih

Šla sem brat, kaj desničarji pišejo na svojih Twitter profilih

Pa bolje, da ne bi. Voje, Vasle, Ušajeva, Donko, Primc, Erlah, Breznik, Mahnič, Irgl, Logar in še nekaj drugih… Pa teli, ki so na javni politični sceni se še nekako “nazaj držijo” in vsaj približno pazijo na svoje besede, ampak tisti, ki niso ravno javno na politični sceni… kakšni komentarji, kakšne žaljivke do vseh drugih ljudi, ki ne mislijo točno tako kot oni… kakšno sovraštvo, da težko najdeš kaj takega. Vmes so ljudje, ki bi ta trenutek vzeli puško v roke in šli pobijat potomce partizanov, če bi jih le lahko in če ne bi bili kaznovani za tako početje. Kakšen besednjak.

Ni za verjet. Ampak vseeno je, saj sem brala. Bog nas varuj desnih ekstremistov, to je vse, kar bom rekla.

Mislim da se ljudem kisamo možgani, ali tisto kar imajo v glavi namesto njih. Pa naj bodo to levičarji ali desničarji čedale več je ljudi ki misli in gleda smao nase, so zelo kratkovidni, ker naprej od svojega nosu itak ne vidijo. Vsi, ne samo mladina, ki jo tako radi kritiziramo, bi samo pravice zase dolžnosti pa nobenih.
Drugače pa kot je meni znano tudi pisanje o tem kako bi vzel orožje in postrelil določeno skupino ljudi je kaznivo ne smao dejanje.

A so zagrizeni levaki kaj boljši???

V zagrizenosti ne, v primitivnosti pa desnakom niti do gležnjev ne zežejo.

Glej, njihovi čivki na TW so posledica tega, da imajo pač volivce, ki tak način komuniciranja potrebujejo. Stranka je zrasla na sovraštvu, in le sovraštvo jih drži pokonci. Čisto normalna zadeva. Če bi Janša prenehal z bruhanjem (in njegove zgoraj naštete oprode), bi tisti moment izgubili še tistih nekaj glasov, ki jih poberejo na volitvah.

janša se je leta 2004 na volitvah zeloooo nazaj držal, zeloooo pazil na jezik in zeloooo pazil, da ni razburjal ljudi. to je tudi edinokrat, da je SDS zmagal na volitvah.

janša se je leta 2004 na volitvah zeloooo nazaj držal, zeloooo pazil na jezik in zeloooo pazil, da ni razburjal ljudi. to je tudi edinokrat, da je SDS zmagal na volitvah.
[/quote]
Kdo je že tisti kljukec, ki je bil takrat predsednik sveta EU… prvi Slovenec, verjetno tudi zadnji…

janša se je leta 2004 na volitvah zeloooo nazaj držal, zeloooo pazil na jezik in zeloooo pazil, da ni razburjal ljudi. to je tudi edinokrat, da je SDS zmagal na volitvah.
[/quote]

To je bilo po katastrofalnem LDSu, takrat je računal na volivce, ki niso strogi levaki in so glasovali zanj. Poleg tega je Cerkev takrat na mašah dala direktivo, da je potrebno glasovati za SDS in ne NSi. Tako je nabral dovolj glasov.
Seveda se kaj takega ne more več ponoviti, glasov razen najbolj strupenih potomcev domobrancev in podobne gamadi ne more več dobiti, le-te pa je potrebno motivirati in hraniti s sovraštvom….

Ja no, glede držanja nazaj: taglavni šefe orng primitivizme seka, je nekje na dnu po obnašanju med tviteraši. Sej se levakom tudi strga kdaj, pa tresnejo kakšno, da ostaneš z odprtimi usti, ampak kar nekaj desnakov konstantno v takšnem stanju.

V zagrizenosti ne, v primitivnosti pa desnakom niti do gležnjev ne zežejo.
[/quote]

si zihr….se še spomniš onega twita kako bi tiste ko so kontra revoluciji z bajonetom nekam poslal…plavat se razume. ortodoksno levi je to twitnil, da ne bo pomote

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Jaz sem vedno znava presenečena, kot desno usmerjena volilka, kaj levičarji sploh delajo na desničarskih straneh. Naj čaj raje porabijo za svojo stran prepričanj …

V bistvu vsi simpatizirate s katolibani, ker če ne bi, “majda” ne bi bila taka carica. Še boljša in realnejša prispodoba za satana je nora norma.

tudi desničarjem ne bi škodilo širit obzorja 😉

tudi desničarjem ne bi škodilo širit obzorja 😉
[/quote]

a je židanov dejan desničar?
potem pa kar začnite, je precej trd…

Kako tega ne veš? Smejat se hodijo tja in zgražat.

gluma, gluma, gluma … tam pa hodijo vsi v isto menzo jest, se družijo in se nam režijo

Bog nas ne bo varoval, ker ga ni. Tako, da se ne zanašaj na nekaj česar ni. Vse te desne struje povezane z RKC so zelo primitivne in sposobne hujših zločinov kot skrajne leve. Malo si preberi o ustaših, Paveliču, sodelovanju RKC itd.

Ti, ki praviš, da Boga ni … Lahko pogledaš vsaj en film na to temo, po resničnih dogodkih in se potem slišiva npr.

http://www.imdb.com/title/tt6113488/

Jaz bi ta film gledala, kdaj bo na sporedu?

Avtorica, če boš našla kakega pravega desničarja prosim javi, ker jaz ga ne najdem.

A desničarjev pa misliš da ni na levih straneh? Da malo preberejo mnenja pa to…

Lej meni so te stvari zanimive iz zgodovinskega vidika. Vse od Kristusa, kumranskih zapisov itd. kjer je jasno, da se dejstva nekega obdobja prepletajo z domišljijo oz. izmišljenimi stvarmi.

Lej meni so te stvari zanimive iz zgodovinskega vidika. Vse od Kristusa, kumranskih zapisov itd. kjer je jasno, da se dejstva nekega obdobja prepletajo z domišljijo oz. izmišljenimi stvarmi.
[/quote]

vse to o bogu in jezusu in duhecih je resnica … vprašaj Majdo 🙂

Fašisti

Je grozljivo, se strinjam. Jaz sem veckrat osupla ko te ljudi berem. Koliko ene pokvarjenosti, zlobe, primitivnosti je v teh zapisih… Gorje ce zmaga se kdaj desnica na volitvah.

New Report

Close