Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tanja Fajon

Tanja Fajon

se je odločila,d a ne bo imela otrok zaradi politične kariere. Se pravi, da ne bo za sabo pustila nobenega potomca se pravi nima nobenih skrbi zato pa tako forsira migracije iz afrike v Evropo.
In takih politikov je kar nekaj npr Švedski premier Loften, angela Merkel, Emanuel Macron, Junker…

ne bluzi neumnosti, če nimaš pojma. ima neko bolezen zaradi katere ne more oz. je bolje da nima otrok.

Macron bi lahko imel otroke, ampak ima prestaro ženo. Sicer pa njegova stara žena že ima otroke s prvim možem.
Kako so lahko Francozi na čelo države izvolili takega loleka, mi ni jasno.

nova
Uredništvo priporoča

Eni kar udrihajo, pa nimajo pojma. Res se je treba prej pozanimat. Ona najbrž zaradi bolezni nima otrok.

Nima veze ne bo imela potomcev briga jo za prihodnost Evrope. Če bi imela otroke bi drugače razmišljala.

Nima veze ne bo imela potomcev briga jo za prihodnost Evrope. Če bi imela otroke bi drugače razmišljala.
[/quote]

v uvodnem postu je bilo govora o imetju otrok, ne kako jo briga za prihodnost Evrope.

Tudi sam se nikakor ne strinjam z njenim delovanjem in angažiranjem z invazivci. Ne vem pa če ima to vezo z njeno boleznijo in otroki….nekateri pač mislijo, da so in, če so humanitarni in še kaj takega zraven, čeprav ne znajo predvideti niti ene poteze vnaprej…

v uvodnem postu je bilo govora o imetju otrok, ne kako jo briga za prihodnost Evrope.

Tudi sam se nikakor ne strinjam z njenim delovanjem in angažiranjem z invazivci. Ne vem pa če ima to vezo z njeno boleznijo in otroki….nekateri pač mislijo, da so in, če so humanitarni in še kaj takega zraven, čeprav ne znajo predvideti niti ene poteze vnaprej…
[/quote]

Veliko ljudi na tem forumu ne razume vprašanj, ali bistva teme. Ravno spodaj je ena taka tema (ena izmed mnogih). Škoda, se ne da več normalno debatirat tukaj!

Tanja je dala v življenju čez hudo bolezen v nastniških letih zaradi katere ne more imeti otrok. In po tvojem, če ne more imeti otrok, tudi kariere naj ne bi imela? Podlo razmišljanje. Podlo kot je tvoja osebnost.

kero bolezen je pa mela, da ne more imeti otrok?

ne da ne more imeti otrok, zdravniki so ji močno odsvetovali, tudi njena prognoza je bila slaba, ko so ji bolezen odkrili, je bilo povprečno preživetje 7 let. rečeno ji je bilo, da ne bo živela dolgo in se je zato odločila, ostati brez.

https://med.over.net/clanek/tanja-fajon-sprejeti-sem-morala-da-ne-bom-imela-otrok/

Ga. Fajon se zavzema izključno za izpolnjevanje Soroševe agende, enako počne njen kolega Vajgl. Vse ostalo je ne zanima, še najmanj pa jo zanima prihodnost Slovenije, če bi bilo drugače, ne bi ves čas navijala za “open borders” in za popolno islamizacijo EU. V Makedoniji je že naredila svoje, upajmo da ji ne uspe še pri nas.

Nič me ne bo pripravilo pozabiti da je tako kot Vajgl na sorosovi plačilni listi. Če mislite s takimi temami vzbuditi sočutje, vam pri meni ne bo uspelo.

Na spletu sem prebrala že par intervjujev s Tanjo Fajon o njeni bolezni. V študentskih letih je zbolela za levkemijo, ki, kolikor se spomnim, ni bila nikoli povsem ozdravljena ampak je le v remisiji. V enem od intervjujev je tudi sama povedala, da si v taki situaciji ni upala imet otroka. Kar je z mojega vidika zrelo in odgovorno razmišljanje, v nasprotju s tistim, da je treba imet otroka (ali več njih) za vsako ceno in ne glede na vse.
In tisti, ki klatite bedarije v zvezi s Tanjo Fajon, vsaj prej kaj preberite o njej. Velja enako za koga drugega. Dandanašnji res ni težko najt kakšnih informacij.

Smo prebrali ja.

No, nekateri jo poznamo. Ozaveščeni ljudje vemo, da bi bilo levakarjev precej manj, če prej ne bi imeli komunizma. V Nemčiji potomci nacistov ali oboževalci nacistov niso v vrhu politike.

No, nekateri jo poznamo. Ozaveščeni ljudje vemo, da bi bilo levakarjev precej manj, če prej ne bi imeli komunizma. V Nemčiji potomci nacistov ali oboževalci nacistov niso v vrhu politike.
[/quote]

ne volimo domobrancev, ki so prisegli Hitlerju zvestobo in njihovih potomcev.

verjamem.da bi jih rada imela,a bolezen ji ni dala.a njeno široko srce za divjake,ki jih bo navlekla v evropo,bo dovolj široko in bo posvojila vsaj pet otročkov do starosti 28 let


Tudi Zvera, Peterleta, Tomčevo, Šulinovo in Bogoviča nismo nikoli slišali rečt kaj čez migrante, tudi v EU niso nikoli glasovali proti njim.


Tudi Zvera, Peterleta, Tomčevo, Šulinovo in Bogoviča nismo nikoli slišali rečt kaj čez migrante, tudi v EU niso nikoli glasovali proti njim.
[/quote]
Zakaj se spomni na bolezen vedno pred volitvami?


Tudi Zvera, Peterleta, Tomčevo, Šulinovo in Bogoviča nismo nikoli slišali rečt kaj čez migrante, tudi v EU niso nikoli glasovali proti njim.
[/quote]
Sprejeli so še precej hujše stvari, kot so migranti.

ne volimo domobrancev, ki so prisegli Hitlerju zvestobo in njihovih potomcev.
[/quote]

🙂 Zgodovina pritrjuje, da ni vecjih totalitaristov in ljudi bolj krvavih rok, kot so samozvani najvecji clovekoljubi komunisti.


Dejmo bit pošteni! Le to nekaj velja! Meni Fogica sploh ni všeč. Politično ni po mojem okusu. Vendarle! Ona otrok ne bo imela iz čisto drugih razlogov.
Celo tule že obstaja ta tema: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=186&t=11110860
Znotraj te teme pa je tale link: https://med.over.net/clanek/tanja-fajon-sprejeti-sem-morala-da-ne-bom-imela-otrok/?utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search

In tako rastejo opravljanja, neresnične vesti, neresnične trditve, ki jim ljudje brez možganov celo verjamejo in potem tule pišejo kot neki KRETENI. Ti je všeč, da te imamo za KRETENA?

New Report

Close