Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Takole pa še danes novačijo potencialne prejemnike penzij

Takole pa še danes novačijo potencialne prejemnike penzij

Poglejte na kakšen način se še dandanes nabira prejemnike borčevskih penzij!
Ker je narava poskrbela, da je prejemnikov borčevskih penzij vse manj, si je totalitarna podzemna elita umislila ponovno pridobivanje svojih pristašev kateri bodo na proslavah tipa Dražgoše s titovkami na glavah in zvezdo stali v vrsti.
Tudi mojega tasta so nagovarjali in mu v zameno za podpis članstva v združenju borcev ponudili nekakšno borčevsko rento. Tega prejemka nočejo imenovat borčevska pokojnina.
Si morete misliti?!?!? še dandanes komunisti pozivajo k mobilizaciji borcev in jim za članstvo ponujajo borčevsko penzijo. Pa to ne moreš verjet.

Ma ne odprem linka od nore tv, pa če mi plačaš.
Hujskaška, z namenom delitve naroda.
Le komu to koristi?
A o tem, da Krkovičev sin, ki je bil ob osamosvojitvi star 12 let in dobiva denar za nekakšne “zasluge” pa ta nora tv nič ne piše?

Ja res kdo je nor,minister Klemenčič predlaga sodnika, za višjo funkcijo, zato ker sodnikov sin ustrahuje ljubljanske osnovnošolce.


Zdaj vemo zakaj je po 75 letih še vedno toliko borcev in borčevskih pokojnin.
Greš v dom starejših in prepričaš ostarele dementne ljudi, da so borci.

Jaz sem bil pa domobranec. Ali se lahko tudi jaz včlanim v zvezo borcev?

Saj, dosti bolj priročno je, če je narod enoten v tem, da ga ‘elite’ lahko ropajo po mili volji, pa da ga ne vznemirja dejstvo, da ima tanajhujši tožilec brata v mafijskih vodah, pa da je glavni dirigent v slovenskem zdravstvu še zmeraj ostareli udbovec…

Narod so začeli deliti komunisti z odlokom IOOF o zaščiti naroda z dne 16.sept. 1941. Od takrat komunisti delijo narod. Do danes.
Poznavanje zgodovine je bistveno za delovanje in razmišljanje v današnjih dneh!

New Report

Close