Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Volila bom stranko, ki bo čim bolj zaostrila migrantsko problematiko

Volila bom stranko, ki bo čim bolj zaostrila migrantsko problematiko

Čeprav se v politiki bolj nagibam k levemu polu, pa bom tokrat pripravljena voliti tudi desnico (seveda ne skrajnih desničarjev), če bodo poskrbeli, da bo migrantov v Sloveniji čim manj. Leve stranke so me na tem področju zelo razočarale. To, da begunci, ki živijo pri nas, bolje živijo (na naše stroške!!) kot pa marsikatera SLOVENSKA družina pod pragom revščine, je pa bolno, nenormalno!

Še eno točko bi izpostavila: Albanci. Zakaj so ti ljudje velik problem v Sloveniji, je verjetno jasno vsem.

Ker verjetno nisem edina, ki ima podobne zahteve, predlagam strankam, ki želijo priti čim višje, da se osredotočijo predvsem na te zadeve.

Lp, razočarana levičarka

jaz pa tiste, ki bodo čim več naredili za delavce in upokojence.

Jaz bom volila tiste, ki bodo izgnali vse Albance, Makedonce…, ker sem zelo trudna, ker so zelo moteči in neprilagodlivi, ter kradejo, zganjajo nemire.,,

nova
Uredništvo priporoča

Če se spomnite pred ca.12 leti, ko je Zmago dobil nepričakovano veliko glasov…mi mladi, ki smo bili takrat ravno polnoletni in smo imeli volilno pravico, smo v veliki večini volili zanj ravno zato. Edini je bil, ki se je zavedal te problematike, mi smo pa tudi gledali na svojo prihodnost. Plus takratna problematika ciganov, ne morem pozabit soočenja takratnih kandidatov😂 Zmago jim je dal vetra.

“Izbrisani, vabljeni na ples, igral vam bo Jelinčič na mitraljez” No, ta je bila pa kruta!

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Dovolj mi je podpiranja ekonomskih migrantov!
Dokler ni poskrbljeno za slovenske družine, delavce in upokojence, ki životarijo (živijo pod pragom revščine ali malo nad njim) je sprejemanje raznoraznih beguncev (beri: migrantov) nepošteno, nemoralno in škodljivo za državljane RS.

zeeeeh

Kako pa veš, kdo ti BO dejansko izpolnil te želje?

Ja ja ti kar voli jj. Če misliš, da ti bo fajn če zmaga se prekleto motiš. Najprej bio skenslav 30 posto javne uprave. Nobenga tujca pa ne bo nikamor poslal.

Jaz pa kogarkoli samo ne SDS. Ne maram Janše. Straši me.

Ne razmišljam, da bi volila desničarje tudi če bodo obljubljali, da bodo zaostrili migrantsko politiko, ker svojih predvolilnih obljub ne bodo držali. In prav nič ne moremo politikom, če obljubljajo s figo v žepu ali pa se premislijo.

Kura. Najprej se nauči slovensko, ker kar blelebtaš.
Res, kdo vam dovoli uporabo računalnika in interneta, če nimate zrna pameti, kaj šele pismenosti.

Se pravi je bolje volit levico, ki tega sploh NE obljublja oz. bi jih najraje privlekla sem na naše stroške? Dobra logika, ni kaj.

Slo je ze itak sprejela skoraj najmanj migrantov (na prebivalca) od drzav EU. Evropa tega zihr ne bo mirno gledala, slej ko prej bomo dobili svojo kvoto. In ga ni politika ki ne bi veselo mahal z repom ko v bruslju kaj ukazejo. Pa ce se doma se tako repencijo.

Mi smo ves čas ustvarjali ZASE, ne za druge. Tako v samih družinah, kot tudi širše – v družbi.

In ker še zdaleč NIMAMO avstrijskih plač in pokojnin (in jih tudi NIKOLI ne bomo imeli), naj gredo miljarde, dokler ne ujamemo Avstrijcev, LE za državljane Slovenije, večje plače, večje pokojnine, boljše zdravstvo z krajšimi čakalnimi dobami, hitrejše železniške povezave, itd., itd.

Ne pa za tujce, migrante, azilante, orožje. In bivše udbovce, ki se držijo položajev/posla, kot pijavke…

Prednost imajo torej le DOMAČI ljudje. Ker nam bodo drugače pljuvali na zastavo, tega pa najbrž nočemo…

kolpo ogreti in poseliti s krokodili in piranhami

Jaz če bom šel, bom zedinjeno slovenijo.

Njihov program je popolnoma po moji meri: https://www.zedinjenaslovenija.si/program/kratki-program/

Realno pa mislim, da se z “demokracijo” ne da nič spremeniti. Samo s kolapsom ali vojaškim udarom.

He he, da mi je za videt to, kako ena levičarka voli Janševo SDS:))))

Toti verjetno ne bo:

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Samo levice ne. Jaz bom za požarja ma dober program. Samo ljudje so ovce pa bojo spet levake volil. Pol pa kar jokite kakšno je stanje.

Kura. Najprej se nauči slovensko, ker kar blelebtaš.
Res, kdo vam dovoli uporabo računalnika in interneta, če nimate zrna pameti, kaj šele pismenosti.
[/quote]

Od kdaj pa se po forumih zahteva pravopis? Najbrž še ne veš, ampak troli ste mnogo bolj tečni, kot pa tisti, ki občasno napravimo kako slovnično napako.

Sicer pa se strinjam z avtorico, da so potrebne spremembe na področju migracij!

Požar ima za moj pojme popolnoma populističen program. Govori točno to, kar želi slišati narod.

Požar ima za moj pojme popolnoma populističen program. Govori točno to, kar želi slišati narod.
[/quote]

Pa saj to itak so vsi taki pred volitvam, samo besede so jih. Mene je do zdaj požar prepričal. Pa tud zato ker povedu kar si misli, si upa. Mislim da bi bil popestritev na politični sceni.

Razjasni zakaj bi bil problem Albanec?
Od jutra do večera dela, preživlja svoje otroke. Zakaj problem?

Ne meša se v NLB, Luko Koper. Ne župan Ljubljane ali Kopra. Dela dela ko jih drug ne bi delal.

Zasluži malo, ampak špara.

Slovenec si želi nekoga da mu vlada. Ni navajen oblasti. Sanja o Cankarjevem suženjstvu. Potrebuje gazde iz juga. Brez gazd iz juge ne more slovenec?

Albanca lahko ima za sužnja Slovenec, ampak on to ne želi. On želi postati suženj Gazde.

Nimaš ti nič takega kar ne bi imel albanec ali nekdo iz kosova.

Ti bi izgnala tvojo mati.

.

Nimaš ti nič takega kar ne bi imel albanec ali nekdo iz kosova.

Ti bi izgnala tvojo mati.

.
[/quote]
Pismen Slovenec napiše: Ti bi izgnala svojo mater.

New Report

Close