Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kako da pri belcih vse štima, pri ostalih je pa kaos in vsi rinejo k nam?

Kako da pri belcih vse štima, pri ostalih je pa kaos in vsi rinejo k nam?

Kako to, da smo si belci porihtali države in imamo visoko kakovost življenja, spoštovanje človekovih pravic, humanizem, razvito gospodarstvo, znanost, šolstvo, zdravstvo, pri vseh ostalih je pa tak poden, da vsi bežijo k nam?
Čemu to pripisujete?

Sočutju in empatiji, ki je oni nimajo razvite. NOBEN. Imajo, a samo in izključno za svoje (ampak za svoje pa poskrbi tudi vsaka žival), ah, pa še za svoje ne.

Visoko čelo ne pomeni zgolj inteligence, ampak tudi sočutje in empatijo.

Najbolj razviti ljudje imajo sočutje in empatijo.

Najbolj razviti ljudje so sočutni… to, kar je prepovedano med južnjaki, ker naj bi to bilo znak šibkosti in se zato le lastnosti načrtno prezira.

Jug pa še vedno vse stavi na fizičo moč – mišice.

Niso samo belci, so tudi dalnjevzhodni Azijci nekateri urejeni in civilizirani. V glavnem laične družbe, ki so prekinile z zaostalimi religijami. Tiste, ki niso, so zaostale v mentaliteti, tako kot njihove religiozne dogme, v katere so ujeti.

Ker imajo fiksno idejo da je naravna urejenost vesolja kaos v redu tako prehajajo iz obmocja z visoko entropijo v obmocje z nizko entropijo v oreprixanju da bodo v preseciscu ko trcicita entropiji dosegli u redu kaos….z drugimi besedami zskaj bi nam bilo fajn ce njim ni …e zdaj ves

Ne pravijo zastonj da je bela rasa nad vsemi drugimi.Kar je čista resnica.99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh izumov in naprednih tehnologiji je naredil bel človek.Brez bele rase bi še vedno živeli v jamah.Naj zveni še tako rasistično vendar dejstvo je dejstvo.

Politično korekten (SJW) odgovor bi bil, da zato ker so belci zasužnjali črnce in jim kradli surovine in tako se oni niso mogli razvit, belci pa so z naropanim bogastvom bogateli. Zato je pravično, da vso belci napravimo harakiri.

Lahko pa je zgolj razlika v inteligenci in marljivosti, ampak o tem ne smemo govoriti, saj smo vsi enaki, ne.

Ne vem, če je v Afriki že vse izropano. Tam Kitajci šele začenjajo eksploatirat. A so oni tudi belci, a ,feministke? Surovine obstajajo in nekdo jih ven vleče. Včasih bela, zdaj rumena svinja. Ob pomoči črne. ker ves denar, ki ga afriška država dobi za koncesije, ne pristane v proračunu, ampak ga moderniziran poglavarski zamorc spravi v svoje žepe. To je ta mentaliteta starih ljudstev, nepokvarjena.

Tako kot pri vseh začetkih in padcih velikih civilizacij, najprej so superiorne v matični zemlji, se širijo in nato črpajo svojo moč iz podjarmljenih kolonij kjer pridobivajo delovno silo in surovine. Podjarmljena ljudstva jih občudujejo in posnemajo. Nato sledi implozija, stare vrednote in družba začnejo razpadati, jezik se vulgarizira, prebivalstvo se premeša, korupcija je v višavah in pravo ter zakoni ne veljajo več za vse enako. Vse države z ex. kolonijami se soočajo s temi problemi. In ko se enkrat prvotno jedro civilizacije pokvari ni več poti nazaj in po tej poti stopajo tudi nekdaj veliki narodi kot so Francozi, Nemci in Britanci. Kot nekoč za Rimljani, Grki in Egipčani bodo ostali le spomini, spomeniki in potomci z mešanim poreklom, združeni staroselci in novoselci. Skratka nič novega, narodi ves čas izginjajo in novi gradijo na ruševinah prejšnjih.
Ker pa imam idejo Slovenije in Slovencev kot naroda zelo rad, upam, da se bo isti proces pri nas zgodil čim počasneje. Predolgo s(m)o se naši predniki borili za čiste cilje: za samostojno državo, slovenstvo, ohranjanje našega jezika, kulture in običajev ter za našo lepo naravo. Nikoli nismo hoteli tujega, samo svojega ne damo. Srce mi ne da, bi vse to zapravili v naslednjih stotih letih zaradi malikov prostega trga, globalizacije in globalistov, ki so jim narodi in njihova duša samo ovira za še več keša.

Da smo to tudi mi spoznali dokaj pozno in pred tem so se tudi v Evropi dogajale svinjarija in medsebojne vojne.

Balkan tega še ne ve in to vključno Hrvaška in vse dalje dol. Kaj je temu tudi vzrok? Avtohtoni islam?

Zdi se mi ali pa ne poznam, da Kitajci niso verski fanatiki in živijo kar nam podobno.
Kitajci kar vidno in počasi “osvajajo” tudi naš svet v Sloveniji in še bolj vidno na Balkanu. Vsaj meni je videti, da so bolj strpni, mirni in prilagodljivi kot muslimani.

Od vseh priškekov mi je zanimivo to, da se tako težko prilagajajo. Približno vejo kam grejo, potem pa takšno sranje.

Ti si optimist. V 100 letih ne bo več slovenske identitete in bomo tujci doma.

Slovenija od Slovencev. Hehehehe. Tu smo začasno in tudi mi smo sem samo prišli. Zemlja je od Zemljanov, ki se samo sprehajamo/jo po njej.

New Report

Close